Kellele see on?

See kursus on mõeldud professionaalsetele inseneridele, kes soovivad spetsialiseeruda ehitusprojekteerimisele või liikuda selles erialal, et oma karjääri edendada. Tavaliselt on üliõpilastel bakalaureusekraad inseneri või sellega seotud erialal. Üliõpilastel, kellel puudub tsiviilehitustöötajate kvalifikatsioon, on tavaliselt tsiviilehitustööstuses asjakohane töökogemus, nii et nad tunneksid tööd konkreetses tehnilises valdkonnas.

Me kutsume õpilasi üles uurima ja otsima originaalseid lahendusi toetavas ja hästi varustatud keskkonnas. Õpilased saavad kogemusi meeskonnaga, kes tegelevad tehniliste projektidega, mis on väljakutseteks, kuid mis on nende tulevaste karjääride jaoks väga kasulikud. Me tahame, et meie lõpetajad läheksid ja töötaksid kogu maailmas, et edendada stuudiokorras kujundamisel uuenduslikke lähenemisviise.

Kursuse direktor dr Tatyana Micic

Eesmärgid

Analüüsides, kuidas süsinik nanofibreid saab vähendada korrosiooni mõju betoonis, et saada ülevaade uute Forti sildade arendajatest, on see tsiviilehituse rajatiste magistrikraad laialt levinud, et saaksite arendada oma enda ehitusalase inseneriteaduse valdkonda.

Osakonnana on meil uute huvirühmade määratlemisel uute materjalide praktiliseks rakendamiseks suured huvid. Usume, et tsiviilehitus on loominguline ja koostööalane eriala, nii palju kui tehniline. See kursus annab teile tööriistad nii aine analüütiliseks kui ka eksperimentaalseks küljeks, nii et saate uurida erinevaid struktuurilahendusi genereerivate probleemide lahendamiseks.

Tsiviilehituse struktuurid MSc peegeldavad tööstusharu praktikat, nii et te töötate koos oma eakaaslastega esimeste perioodide kaupa ja õppige maailma juhtivate inseneride rühma, kellel on erinevad teadustöö tugevused. Maavärinatehnoloogiast kuni jätkusuutliku ehituseni on teil võimalus õppida ulatuslikult ja põhjalikult, kasutades kõrgekvaliteedilist tööstustarkvara, et arendada turvalisi lahendusi reaalmaailma projektidele.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad peavad omama teise klassi diplomit tsiviilehituses või vastavat teemat või samaväärset rahvusvahelise institutsiooni.

Muud sobivad kvalifikatsioonid

Kui te ei saa otseselt siseneda, võite soovida järgida ühe meie partneri kaudu programmi Graduate Diploma Pathway .

Inglise nõuded

Ülemeremaade õpilaste jaoks, kelle emakeel ei ole inglise keel, on nõutav järgmine kvalifikatsioon:

  • IELTS: 6.5. Tulenevalt muudatustest UKVI SELTi loendis ei saa me enam aktsepteerida TOEFLi kui inglise keele tunnistust õpilastele, kes vajavad CAS-i alates 2014. aasta aprillist.
Programmi õpetamise keel:
Inglise
City University of London

Vaata veel 5 kursust City University of Londonis »

Viimati uuendatud October 21, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
12 - 28 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,200 GBP
täistööajaga aastas, Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvaheline 16 800 krooni - õppemaksud sõltuvad iga-aastasest muutusest.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date