MSc elektri- ja arvutitehnikates

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

STIPENDIUM

Khalifa University of Science and Technology pakub Graduate Research / Teaching Assistant (GRTA) stipendiumi, et toetada kvalifitseeritud rahvusvahelisi üliõpilasi, kes on omandanud kraadiõppeprogrammid.

Stipendium annab suuri hüvitisi ja hüvesid, mis hõlmavad:

 • Õppemaksu täielik katvus.
 • Khalifa ülikooli viisa alusel üliõpilaste ravikindlustus.
 • Toetus rahvusvahelistele teaduskonverentsidele.
 • GRT stipendiumi osamaksete stipendiumid on järgmised (muutuvad):

Rakenduse avamine!

Alustame 1. novembrist 2018 uute taotluste vastuvõtmist järgmisel tarbimisel 1. septembril 2019. aastal.

Magistriõpe elektri- ja arvutitehnikateaduses (magistrikraad ECE-s) antakse edukaks õppeprogrammi nõuete täitmiseks, mis hõlmab õpetatud kursusi ja doktoritööd. Thesis on sõltumatu uurimine spetsialiseeritud valdkondades üldine valdkonnas elektri-ja arvutitehnika ja sellega seotud valdkondades. M.Sc. ECE-s annab kandidaatidele võimaluse süvendada oma teadmisi ECE laiemas valdkonnas ning aidata avastuste ja teadmiste loomise protsessi läbi esialgse uurimistöö. Sellise kraadi kandidaate õpetavad ja kontrollivad kogenud õppejõud ning nad peaksid oma töö käigus oma lähenemisviisis ja innovatsioonis olema initsiatiivid. Lisaks programmi õpetatavate ainete kursuse edukale lõpetamisele valmistavad ja esitavad oma valitud piirkonna doktoritööd. Teadusuuringuid võib läbi viia mitmel teemal, mis vastab Ülikooli määratletud valdkondadele.

Eesmärgid

Haridusalased eesmärgid (eesmärgid) M.Sc. Elektri- ja arvutitehnoloogia programmis on lõpetajaid, kes:

 1. Advance professionaalselt ja olla tunnustatud juhid nende valitud valdkondades.
 2. Kasutage oma tehnilisi teadmisi kriitilise, loomingulise, eetilise ja uuendusliku ühiskonna vajaduste rahuldamiseks.
 3. Edaspidi arendage oma teadmisi ja oskusi kraadiõppe ja kutsekoolide kaudu.

Õpitulemused

Üliõpilane, kes lõpetas M.Sc. Elektri- ja arvutitehnikate abil saab:

 1. Moodsate tööriistade ja tehnikate ning matemaatika ja inseneriteaduse alaste teadmiste täiustamine, lahenduste väljatöötamine ja lahendamine.
 2. Omandada teadmised kaasaegsetest küsimustest elektri- ja arvutitehnoloogia valdkonnas.
 3. Disaini ja läbiviimise katsed, samuti analüüsida, tõlgendada andmeid ja teha otsuseid.
 4. Viia läbi uuringud ning dokumenteerida ja kaitsta uurimistulemusi.
 5. Funktsioon meeskondades ja tõhus suhtlemine.
 6. Tehke ennast professionaalsel ja eetilisel viisil.

Üldine struktuur ja nõuded

M.Sc. Elektri- ja infotehnoloogia (ECE) programm koosneb vähemalt 36 krediidi tundi. Nõutavad programmikrediidid jaotatakse järgmiselt: 12 ainepunkti programmi põhikursust (sealhulgas 3 ainepunkti insener-matemaatika kursustel), 12 ainepunkti programmi valikained ja 12 ainepunkti ECE magistritööd. Üliõpilane võib korraldada valikainete ja magistritöö teemade valimise, et järgida spetsialiseerumissuunda ECE laia valdkonna raames. Sellistel juhtudel märgitakse see pala üliõpilase ärakirjas. Alljärgnevas tabelis on kokkuvõte magistrikursust ECE kraadiõppeprogrammi struktuuri ja nõuete kohta. Kõik M.Sc. ECE programmikursustel, välja arvatud uurimismetoodide ja magistritöö seminaril, on krediidireiting iga kolme aine kohta.

MSc kokkuvõte ECE kraadi programmi struktuur ja nõuded

Kategooria

Programmi tuum

12

Uurimismeetodite seminar

Programmi valikained

12

ECE magistritöö

12

Kokku

36

Programmi nõuded

Õpilased, kes otsivad kraadi M.Sc. ECE peab edukalt läbima vähemalt 36 arvestatud tunnit, nagu on täpsustatud käesolevas jaos üksikasjalikult, koos minimaalse kumulatiivse hindepunkti keskmisega (CGPA) 3,0.

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Ins ... Loe edasi

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Institute into one world-class, research-intensive institution, seamlessly integrating research and education to produce world leaders and critical thinkers in applied science and engineering. Khalifa University endeavors to be a leader among research intensive universities of the 21st century, while catalyzing the growth of Abu Dhabi and the UAE’s rapidly developing knowledge economy. Näita vähem