MSc ebanormaalses ja kliinilis-psühholoogias

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Meie magistrikraad ebanormaalse ja kliinilise psühholoogia alal pakub teile kõrgel tasemel teadmisi kliinilise psühholoogia teooriast ja praktikast tervishoiuasutustes, valmistades teid ette professionaalseks kliiniliseks koolituseks doktoriõppe tasemel.

Te uurite põhilisi statistilisi ja uurimismeetodeid hõlmavaid põhiteemasid, sealhulgas söömishäireid, psühhopaatiat ja seksuaalset vägivalda, neuropsühholoogiat ja psühhoteraapiat.

Kogu oma õpingute vältel täpsustate kliinilise psühholoogia praktikaga seotud kriitilisi teadusuuringute ja analüüsioskusi.

Miks ebanormaalne ja kliiniline psühholoogia Swanseas?

Meie psühholoogiaosakonnal on silmapaistev maine nii Suurbritannias kui ka rahvusvaheliselt. Vastavalt 2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistikule oleme üks vaid neljast Suurbritannia psühholoogiaosakonnast, kes saavutavad oma töö ulatuse ja olulisuse jaoks 100% 4 * hinde (maksimaalne võimalik hinne).

Samuti oleme Suurbritannias The Timesi ja Sunday Times University League Tables 2019 lõpetanute väljavaadete poolest 2. kohal.

Meie tipptasemel uurimisvõimalused hõlmavad kõrgtihedusega elektroencefalograafia (EEG) komplekti, täielikult paigaldatud unelaborit, sotsiaalset vaatluskomplekti, silmade jälgimist, psühhofüsioloogilisi, transkraniaalse alalisvoolu stimulatsiooni (tDCS) ja konditsioneerimislaboreid, eluaegne labor ja beebituba, lisaks enam kui 20 universaalset uurimisruumi.

Teie ebanormaalne ja kliiniline psühholoogia kogemus

Meie inim- ja terviseteaduste kolledžile tuginedes saate kasu mitmekesisest õppe- ja uurimiskeskkonnast, kus on palju võimalusi luua ühendusi erinevate erialade vahel.

Aitame teil kindlustada kliinilisi praktikavõimalusi, et pakkuda väärtuslikku kogemust ja parandada teie tööhõive väljavaateid.

Paljud meie akadeemilised töötajad on juhid oma spetsialiseeritud uurimisvaldkondades, sealhulgas kliinilises ja tervisepsühholoogias, ajukahjustuses, unes, tunnetuses, neuroteaduses ja arengupsühholoogias.

Te liitute ülikooliga, mis asub Suurbritannias magistriõppe üliõpilaste rahulolu osas esimesel kohal (What Uni 2017).

Kuidas sind õpetatakse

Esimeste kahe semestri õpetamise moodulid on varustatud uurimisprojekti, mida tavaliselt tehakse suvekuudel.

Hindamine

Õppetöö toimub rühmasessioonidena koos praktiliste tundidega, mis käsitlevad uurimis- ja disainiteemasid. Neid hinnatakse kirjaliku kursuse ja kirjaliku eksami kaudu.

Kliinilise psühholoogia karjäär

Ebanormaalse ja kliinilise psühholoogia magistrikraad pakub teile olulist akadeemilist alust kliinilise psühholoogia tulevaseks doktoriõppeks.

NHS-i kliinilise psühholoogi praktikandi tüüpiline algpalk on 25 783 naela. Teie karjääri edenedes võite teenida 47 088 kuni 81 000 naela või rohkem. Erapraksises kehtivad palgad erinevad.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööalase töövõtu töökohad, tööandjate kõnelused, tellitavad üritused ja karjäärimessid
  • Individuaalne nõustamine ja juhendamine professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajatelt
  • Aidata leida töökohti, praktikume, töökohta ja vabatahtlikku tegevust
  • Juurdepääs teabearuandele mitmesugustel karjäärjuhtimise teemadel
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Sisenemise nõuded

Selle kursuse jaoks tuleb arvestada;

  • Minimaalne Suurbritannia 2,1 kraadi psühholoogia või seotud erialal
  • Arvesse võetakse laia valikut rahvusvahelisi kvalifikatsioone
  • (Lisateabe saamiseks pöörduge palun aadressil study@swansea.ac.uk.).
  • IELTS-testi peab vastama minimaalse sisenemise nõuetele mitte-inglise keele esimese keele taotlejatele.
Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem
Swansea , Dubai + 1 Rohkem Vähem