MSc ehituskonstruktsioon

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See kraadiõppe programm võimaldab teil arendada üksikasjalikke teoreetilisi arusaamu ehitusprojekteerimise ja selle kohta, kuidas rakendada seda mõistmist praktilise disaini olukorras. Need hõlmavad struktuuride vastust äärmisele koormusele, nagu tuuled ja maavärinad.

Loomulikult ühendatakse teooria, rakendus ja disain. Rakendusega kaasneb teooria koos täiustatud tarkvaraga ja arvutite modelleerimisega, ehitusprojekteerimise ja BIM-iga, et saaksite näha, kuidas see on seotud reaalmaailma probleemidega.

Struktuurne projekteerimine on kursuse põhielement, mis annab teile võimaluse laiendada oma teadmisi terase- ja betoonkonstruktsioonidest. Kõrged hooned ja sillad pakuvad teile veelgi võimalusi integreerida arenenud analüüsi disainiga praktilises kontekstis.

Võtme faktid

 • Programm on akrediteeritud kui vastav kvalifikatsiooninõunik (CEng) täiendavate õpingute nõuetele kandidaatide jaoks, kes on juba omandanud osalise CEng akrediteeritud bakalaureusekraadi esimese astme.

  • Osakonnal on ulatuslikud rajatised, sealhulgas tugev konstruktsioonikontrolli ala, hüdraulika labor, suurte tsentrifuugide jaoks geotehnilised uuringud ja õpetused ning atmosfääris piiritava tuuletunnel.
  • Osakonnal on laialdased sidemed tööstusponsoride ja teiste organisatsioonidega kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Kursuse üksikasjad

Seda kursust õpitakse täistööajaga üle 12 kuu. See annab teile tehnilisi teadmisi, mida vajate selleks, et töötada välja laia valikut analüütilisi, otsuste tegemise ja kriitilise mõtlemise oskusi, mis on vajalikud nende rakendamiseks ehitusprobleemide lahendamisel.

Kui olete selle kursuse edukalt lõpule jõudnud, on sul võimalik kujundada, modelleerida, kujundada ja analüüsida mitmesuguseid uuenduslikke struktuure ning rakendada täiustatud kontseptsioone ehitusprojekteerimisel.

Õpitulemused on järgmised:

 • põhjalik arusaamine struktuurimeetmete asjakohastest teaduslikest põhimõtetest ja kriitiline teadlikkus praegustest probleemidest ja uutest teadmistest selles valdkonnas
 • võime kasutada põhiteadmisi uute ja kujunemisjärgus tehnoloogiate uurimiseks
 • teadlikkus ärilisest ja sotsiaalsest kontekstist, milles insenerid töötavad, ning teadmised ja arusaam juhtimisest ja äritegevusest, nende piirangud ja kuidas neid saab rakendada ehitusprojekteerimise kontekstis
 • teadlikkus inseneritegevust reguleerivate asjakohaste regulatiivsete nõuete kohta ehitusprojekteerimise kontekstis
 • arusaamine ja suutlikkus hinnata üldiselt riskiküsimusi konkreetse spetsialiseerumise kontekstis, sealhulgas tervise ja ohutuse, keskkonna- ja kommertsriski
 • laialdased teadmised ja arusaamine mitmesugustest insenerimaterjalidest ja -komponentidest

Moodulid

Kuuskümmend ainepunkti õpetatavaid mooduleid uuritakse igal sügisel ja kevadisel semestrites. Seejärel viiakse suveperioodil lõpule 60-krediiti.

Mooduli olemasolu mittekohustuslikes moodulites sõltub ajakavast ja eeltingimuste piirangutest.

Core moodulid (kokku krediiti: 180)

 • Tsiviilehituse uurimisprojekt (suvi): 60 ainepunkti
 • Dünaamika ja tuuletehnika (sügis): 20 krediiti
 • Täiustatud struktuurianalüüs (sügis): 20 krediiti
 • Bridge Engineering (kevad): 20 krediiti
 • Maavärin Engineering (kevad): 20 krediiti
 • Tall Construction Group'i disainiprojekt (kevad): 20 krediiti
 • Advanced Structural Design (sügis): 20 krediiti

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Akadeemilise õppe segu ning praktiliste ja kutseoskuste arendamine, mida kursus pakub, on ideaalne ettevalmistus multidistsiplinaarse keskkonna tööle tulevaste väljakutsete üle. Selle kursuse lõpetajad on väga hästi sorteeritavad ja sobivad ehitustööde ja tsiviilehituse valdkonna professionaalseks karjääriks.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

Aastal 2016 oli 100% kraadiõppurid osakonnast, kes olid töökoha jaoks kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 26 000 naelsterlingit. *

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Kui te astute magistriõppesse koos meiega, siis ei saa te mitte ainult toetust seoses järelevalveasutuste tiheda kontaktiga ja konkreetse väljaõppega, mis on seotud teie uurimisvaldkonnaga, siis saate kasu ka karjääriteenuste ja tööalase teenistuse spetsiaalsetest karjäärinõustustest.

Meie karjääride ja töövõimaluste teenus pakub mitmeid teenuseid, sealhulgas nõustamisseansid, tööandjate üritused, töölevõtmislajad ja oskuste töökojad.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research

Sisenemise nõuded

Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (ülemise 2. klassi autasud diplomi või rahvusvahelise samaväärse)

IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)

Viimati uuendatud November 2018

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem