Akrediteeritud: CIBSE

Kui olete lõpetanud bakalaureuse inseneri kraadi ja soovite jätkata oma teadmiste laiendamist ja oma oskuste täiustamist, siis on GCU magistriõppeteenuste ehitusinseneriamet teile. Õpeta seda elujõulist ja hädavajalikku distsipliini ning saavutage kvalifikatsiooninõustaja staatus.

Suurte nõudmistega keeruliste tehniliste väljakutsetega tegelemiseks on harutatud ehitusteenuste insenerid, kellel on laialdased oskused. Nende töö koondab nii ehitus- kui ka inseneriteadmisi, pakkudes suurepäraseid karjäärivõimalusi. GCU magistrikraadiga ehitusinstrumentide inseneri poolt pakutava täiustatud kraadiõppega saate olla valmis edukaks karjääriks selles olulises valdkonnas.

Programm on heaks kiidetud Chartered Institute of Building Services Engineers (CIBSE) ja Energy Institute. Koos akrediteeritud BEngi auhindade kraadiga pakub MSc haridusaluseid, et saaksite täieliku CEngi staatuse.

  • Laiendage oma teadmisi kõigi ehitusalade disaini tehniliste aspektide kohta
  • Saate rohkem kogemusi erinevate tehniliste väljakutsetega tegelemisel
  • Lisateave hoonete haldamise kohta
  • Täieliku CEng staatuse saavutamine

GCU-s leiate karjäärile orienteeritud professionaalide tervitatavat kogukonda, kes on pühendunud ühise heaolu saavutamisele. Oma oskuste arendamisel ja teadmiste suurendamisel, et oma tööle positiivset mõju avaldada, aitavad GCU sõbralikud klassikaaslased, kolleegid ja õpetajad teile mõlemat välja ja toetavad seda.

Graduate väljavaated

MSc Building Services Engineering pakub teile vajalikku ettevalmistust edukaks karjääriks. GCU vilistlaste 96% lõpetajate tööhõive määr võib arvestada suurepäraste väljavaadetega.

Selle programmi lõpetajal on palju võimalusi nii Ühendkuningriigis kui ka ettevõtetes kogu maailmas. Nad kavandavad igasuguste hoonete mehaanilisi ja elektritooteid, töötavad konsultantidena või saavad projekteerimis- ja ehitustöörühma liikmed. Nad haldavad hoonete või laevandusettevõtteid. Nad töötavad ka seadmete ja süsteemide paigaldamise ja kasutuselevõtu tehnilisel või halduslikul küljel.

Mida sa õpid

Ehitusteenuste professionaal on elujõuline ja oluline nii ehitus- kui ka inseneritööstuse sektor. MSc Building Services Engineering on suunatud inseneriõppe lõpetanutele, et võimaldada neil liikuda täielikult prahitud (CEng) staatuse poole.

Suur nõudlus on hea kvaliteediga prahitud ehitusteenuste inseneridele, kellel on laiad ja multidistsiplinaarsed teadmised, mis võimaldavad neil tõhusalt tegutseda erinevates tehnilistes väljakutsetega seotud projektides. Insenerid vajavad nüüd kraadiõppe perioodi pärast akrediteeritud BEng-programmi auhindade omandamist, enne kui nad saavad saada prahitud (CEng) staatuse. MSc ehitusteenuste inseneriprogramm on kavandatud peamiselt täiendõppe perioodiks, mille käigus järgitakse ehitusteenuste inseneri või keskkonnatehnoloogia tunnustust.

Programm pakub teile võimalust laiendada oma teadmisi ja kogemusi kõigi ehitusteenuste disaini tehniliste aspektide kohta ning mõista hoonete juhtimist.

Riiki sisenemise nõuded

Ühendkuningriigis tunnustatakse kraadi 2: 2 (või samaväärset) mis tahes erialal, mis on seotud ehitusteenuste inseneri, masinaehituse või energeetikaga seotud uuringutega.

  • inglise keel
  • Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018. See täiendav aeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU asumisel enne üldise tudengite juhendamist ja õpetamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele.

Akrediteerimine

Programmi on heaks kiitnud Chartered Institute of Building Services Engineers (CIBSE) ja Energy Institute (EI). MSc ja sobiv akrediteeritud BEng (Hons) kraad koos moodustavad haridusbaasi täieliku CEng staatuse saamiseks.

Hindamismeetodid

Moodulite hindamiseks kasutatakse sõltuvalt mooduli olemusest mitmesuguseid meetodeid. Need hõlmavad kirjalikku eksamit, kursuste tööd ja suulist ettekannet. Tavaliselt on igas moodulis rohkem kui üks hindamiskomponent.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environmentis »

Viimati uuendatud July 31, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev