Kursuse üksikasjad

Ehitustööstuses tunnistatakse üha enam vaidluste lahendamise tähtsust tõhusalt ja kiiresti, et säilitada kaubandussuhted ja hoida sularaha tööstuses. Kui olete ehituses, õiguses või sellega seotud valdkonnas töötaval ametikohal, arendab see kurssi teie võimet tõhusalt vaidlusi lahendada ja isegi lahendada.

Märkimisväärsed õppevaldkonnad hõlmavad ehitusõiguse põhimõtteid, vaidluste lahendamise viise (sealhulgas vahekohtumenetlust, lahendamist ja vahendamist) ja ehitusnõudeid.

Struktuur ja sisu meie õpetamise vastavad kontrollimise nõuded Chartered Institute vahekohtunike iga oma Pathways liikmeks - Vahekohtu, rahvusvaheline vahekohtumenetlus ja Ehitus lahendamine - alates Associate taseme kaudu Fellowship tasandil.

See kursus pakub kahte liini, sõltuvalt teie ametialast tausta ja kvalifikatsiooni. MSc on ideaalne siis, kui olete pärit uuringute ja ehituse taustast, samal ajal kui LLM on spetsiaalselt suunatud neile, kellel on juba LLB kraad (või samaväärne kvalifikatsioon).

Kursuse eelised

Kuna ehitustööstuses levivad lepingud, konfliktid ja vaidlused, on paljud spetsialistid tunnevad vajadust täiendõppe järele selles erialal ja isegi kahekordse kvalifikatsiooni staatust. Loomulikult toetavad mitmed kohalikud kogenud praktikud, sealhulgas ehitusnõustajad, vandeadvokaadid, vahekohtunikud, kohtunikud ja vahendajad, kellest paljud on Leedsis peamised kontorid.

Kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Arbitrators ja omab sidemeid Ehitusõiguse Seltsiga.

Kursus viiakse läbi kaugõppe teel. See online õppemeetod on suurepärane võimalus oma karjääri edenemiseks. Saate tasakaalustada oma kursuse nõudmisi oma igapäevaste kohustustega, mis võimaldab teil töötada õppimise ajal. Saate õppida ajal ja kohas, mis sulle sobib, lõpetades võrdse väärtusega kvalifikatsiooniga, mis on saadud ülikoolilinnaku õppimisel. Samuti saate kasutada meie raamatukogu ja kasutada meie ekspertide akadeemilise personali, üliõpilaskonna ja üliõpilaste heaolu meeskonna toetust.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi tunnustus kraad õigussubjektidele seaduse või ehituse, vähemalt teise klassi tunnustab kraadi mitte sugulane teema, mida toetavad tõendid sobivuse kohta taotletava objekti või on samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Alternatiivina on kursus ka abikõlblikud kandidaadid, kes on seotud ehitusvaldkonnaga harutatud kutseorganisatsiooni korporatiivse liikmelisusega. Asjaomased kutseorganisatsioonid hõlmavad (kuid ei pruugi tingimata piirduda): RICS, ICE, CIOB, RIBA, CIAT, BIFM, CIArb.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 7.0 ilma oskusteta alla 7.0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Saate omandada akadeemilise hariduse, mis on oluline oma karjääri arendamiseks kohtuotsustes, vahekohtumenetluses ja vahendamises või vaidluste lahendamise või nõude konsultandina. Teie kursus on spetsiaalselt ette nähtud ehitustööstuse jaoks, kuid paljud vaidluste lahendamise oskused, mida te arendate, on muudes tööstusharudes ülekantavad.

 • Ehitusinsener
 • Ehituse praktik
 • Lepingu administraator
 • Nõude konsultant

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Kohustuste seadus
 • Kohtumäärus: seadus
 • Ehitusõiguse põhimõtted
 • Kohtuotsuse kirjutamine
 • Kaubanduslik vahendamine
 • Professionaalne uuring
 • Seadus

Valikute moodulid, valige üks järgmistest valikutest:

 • Vahekohus: seadus
 • Rahvusvaheline vahekohus: seadus

Valikemoodulid 2, valige üks järgmistest valikutest:

 • Arbitraažipreemia kirjutamine
 • Rahvusvaheline arbitraaži auhind kirjutamine

Tasud

UK

Osalise tööajaga õppimine annab sulle paindlikkuse teie enda tempos õppimiseks. Selle tõttu arvutatakse meie õppemaksud krediidipunktide abil. Igal moodulil on krediidipunkti väärtus. Kõige rohkem õpetatud kraadiõppe moodulid on krediidipunkti väärtus 20. Õppuri tasu õpilaste sisenemist 2018/19 selle kursuse £ 855,4 iga 20 krediiti punkti moodul. Moodulite puhul, millel on erinevad krediidipunkti väärtused, saab nende maksumust arvutada, korrutades mooduli krediidi väärtuse 42,77 £ krediidipunktiga. Summa, mida maksate, võib igal aastal suurendada vastavalt inflatsioonile.

Rahvusvaheline 2018/19

Osalise tööajaga õppimine annab sulle paindlikkuse teie enda tempos õppimiseks. Selle tõttu arvutatakse meie õppemaksud krediidipunktide abil. Igal moodulil on krediidipunkti väärtus. Kõige rohkem õpetatud kraadiõppe moodulid on krediidipunkti väärtus 20. Õppuri tasu õpilaste sisenemist 2018/19 selle kursuse £ 855,4 iga 20 krediiti punkti moodul. Moodulite puhul, millel on erinevad krediidipunkti väärtused, saab nende maksumust arvutada, korrutades mooduli krediidi väärtuse 42,77 £ krediidipunktiga. Summa, mida maksate, võib igal aastal suurendada vastavalt inflatsioonile.

Rajatised

Raamatukogu

Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie ja teie jaoks sobival ajal ja kohas ning raamatukogu on avatud 24/7, kui soovite külastada. Meie välisekspertide meeskond pakub ka erialast tuge kaugõppe üliõpilastele.

Pühendatud tugimeeskond

Lihtsalt seetõttu, et te ei õpi ülikoolilinnakust, ei tähenda, et peate ise toime tulema - teil on isikliku juhendaja toetus koos ülikooli õpilaste keskuse ja heaolu keskusega. Nad on käes, et pakkuda teile nõu kõikidest akadeemilistest küsimustest kuni stressini ja ärevuseni.

Virtuaalne õppekeskkond

VLE annab teile juurdepääsu muidugi materjalidele nagu videod, e-raamatud ja muud dokumendid. Samuti kasutate seda ülesannete esitamiseks ja tagasiside saamiseks.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Online
Duration
4 aastat
Osakoormus
Price
855 GBP
855,4 £ iga 20 krediitpunkti mooduli kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev