MSc digitaalturundus

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc digitaalturunduse kursus on mõeldud selleks, et anda üliõpilastele kriitiline arusaam ja eriteadmised digitaalsest turundusest, suurendades seeläbi nende karjääripotentsiaali selles pidevalt laienevas valdkonnas.

Tänapäeva tehnoloogiliselt arenenud ärimaailmas on digitaalsed tehnikad lahutamatu osa iga organisatsiooni turundusstrateegiast. See kursus annab teile vajalikud oskused digitaalse turunduse strateegiate tõhusaks väljatöötamiseks ja kasutamiseks. See hõlmab mitmeid võtmevaldkondi, sealhulgas digitaalse ärikeskkonna põhialused, andmepõhised otsuste tegemine ja juhtivad turundusstrateegiad tänapäeva ärimaailmas.

119853_MScDigitalMarketing.jpg

Salesforce Trailhead

Salesforce Trailhead kursuse sisu on integreeritud kogu magistriõppesse. Kasu hulka kuuluvad:

 • Teenides Superblogid, saate oma CV täiustamiseks, kui õpite uusi oskusi ja rakendate neid reaalse maailma äriprobleemide lahendamisel.
 • Töötame Salesforce'i sertifikaatide poole vastavalt teie karjääripüüdlustele, sealhulgas Salesforce Marketer ja Salesforce Administrator.
 • Juurdepääs pühendunud kasutajate kogukonnale Trailblazer, kes on valmis ja tahavad oma teadmisi jagada.
 • Lõpetamine on valmis valima paljude töövõimaluste hulgast, kasutades Salesforce'i turunduse, müügijuhtimise ja tehnoloogia alal.

Amazoni veebiteenused (AWS) koolitavad

See annab juhendajatele ja õpilastele juurdepääsu parimatele koostöövahenditele, sisutreeningule ja AWS-tehnoloogiale pilvealase õppe jaoks. Pärast kooli lõpetamist on õpilastel täielikult olemas tehnoloogiakarjääri jaoks vajalikud praktilised oskused. Õpilastel on ka juurdepääs AWSi haridusalasele töökohale, et otsida tehnoloogiaalaseid töökohti ja praktikume.

Akrediteeringud ja pingeread

Õigusteaduse ülikool on Ühendkuningriigi pikim asutatud juriidilise ja ärikoolituse spetsialist, kelle tööalase konkurentsivõime määr on 97% *. Instituudil on üle 100 aasta kogemusi, mis toetavad õpilaste edukat karjääri.

* 97% täiskohaga LPC üliõpilastest, kes lõpetasid 2014. aasta ja 2015. aasta suvel, olid üheksa kuu jooksul tööl.

Kes on programm?

See kursus sobib ideaalselt neile, kes soovivad siseneda turundusmaailma ja saada eriteadmisi tänapäeva ärimaailmas kasutatavatest digitaalsetest tehnikatest. Ükskõik, kas soovite oma praeguses karjääris edasi liikuda, vahetada karjääri või jätkata karjääri selles valdkonnas, sobib see teile. Berliin on tõusev ja tulemas digitaalne keskus ning oma mitmekesise elanikkonnaga, ideaalne asukoht rahvusvahelise hariduse omandamiseks. Saate võimaluse sukelduda Berliini elavasse kultuuri, saades samal ajal ülevaate Saksamaa ettevõtetest nagu Sony, Deutsche Bahn ja muudest ettevõtte peamistest mängijatest.

Kuidas sa õpid?

MSc digitaalse turunduse kursus on esitatud interaktiivsel viisil reaalse maailma fookusega, et valmistada õpilasi pidevalt muutuva ärimaailma ette. Lisaks klassikalisele klassikalisele õppele klassiruumis saate põhilisi õpikuid ja erinevaid lugemismaterjale. Üliõpilastel on ka juurdepääs Financial Times'i ja teiste kutseorganisatsioonide paljudele online-teenustele. Need ressursid pakuvad rea valdkondlikke ja ärialaseid materjale, mis esindavad reaalseid raamatupidamis- ja finantsmuutusi ning analüüsiaruandeid. Pidev juurdepääs nendele artiklitele tagab, et meie õpilased on tänapäeva kiirreageeritud finantssektoris ajakohased ning valmistavad seetõttu valdkonna jaoks professionaalselt ette.

Karjäärisuund

Selle kursuse lõppedes on õpilased digitaalselt asjatundlikud ja valmis sisenema digitaalselt arenenud ärimaailma. Läbi oskuste omandamise tõenduspõhiste turundusstrateegiate andmete tõlgendamise kaudu saavad lõpetajad mitmesuguseid töövõimalusi bränditurunduse, turunduskommunikatsiooni ja sotsiaalmeedia turunduse alal.

Selle kraadi lõpetanud üliõpilased võivad kaaluda ka edasise kutsekvalifikatsiooni omandamist või doktorikraadi omandamist.

Meie pühendunud karjääriarenduskeskus aitab õpilastel mitmesuguste eriteenuste kaudu täita oma karjäärieesmärke ning loob pikaajalised suhted vilistlaste ja tööandjatega.

Paindlikud maksed

GISMA pakub paindlikke makseplaane, mis võimaldavad teil programmitasude kulud jaotada kuue osamaksena.

Lisaks saate valida igakuiste osamaksetena. Soodustused on saadaval. Alustamiseks on vaja 2 000 € suurust tagatisraha.

Moodulid

Põhilised moodulid on järgmised:

 • Digitaalturunduse tehnoloogiad
 • Digitaalne tarbijakäitumine
 • Andmepõhine otsuste tegemine
 • Uurimismeetodid, erialane ettevalmistus ja doktoritöö / projekt

Valikained hõlmavad järgmist:

 • Arenevad tehnoloogiad
 • Blockchain
 • FinTech
 • Hanked ja SCM

Miks GISMA?

 • Butiikkool - kohandatud lähenemisviis õpilastele
 • Koostöös õigusteaduse ülikooliga, mis on 150 aastat vana. See on üks Ühendkuningriigi staažikamaid juriidilise hariduse pakkujaid.
 • Esindatud on üle 40 rahvusega esindatud rahvusvaheline üliõpilasrühm
 • Saadaval on stipendiumid ja paindlikud maksekavad
 • Täiuslik kesklinna asukoht Berliinis
 • Tasuta saksa keele tunnid
 • Programmid õpetasid 100% inglise keeles

Miks Saksamaa?

 1. Saksamaal on Euroopa Liidus teine parim töötuse määr, 3,4% *
 2. 4. Best Graduate algpalk £ 40,650 Euroopas, kasvava majandusega **
 3. Saksamaa on Euroopas õppima minevatele rahvusvahelistele üliõpilastele kõige populaarsem valik; Seda tunnustatakse kvaliteetse hariduse eest ja saate seda GISMA-ga kogeda ***.
 4. Berliin, Saksamaa pealinn on Euroopa algkapitali pealinn
 5. Berliin on ELi suuruselt teine linn ja tal on edukas äritegevus, mis pakub noortele spetsialistidele ja lõpetajatele erinevaid töövõimalusi.

Saksamaa on tuntud oma rikkaliku kultuuri- ja kunstiajaloo poolest, pakkudes üliõpilastele rikastavat rahvusvahelist kogemust, ühendades maailmatasemel hariduse meie globaalselt järjestatud partnerasutustest.

* Statista

** Äriteave

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Kursuse nõuded

 • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
 • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.
 • Mittestandardsed kanded: mittestandardsed taotlejad on teretulnud GISMA-sse. Kandidaadid ilma bakalaureusekraadita võivad taotleda, kui neil on vähemalt 5-aastane juhtimiskogemus. Lisateavet ja üksikasju mittestandardsete rakenduste kohta võtke meiega ühendust.
Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Loe edasi

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Näita vähem