Alguskuupäevad: jaanuar, mai, september

Õppemaksud (2018/19): Ühendkuningriik / EL: 7 995 £ rahvusvaheline: 14 500 £

Digitaalturundus on üks kiiremini kasvavaid tööstusi, mida ettevõtted uurivad oma kaupade ja teenuste turustamiseks. Statista prognoosib, et kogu digitaalturunduse kulutused (USA) kasvavad 2019. aastaks 103,37 miljardi dollarini 2014. aastal 57,29 miljardilt dollarilt, kogu digitaalse turunduse spekter kasvab eksponentsiaalselt, mistõttu ettevõtted otsivad pidevalt spetsialisti nõu.

Ehitage oma arusaam taktikast sotsiaalse meedia ja digitaalse turundusega seotud taktikate vastu ning spetsialiseeruge digitaalsesse domeenile digitaalmaailmas.

Meie magistriõppe digitaalturundus on loodud selleks, et anda teile kiiresti arenevas sektoris vajalikke oskusi ja teadmisi. Kursus keskendub digitaalsete oskuste arendamisele, mida on vaja kaupade ja teenuste edukaks turustamiseks erinevate internetipõhiste kanalite kaudu, aidates samal ajal kursis turundusmaailma kuuluvate probleemide, arutelude ja tööriistadega.

Digitaalsed turundajad peavad pidevalt teadma sellistes valdkondades nagu kliendireisi kaardistamine, ostjate käitumise uurimine, sotsiaalmeediumi kõige suurem kasutamine ja nende kampaaniate ja tegevuse investeeringutasuvuse arvutamine.

Kursuse käigus saate keskenduda mitmesugustele teemadele, nagu klientide lojaalsuse suurendamine, klientide parem teenindus ja turu-uuringute läbiviimine. Õpid uut taktikat ja strateegiaid koos traditsiooniliste turundustehnikatega ja kuidas see võib olla seotud ärimaailmaga.

Õpetamine

Teid õpetatakse loengute, seminaride ja töötubade segu abil, mis võimaldavad teil oma digitaalse turunduse maailma teadmisi kasvatada. Lisaks peate ootama ka sõltumatu uuringu.

Tehnoloogia tõhustatud õppimine (TED) on kogu kursuse sisse lülitatud. Olulist rõhku pannakse teie võimekuse arendamisele magistriõppes. Induktsiooniprotsessi osana saate täiesti teadlikuks teile kättesaadavatest õppevahenditest ja toetusest. Samuti korraldatakse iganädalasi akadeemilisi tugisessioone, mis aitavad teil saada kraadiõppurit. Teile antakse ka induktsioonile individuaalne juhendaja. Saate selle juhendajaga kogu õpingute vältel regulaarselt kohtuda.

Standardse sisenemise nõuded

  • Vähemalt 2, 2 kiitusega kraadi või samaväärne või olulised kogemused töötamiseks äriorganisatsioonis.

Teise võimalusena võite olla nõus ühe meie eelmakseprogrammiga liitumiseks. Need on spetsiaalselt välja töötatud üliõpilastele, kes ei vasta meie kraadiõppele sisenemise nõuetele ja sooviksid selle kvalifikatsiooniga lõhe ületada. Ühe meie e-magistriprogrammi edukal lõpetamisel on teil õigus ühineda ühe meie magistriprogrammiga.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus