MSc ehitusjuhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kogu maailmas kiiresti kasvavates riikides on linnastumise, infrastruktuuri ja linnade kasvu osas toimunud tohutud arengud. Selle kasvu kohandamiseks on vaja koolitatud, professionaalset tööjõudu, kes oskaks ehituse juhtimist ja ehitustehnika tehnikaid.

MSc Construction Management vastab sellele vajadusele interdistsiplinaarse programmiga, mis keskendub ehitustehniliste projektide juhtimisele. See hõlmab põhjalikke teadmisi juhtimisest, majandusest, infotehnoloogiast, tsiviilehitusest, keskkonnatehnoloogiast ja tehnoloogiatest.

Selle programmi ülesehitus integreerib sotsiaalsed, majanduslikud ja keskkonnaaspektid ehitustehniliste projektide elutsüklisse; ning käsitletakse ehituse jätkusuutlikkuse olulisust tagamaks, et ehitamine toimub piiratud keskkonnamõjuga või ühiskonnale kahjuliku mõjuga.

Miks peaksin õppima XJTLU s XJTLU ?

Mõeldud töötavatele spetsialistidele, kes soovivad õppida spetsiaalseid insenerijuhtimise tehnikaid, mis hõlmavad inseneriprojekti kavandamist, projekteerimist ja ehitamist projekti elutsükli jooksul;

 • Jätkake oma teekonda ehitustegevuse juhtimises nii Hiinas kui ka väljaspool, et saada tellitud ehitajaks, keskendudes kriitilisele mõtlemisele ja iseseisvale õppimisele;
 • Õpetab inglise keeles väga kogenud akadeemiline personal, kellel on lai valik rahvusvahelist tausta;
 • Teeni Liverpooli ülikooli kraad, mida tunnistab Hiina haridusministeerium.

Teadmised ja oskused

Ehituse juhtimise magistriõppe lõpetamise ajaks on teil võimalik:

 • rakendada ehitustehnoloogia, rahastamise ja meetodite edusamme, et rõhutada vajadust ehitusprojektide usaldusväärse ja jätkusuutliku juhtimise järele;
 • mõistab organisatsioonilisi struktuure, ärimudeleid ning uute tehnoloogiate praktikas juurutamise ja rakendamise oskust;
 • töötada produktiivselt täiustatud organiseerimis-, teabekäsitlus- ja projektijuhtimisoskustega.

men, onsite, man

Moodulid

Meie lõpetajad saavad väga teoreetilisi ja erialaseid eriteadmisi ning suudavad lahendada väga keerukaid tehnilisi probleeme. Programmi moodulite raames õpivad õpilased hindama ja hindama tehnilisi probleeme ning rakendama lihtsaid, kuid tõhusaid tehnikaid, kasutades professionaalset lähenemist.

Kohustuslikud moodulid

 • Projektijuhtimise alused
 • Täiustatud ehitusjuhtimine
 • Projekti riskijuhtimine
 • Ehitusprotsessi simulatsioon
 • Ehituse ehitusteabe mudel (BIM)
 • Keskkonnatehnika ja juhtimispraktika
 • Projekti sidusrühmade juhtimine
 • Ehituse kavandamine ja kontroll
 • Dissertatsioon

Täiendavad õppetegevused

Magistriõpe omandamiseks on vajalik täiendavate õppetegevuste lõpuleviimine. Tavaliselt jaotatakse nõutavad ALA tunnid ühtlaselt igas semestris, moodustades 200 tundi semestris. Osalise tööajaga programmid vajavad tavaliselt semestris 100–150 tundi.

Karjäär

Hiinas ja kogu maailmas ehitustööstus kutsub lõpetajaid üles võtma selles dünaamilises kiiresti muutuvas tööstuses spetsialiseerunud juhirolli. Programmi eesmärk on rahuldada kasvavat vajadust spetsialistide järele, kellel on arenenud tehnilised, inseneri-, juhtimis- ja rakendusuuringute oskused mitte ainult ehitustööstuses, vaid ka seotud tööstusharudes.

Tasud

90 000 RMB kogu 18-kuulise täisajaga programmi jaoks.

Ülikooli õppetasud katavad meie juures õppimise kulud.

Alumni allahindlus

Kui olete lõpetanud XJTLU , Liverpooli ülikooli või Xi'an Jiaotongi ülikooli, saate automaatselt 20% allahindlust õppemaksust.

Maksevõimalused

Magistriõppe üliõpilastel on võimalus tasuda õppemaksu osamaksetena igal semestril. Võite ka tasuda tasud registreerimise ajal ettemaksuna. Sel juhul pakutakse soodustust viis protsenti kogukuludest.

Kui kinnitate tingimusteta pakkumisega nõustumist, palutakse teil näidata, kuidas soovite tasusid maksta.

Stipendiumid

XJTLU pakub helde stipendiumi, mis moodustab kuni 50 protsenti kõigi täistööajaga magistriprogrammide akadeemiliste teenete põhjal, kuni 50 protsenti kogu õppemaksust. Kui soovite kandideerida XJTLU magistristipendiumile, esitage oma avalduses stipendiumi taotlemise kiri, märkides ära põhjused, miks teid tuleks arvestada.

Sisenemise nõuded

Minimaalsed sisenemise nõuded

UK

 • Ülemine teise klassi (2: 1) kiitusega

Hiina

 • 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parimat - 75 protsenti või rohkem
 • Non 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parima hulka mittekuuluvad ettevõtted - 80–85% või rohkem, sõltuvalt teie bakalaureuseõppeasutusest

Märkus. Hiina parimate Hiina ülikoolide edetabelit uuendatakse igal aastal href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Hiina taotlejad ei pea EMM-i magistriõppe eksami sooritama.

Põhja-Ameerika

 • 3,0 kumulatiivne GPA (4-st) või 3,2 - kumulatiivne GPA teie bakalaureuseõppe programmi kahel viimasel aastal.

Muud piirkonnad

 • Samaväärne akadeemiline kvalifikatsioon.

Akadeemiline taust

 • Bakalaureuse kraad (Suurbritannia 2: 1 või samaväärne) sellises valdkonnas nagu tsiviilehitus või sellega seotud programm.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel pole teie emakeel või kui te pole inglisekeelselt kraadita, peate esitama tõendeid inglise keele oskuse kohta. Teil peaks tavaliselt olema üks järgmistest kvalifikatsioonidest:

 • IELTS: 6,5 (vähemalt 5,5 kõigis sektsioonides)
 • TOEFL iBT: 90 (vähemalt 21 oskustöö kohta)

Kui jätate ingliskeelseid nõudeid 0,5–1,0 kogu IELTS-i bändist, kuid vastate eelistungjärkude eelse inglise keele (PSE) kursuste keelenõuetele (sealhulgas minimaalsed komponendi hinded või ekvivalendid), võidakse teid vastu võtta PSE kursusele vastavalt Programmi direktori kinnitus. Pärast PSE kursusele edukat registreerumist saate muuta oma XJTLU magistri pakkumise kirja inglise keele taseme jaoks tingimusteta.

Kui olete tingimusliku pakkumise omanik, võite saata meilisõnumi ka aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn, et taotleda IELTS / XJTLU või selle ekvivalendi asemel XJTLU pakutavat kohapealset parooli inglise keele testi.

Pange tähele, et XJTLU saavad kasutada ainult need õpilased, kellele on antud tingimuslik pakkumine õppida XJTLU . Ülikool pakub igale tingimusliku pakkumise omanikule ühe paroolitesti võimaluse. Hinnangu põhjal võidakse õpilasi vastu võtta või võidakse nõuda, et nad võtaksid viis või kaheksanädalase intensiivse inglise keele presessioonikursuse ja läbiksid selle edukalt.

Lisaks peavad üliõpilased, kes lubatakse magistriõppesse eelseanssilise inglise keele (PSE) kursuse omandamise ajal, täitma õpingute ajal täiendava õppetegevuse kava osana programmi spetsifikaadis loetletud inglise keele mooduleid, mis on läbinud või mitte. kell XJTLU .

"Meie programm laiendab haridus- ja karjäärivõimalusi, pakkudes terviklikku ja integreerivat moodsaimat õppekava ning annab õpilastele teadmisi, distsipliini ja soovitud oskusi, et saada tulevikus ehitustööstuse juhtideks."

Jian Li Hao
Pogramme direktor

Kuidas kandideerida

Taotlused tuleks esitada meie veebipõhise taotluste süsteemi kaudu:

 1. Klõpsake / koputage rakendatavat linki
 2. Looge konto või logige sisse oma olemasolevale kontole
 3. Täitke oma taotlus

Kui teie rakenduse konto on edukalt loodud, sisestage hoolikalt kogu taotlusvormis nõutav teave ja veenduge, et esitatud teave oleks õige, täielik ja ajakohane. Laadige vajalikud dokumendid vastavatele väljadele.

Oma taotlusvormi vaatamiseks võite igal ajal sisse logida. Kui peate pärast avalduse Internetis esitamist esitama täiendavaid täiendavaid dokumente, saatke need aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (koos teie rakenduse ID, nime ja rakendatud programmi nimega).

Täpsema info selle kohta, kuidas edukalt rakendada õppida XJTLU , külastage kuidas rakendada lehekülg .

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem