MSc ehitusprojektide juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See uuenduslik kraadiõppe ehituskursus on mõeldud lõpetajatele, kes juba töötavad või on töötanud ehitusega seotud töökohtades ning soovivad kõrgematele ametikohtadele projektijuhtimise alal. Selle kursuse eesmärk on arendada oma teadlikkust ehitusprojektide olulisusest klientidele ning projektide hankimise ja läbiviimise kontekstist ja piirangutest.

Te saate rohkem teadmisi ja arusaamu ehitusprojektide juhtimiseks vajalike teooriate, mõistete, põhimõtete, tehnikate ja intellektuaalsete ning praktiliste oskuste kohta. Teil on võimalus planeerida ja rakendada projektijuhtimisega seotud isiklikku uurimisprojekti. Kursus kasutab veebipõhiseid tehnoloogiaid selle rakendamisel ning laialdaselt kasutatakse uurimusel põhinevat õppimist elukestva õppe oskuste parandamiseks.

Segaõppe lähenemisviis pakub paindlikku juurdepääsu põhilisele sisule, tagades samas ülikooli regulaarse osalemise distsipliini ja struktuuri. Osalise tööajaga kursuse kujundamisel tunnistatakse olulisi väljakutseid, mis on seotud kraadiõppe tasemeõppe ja täistööajaga ametialase töö ühendamisega.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.Põhimoodulid

 • Ehitusdissertatsioon või tööga seotud projekt
 • Ettevõtte juhtimine
 • Ehitustööstuse majandus
 • Hanked
 • Projektijuhtimise kohaletoimetamine
 • Riskijuhtimine projektidele
Valikulised moodulid
 • Ehitusprojekti juhtimine
 • Ehitusprojekti planeerimine
 • Tõhusate projektimeeskondade arendamine

Sisenemise nõuded

Täistööajaga kursuse taotlejad peaksid tavaliselt omama minimaalset ülemise teise klassi auhinnakraadi seotud teemavaldkonnas, nagu ehitus, arhitektuur või tsiviilehitus või minimaalne madalama teise klassi auhinnakraad seotud teemavaldkonnas ning olema või olema töötanud asjakohases ametialases või juhtimises.

Teise võimalusena võib teil olla tunnustatud ehitusega seotud kutseorganisatsiooni liige, mis on läbi viidud eksamite ja / või kutsealase intervjuuga ning kellel on erialane või juhtimisalane kogemus ehitusega seotud ametikohal. Erandkorras võetakse arvesse taotlejaid, kellel puudub standardne kvalifikatsioon, kuid kellel on märkimisväärne asjakohane erialane või juhtimisalane kogemus.

Kui teie esimene keel ei ole inglise keel, vajate IELTSi skoori vähemalt 6,5 (või samaväärse), kusjuures iga komponendi minimaalne skoor on 6,0.

KarjäärKarjäär

Paljud meie õpilased on juba alustanud karjääri ehituses. Kas nad on arhitektid, sisekujundajad, inspektorid, insenerid, ehitusjuhid või kinnisvaraarendajad, on neil ühine omadus, et nad soovivad minna üle kõrgematele juhtivatele ametikohtadele ehituses. Mõned soovivad saada Chartered Surveyor või Chartered Builders.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem