MSc ehitusjõudude ehitus

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Building Performance Engineering eesmärk on anda teile kõrgetasemelised inseneriteadmised ja tehnilised teadmised energia muundamise protsesse koos praktiliste oskustega juhtimisega seotud küsimustes.

See kursus on kohandatud lõpetanutele inseneri-, teadus- ja sellega seotud erialadel. Tugev rõhk teadusele, tehnoloogiale ja insenerile on suunatud spetsiifilistele valdkondadele taastuvate ja säästvate energiatehnoloogiate ja keskkonnasõbralike keskkonnatehnoloogiate kontekstis ning kombineerib seda ainuüksi tõhusate juhtimisoskuste, majandusliku hindamise ja praeguse poliitika ja eeskirjade mõistmisega, mis võivad Ühendkuningriigis, ELis ja rahvusvahelisel tasandil kaasaegses tööstuses.

Arenenud inspektorite uurimismeetodite uurimine pakub hindamatuid kogemusi kas täiendavate akadeemiliste õpingute või tööstusliku uurimis- ja arendustegevuse suunas.

Võtme faktid

 • Oma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.
 • Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi ülemeremaade institutsioonidega.
 • Kursus on täielikult akrediteeritud Chartered Institute of Building Services Engineers (CIBSE) ja Engineering Engineering Council (UK) (ECUK).

Kursuse üksikasjad

See 12-kuuline kursus pakub ainulaadset kombinatsiooni kõrgtehnoloogilisest ja tehnoloogial põhinevast uuringust koos juhtimise, kehtivate eeskirjade ja auditioskustega.

Magistriõpe ehitusekspertiisi tehnoloogiat pakutakse täistööajaga ühe aasta jooksul (septembrist septembrini) või osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

Praegu tööstuses töötavaid üliõpilasi julgustatakse taotlema osalise tööajaga registreerimist ja töötama Chartered Engineer (CEng) staatuse saamiseks. Registreeritud osalise tööajaga üliõpilastel on tungivalt soovitatav viibida Nottinghamis sügisel ja kevadisel semestrites.

Kursus sisaldab 180 ainepunkti, jagatud 120 ainepunkti väärtuses õpetatavaid mooduleid sügisel ja kevadsemestril ning 60-krediidi väitekiri individuaalselt valitud teemal, mis valmib suveperioodil. See on teie võimalus korraldada suur osa sõltumatuid uuringuid, kasutades kursuse käigus omandatud teadmisi ja kogemusi.

Moodulid

 • Building Services Technologies (20 AP)
 • Ehitusfüüsika (20 AP)
 • Ehitusinformatsiooni juhtimine (20 ainepunkti)
 • Hoone simulatsioon (20 AP)
 • Energia ja keskkond (20 AP)
 • Teadustöö ja kutseoskused, tööriistad ja meetodid (20 ainepunkti)
 • Doktoritöö (60 ainepunkti)

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Moodulid võivad muutuda.

Karjäär

Paljud selle magistrikraadi lõpetajad on pälvinud oma innovaatiliste ideede ja panuse tegelike energiaprojektide eest, näiteks maineka Riikliku Energia auhinna Mehhiko suuremahulise päikeseenergia projekti eest. Lõpetajad on sisenenud nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstusharude hulka Suurbritannias ja välismaal.

MSc kursus arendab praktilist ja teoreetilist mõistmist ning võimaldab lõpetajatel töötada arhitektuuri- ja inseneribüroodega, viia ülikoolide tasemel õpetamisse või viia läbi doktoriõppega seotud uuringuid.

See kursus on täielikult akrediteeritud Engineering Council UK (ECUK) ja Chartered Institute of Building Services Engineers (CIBSE), mis võimaldab selge teed lõpetanutele, kes soovivad omandada Chartered Engineer (CEng) staatus ja kutseorganisatsiooni liikmeks (MCIBSE).

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (2. klassi kõrgharidustase või rahvusvaheline samaväärne kvalifikatsioon)
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)
Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem