Loe ametlikku kirjeldust

img

MSc Design: Tooted ja tehnoloogia kursus on loodud selleks, et võimaldada õpilastel omandada täiustatud disaini-, tehnoloogia- ja tootmisoskusi, et suurendada nende potentsiaali juhtivate professionaalsete toodete disainerite ja tehnoloogide omandamiseks. Kursus julgustab laialdast ja mitmekülgset lähenemisviisi projekteerimispraktikale, mis hõlmavad tootmist, infotehnoloogiat ja -tehnoloogiat, tehisintellektit kontrolli, robootika, projektijuhtimise, kaasava disaini ja uute tehnoloogiate, nagu täiustatud Interneti-tehnikaid.

Kursus pakub võimalusi arendada professionaalseid disaini- ja tehnoloogiaoskusi ning omandada kriitiline arusaam kõrgtehnoloogiate rollist tootearenduses, kasutades tänapäevaseid tööriistu ja tehnikaid tootmiskeskkonnas. Lisaks laiemale, analüütilisele ja integreeritud tehnoloogia ja strateegiad, kursus rõhutab iseseisva õppimise, koostöölt meeskonnatöö, loomingulise probleemide lahendamise ja isehaldamise oskuste tähtsust.

Te saate:

 • Töötage state-of-the-art laborites ja prototüüpide töökodades, arvuti sviitides ja spetsiaalsetes disainturadudes ning arendada arusaamist tekkivatest tehnoloogiatest ja tehnoloogilistest arengutest.
 • Disaini ja läbirääkimisi isikliku õppekokkuleppe üle, mis on keskendunud oma disaini huvidele ja teadmistele, tugevustele ja nõrkustele, et oma arengupotentsiaali maksimeerida.
 • Kasutame oma akadeemilise personali rahvusvaheliselt tunnustatud teadustegevust, mida toetavad mitmesugused rahastamisorganisatsioonid, sealhulgas Euroopa Liit, Ühendkuningriigi valitsus ja Ühendkuningriigi uurimisnõukogud, Royal Society, Arts Council ja tööstus.
 • Töötage ja õppige tugeval üliõpilaspõhistes kogukondades, kes keskendusid stuudiopõhisele tööle ja tuginevad toetava, peer-to-peerõppele, mis aitab välja töötada professionaalses kontekstis.
 • Töötage huvitavate projektide hulgaga, mida juhivad tööstuse sidemed
 • Kasutame ekspertide tehnilist tuge meie spetsiaalsete meeskonna tehnikute kaudu
 • Õppige multidistsiplinaarses keskkonnas koos akadeemilise personali ja üliõpilaste kogu osakonnad NTU

Mida sa õpid

Selle kursuse peamine rõhk on uurida tehnoloogilisi suhteid, strateegiaid ja liideseid kasutaja ja toote vahel tootmisprotsessis. Tugeva tööstusharu suhete ja sisendiga on kursuse eesmärk pakkuda teile rikka disaini multidistsiplinaarset kogemust, pakkudes teile vahendeid, teadmisi ja kriitilist mõtlemist, et juhtida protsessi ja praktikat ärimaailmas.

Te õpiksite mooduleid, mille eesmärk on laiendada oma teadlikkust ja tootearenduse mõistmist, arendades samal ajal kaasaegse ühiskonna disainerite rolli laiema hinnangu ning disainitööstuses uue mõtteviisi mõju ettevõtlusele.

Kuidas sa õpid?

Projektipõhise olemuse kaudu rõhutab kursus iseseisva õppimise, meeskonnatöö, loominguliste probleemide lahendamise ja enesekorraldamise oskuste tähtsust. Te arendate praktilist projekti oma lõpliku suurprojekti jaoks õppetöölepingu loomise kaudu, mis on osa uurimismeetodite moodulist; see on kirjutatud juhendajatega konsulteerides ja teavitab teie lõplikke õpitulemusi.

Määrake oma juhendajaga õpileping ja keskenduge oma individuaalsetele arengualadele.

Kuidas sulle õpetatakse

Õppimis- ja õpetamismeetodid hõlmavad järgmist:

 • kontseptsioonide tutvustamiseks ja arendamiseks ning kontseptsioonide rakendamise uurimiseks
 • praktilised töötoad
 • stuudiosessioonid, töötoad ja laborid oskuste arendamiseks ja kontseptsioonide hindamiseks
 • seminarid ja õpetused akadeemiliste saitide pakkumiseks
 • juhtumianalüüs ja projekti töö kontseptsioonide ja rakenduste sügavama mõistmise arendamiseks
 • projekti tutvustused, et arendada usaldust ja identiteeti erialases praktikas

Kuidas ma hindan?

Õpetatavaid mooduleid hinnatakse kursuste, suuliste ettekannete, juhtumiuuringute ja projektide kaudu. Üksiku suurprojekti moodul hõlmab väitekirja kavandamist, rakendamist ja aruandlust peamiste uurimistööde kohta.

Te saate regulaarselt suulist ja kirjalikku tagasisidet edutamise kohta, mida teete iga juhendaja juures, arutledes personali ja eakaaslastega ning juhendamise rekordide vormis. Samuti saate tagasisidet töötajate ja üliõpilaste poolt esitluste, töörühmade ja seminaride ajal. Iga mooduli lõpus saate kirjaliku tagasiside, mida toetab juhendaja kontakt, kus saate üksikasjalikumalt hinnata hindamise tulemusi.

Õppige multidistsiplinaarses keskkonnas koos akadeemilise personali ja üliõpilaste kogu osakonnad NTU.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

See kursus on välja töötatud tööstuse vajaduste rahuldamiseks Ühendkuningriigis ja välismaal. See on spetsiaalselt kavandatud selleks, et suurendada oma lõpetajate tööalast konkurentsivõimet äriseisundis, määratledes uued teenused, strateegia ja tootevõimalused ning projektide elluviimine koostöös tööstuspartneritega. Saate strateegilisemalt teadlikumaks ja tehniliselt harjutatuks ning edastavad mõisted ja tulemused kõrgtasemel pidevalt muutuvas globaalses turus.

Lõpetajad saavad omandada oskused ja teadmised oma ettevõtete loomiseks, töötamiseks töötlevas tööstuses, disainilahenduste nõustamisteenustes ning teadus- ja arendusorganisatsioonides või doktoriõppes edasiarendamiseks edasiste uuringute abil.

Ülikooli tööalase konkurentsivõime meeskond on kõigile õpilastele kättesaadav, pakkudes individuaalset nõustamist ja toetust.

Ehitage olulised võrgustikud tootearenduse valdkonnas ja avage põnevad karjäärivõimalused.

Rajatised

Ressursid ja rajatised

Kursus asub Ülikooli linnakeskuses Arhitektuuri-, Disaini- ja Kunstikoolis.

Selle kursuse õpetamist ja projekti tööd toetavad ulatuslikud ja kaasaegsed ressursid, sealhulgas:

 • hüdrauliline ja pneumaatiline labor
 • mehaaniline ja tootmine seminar koos paljude rajatiste nagu näiteks täiustatud veejuga lõikamismasin ja laser lõikamise masinad
 • eri tüüpi CNC masinad
 • suur hulk metalli- ja puidutöötlusmasinaid
 • keevitusseadmed ja väga väärtuslikud prototüüpimismasinad
 • hästi varustatud laborid paljude valdkondadega, sealhulgas kontrolllaboriga
 • elektroonika labor, robootika labor, mehhatroonika labor, metroloogia labor ja materjali labor
 • puidust, metallist ja plastist
 • kaasaegsed CAD / CAM-stuudiod
 • 3D-printerid.

Meie töötoad asuvad Maudslayi hoones ja neid juhendavad kvalifitseeritud tehnikud.

Riiki sisenemise nõuded

UK

Mida me otsime?

2.2 tunnustab kraadi (või samaväärset) vastavas valdkonnas. Mittestandardsete sisenemisnõuetega ja / või asjakohaste kogemustega taotlejaid käsitletakse individuaalselt.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst.

Rahvusvaheline

Kui te pole kindel, kuidas teie rahvusvaheline kvalifikatsioon vastab meie kursuse nõuetele, külastage meie rahvusvahelist kvalifikatsioonide lehte.

Inglise keele sisestamise nõuded

Kui inglise keel ei ole esimene keel, peate näitama meile, et teie keeleoskus on intensiivse akadeemilise õpingu jaoks piisavalt tugev. Tavaliselt küsime IELTS-i testi ja võtame vastu mõne teise inglise keele testi.

Abi ja tugi

Kui teil on küsimusi oma kvalifikatsioonide kohta või taotlust ülikooli kohta, võtke nõu oma rahvusvahelise meeskonnaga.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst.

Kuidas kandideerida

UK

Valmis meiega liituda? Seejärel rakendage niipea kui võimalik. Lihtsalt klõpsake lehe ülaosas nupul Rakenda. Enamik meie magistri- ja erialaekskursioonidest on populaarsed ja kiirelt täidavad, nii et rakendage niipea kui võimalik.

Teie taotluse kirjutamine

Olge aus, põhjalik ja veenev oma taotluses. Pidage meeles, et me saame teha otsuse ainult selle põhjal, mida te meile ütlete. Veenduge, et lisate nii palju teavet kui võimalik, kaasa arvatud juba saavutatud tulemuste tõestamise ja isikliku avalduse üleslaadimine.

Ajakohastamine

Pärast rakenduse saatmist saadame teile kogu taotlustes olulisi e-kirju - nii et kontrollige regulaarselt oma e-kirju, kaasa arvatud rämpsposti kaust.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst.

Rahvusvaheline

Taotlege otse ülikooli võrgus, kasutades NTU veebipõhise rakenduse portaali. Kandke oma juba varakult nii, et teil oleks aega oma õpingute ettevalmistamiseks. Kui teil on siin siin õppimiseks vaja viisa, peate selle oma taotluses planeerima.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst. Kui soovite oma portfelli ette valmistada, on siin mõned juhised.

Ajakohastamine

Pärast rakenduse saatmist saadame teile kogu taotlustes olulisi e-kirju - nii et kontrollige regulaarselt oma e-kirju, kaasa arvatud rämpsposti kaust.

Tasud ja rahastamine

UK

Võimalik, et saate õppetöö rahastamiseks stipendiumi. Pakume stipendiume neile õpilastele, kes suudavad tõestada oma õpingute suurepäraseid saavutusi, kirge ja pühendumust.

Rahvusvaheline

Pakume prestiižseid stipendiume uutele rahvusvahelistele üliõpilastele, kes pakuvad ülikoolis õppima.

Pre-Magistriõpe kursused

Kui teil on vaja läbida magistriprogramm, mis vastab meie kursuse nõuetele, külastage Nottingham Trent International College'i (NTIC) . Kui olete juba õppinud Ühendkuningriigis koolis või kolledžis ja soovite teada saada, kas võime teie kvalifikatsiooni vastu võtta, siis külastage meie eelmainitud kursuste lehte.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Nottingham Trent University: School of Architecture, Design and the Built Environmentis »

Viimati uuendatud October 3, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date