MSc ehitusinformatsiooni modelleerimine (BIM) disainilahenduste ehituses ja toimingutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Ehitusteabe modelleerimine (BIM) projekteerimisel, ehitamisel ja käitamisel on kiiresti muutumas tööstusharu standardseks lähenemisviisiks hoone elutsükli kavandamisel, analüüsimisel ja haldamisel. Sellel kursusel saate teada terviklikku lähenemisviisi kõigele, alates projekteerimisest ja ehitamisest kuni hoolduse, käitamiseni ja jätkusuutlikkuseni, tööstustelt ja teadusekspertidelt, kes kasutavad kaasaegset BIM-tarkvara. Kasuks tulevad ka BIM-i ekspertide regulaarsed kõnelused ning tihedad sidemed tööstuse ja BIM Regional Hub: South West-iga.

Käte kogemus ja maailmatasemel teadustöö

Selle kursuse ainulaadne omadus on see, et teil on võimalus viia BIMi organisatoorse strateegia ja BIM-i rakendusplaani elluviimisega ettevõte. Samuti pakute ettevõtetele BIM-i teadusuuringuid, millel on tõeline äriline väärtus, mis loob organisatsioonilise strateegia ja rakendamise plaani, et tagada nende BIM-i vastavus äristrateegiaga. Seejärel uurib oma dissertatsiooni põhjaliku BIMiga seotud teemat põhjalikult.

Inseneriteaduskonna teadmised eristavad seda kursust. Magistriõpe ehitusteabe modelleerimise (BIM) kujundamisel ja ehitamisel on keeruline, kuna katame palju maad ja valmistame teid ette kõigis BIM-i aspektides, nii et olete tööks paremini ette valmistatud. Selleks jaotame kursuse osaks, nii et selle pool teooria ja pool praktika, kasutades uusimaid modelleerimise ja juhtimise, analüüsi ja visualiseerimise tööriistu. Õpid mõistma kogu hoone elutsüklit, uurides uuenduslikke jätkusuutlikke ja koostööpõhiseid tavasid teabe modelleerimise ja haldamise alal ning uurima erinevaid olemasolevaid ja tekkivaid BIM-küsimusi.

Valitsuse ehitusstrateegias öeldakse, et kõik riiklikult rahastatavad projektid peavad nüüd vastama BIM-i protokollile ja nõutakse BIM-i kiiremat vastuvõtmist. Kuid kvalifitseeritud spetsialistide puudusel on suuri takistusi. See kiiresti arenev piirkond sobib kõigile, kes soovivad sellele väljakutsele reageerida ja võimalusi ära kasutada.

Sisu

Täielik magistriõpe sisaldab 180 ainepunkti, mis on jagatud kolmeks 60 ainepunkti: kraadiõppe, kraadiõppe ja magistriõppe. Õpilased töötavad järk-järgult läbi kolme etapi ja peavad läbima kõik moodulid igal etapil, et edasi minna. Te uurite järgmisi mooduleid:

  • BIM disaini koordineerimises (15 ainepunkti) - arendada arukat arusaamist BIMi lähenemisviisidest teabe otsimisel, analüüsimisel ja integreerimisel otsustamisprotsesside abistamiseks ning asjakohaste BIMi tööriistade kasutamiseks.
  • BIM ehitusprojektis (15 ainepunkti) - Paistab mitmesuguseid BIM-i lähenemisviise ja rakendusi ehitusplaanide ja -operatsioonide jaoks, sealhulgas ehituse ajakavade ja logistika simuleerimist, ehitatavuse prognoosimist ja kokkupõrke avastamist.
  • BIM äri ja praktikas (30 ainepunkti) - Võimalus jätkata juhtumianalüüsi, mis on tihedalt seotud ettevõtte huvidega ja kuidas nad kasutavad BIM lähenemisviise ja protokolle. Te aitate ettevõttel BIMi organisatsioonilise strateegilise ja rakendusplaani abil tagada, et see vastaks nende äristrateegiale.
  • BIM operatsioonis ja hoolduses (15 ainepunkti) - Uurige BIM-i rolli ehitamise ja varade käitamise ja hoolduse ning BIM-Facilities Management (FM) integratsiooni väljakutsetega.
  • Madal / nullmõju hoone (15 ainepunkti) - Hinnatakse BIMi rolli mugavate hoonete projekteerimisel ja käitamisel, mis oluliselt vähendavad või vähendavad energiatarbimist. Te hindate madalate või nullkaitseliste ja taastuvate tehnoloogiate kasutamist, rakendage BIM-i, et hinnata ehitiste keskkonnasõbralikkust ja uurida L-osa, BREEAMi, LEEDi ja EPC-reitingute mõju.
  • Ehitusprojektide juhtimispraktika (15 ainepunkti) - siin saate integreerida oma projektijuhi oskused, valides projekti juhtumiuuringu ja analüüsides seda seoses keskkonna, kliendi eesmärkide, teostatavuse, strateegia, juurutamise ja kasutuselevõtuga.
  • Ehituslepinguõigus (15 ainepunkti) - uurib riski jaotamist standardlepingute tingimuste kontekstis ning hindab õigusdokumentide, sealhulgas tahteavalduste ja tagatiste tagatiste rolli.
  • Doktoritöö (60 ainepunkti) - see moodul varustab ja juhendab teid sõltumatute uuringute läbiviimisel ehitus- ja ehituskeskkonda puudutavatel teemadel ja teemadel.

Ülikool suurendab pidevalt meie pakkumist, vastates meie õpilaste ja teiste sidusrühmade tagasisidele, tagades õppekava ajakohasuse ja meie lõpetajate oskused ja oskused, mida nad reaalse maailma jaoks vajavad. See võib põhjustada kursuse muutusi. Kui teie kursuse muudatused on heaks kiidetud, teavitame teid sellest.

Õppimine ja õpetamine

Kursus kasutab erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare, töötoad ja õpetused. Me eeldame, et õpid nii gruppides kui ka iseseisvalt, samuti veebiressursside kasutamist. Programmi meeskond pakub kogu vajalikku abi ja abi ning julgustab teid tõhusalt õppima.

Plaaniline õpe hõlmab loenguid, seminare, õpetusi, projektijuhtimist, tutvustusi ja töötoad, BIMi töötuba juhendamist ja olulist lugemist, juhtumiuuringute ettevalmistust ja kirjalikke ülesandeid.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt vajab meistriklassi tunnistus 2,2 või kõrgemat ehitise keskkonnaküsimust või kui mõni teine ​​teema koos ehitatud keskkonnakogemusega.

Me võime kaaluda taotlejaid, kes ei vasta tavalisele sisenemise nõudele, kuid kellel on asjakohane töökogemus või kvalifikatsioon. Teie taotluses peaksite kirjeldama üksikasjalikult oma töökogemust ja kvalifikatsiooni.

Inglise keele tugi

Kui vastate akadeemilistele nõuetele, kuid vajate oma keeleoskuse nõutavale tasemele viimiseks täiendavat tuge, võite osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele kursusest. Üliõpilased, kes on edukalt läbinud eelistungjärgu kursuse, saavad oma valitud kraadiõppele edasi minna ilma IELTS-i või samaväärset kursust uuesti tegemata.

Karjäär / täiendõpe

See kursus on mõeldud järgmise põlvkonna BIMi juhtide loomiseks, kes on valmis projekti meeskondade tehniliste spetsialistidega töötama. See on väga oluline arhitektide, projektijuhtide ja ehitusprofessionaalide jaoks. BIM-i teadmisi ja teadmisi kogenud spetsialistid püüavad järjest enam tööstuses, akadeemias, koolituses ja nõustamises ning see võib viia mitmesuguste karjäärivõimaluste, sealhulgas BIM disainerite, BIMi juhtide ja digitaalinseneride poole. Muud seotud karjääri hulka kuuluvad õpetamine ja teadustöö edasises ja kõrghariduses, koolituses ja nõustamisteenustes, nagu näiteks BIM-i modelleerimise teenused. Võite isegi valida oma BIM-i ettevõtte.

Meie auhinnatud karjääriteenus aitab teil arendada oma tööhõivepotentsiaali karjäärinõustamise, vabade ametikohtade, praktikakohtade, töökohtade, globaalsete võimaluste, vabatahtliku tegevuse ja kogukondliku tegevuse kaudu, lisaks ettevõtluse toetamisele ja juurdepääsule tööandja üritustele.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Loe edasi

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Näita vähem