MSc elektri- ja arvutitehnikates

Üldine

Programmi kirjeldus

Elektri- ja infotehnoloogia osakond (ECE)

Ben-Gurion University of the Negev elektri- ja infotehnoloogia osakond loodi 1971. aastal. Osakond pakub nii bakalaureuse kui magistriprogramme paljudes valdkondades, mis hõlmavad nii elektri- kui ka arvutitehnoloogia praktilisi ja teoreetilisi aspekte. Osakonnas on üliõpilane, kellel on üle 1000 üliõpilase bakalaureuseõppe, magistrikraadi ja doktoriõppes. kraadi. ECE osakonnas on 35 õppejõudu, kelle õppe- ja uurimisvaldkonnad hõlmavad järgmist: side-, juhtimis- ja robootika-, signaali- ja pilditöötlus, arvutitehnika, elektromagneetika ja lainete levik, elektrooptika, mõõteriistad ja mittelineaarsed elektroonika, VLSI ja nanotehnoloogia, biomeditsiin inseneri- ja jõuelektroonika.

M.Sc. Elektri- ja arvutitehnikate kraad

M.Sc. Elektri- ja arvutitehnoloogia programm on pakkuda õpilastele teadmisi ja arenenud teadmisi elektri- ja infotehnoloogia valdkonnas valitud erialal. M.Sc. üliõpilased teevad uurimistööd, mida juhib ECE õppejõud, kellel on eriala erialal asjatundlikkus.

Õpilased, kes lõpetavad M.Sc. kraad on kvalifitseeritud vanemate teadusuuringute ja arendustegevuse ametikohtadel tööstuse ja võib jätkuda suunas Ph.D. uuringud. Eelkõige M.Sc. uuringuid saab laiendada Ph.D. kombineeritud rada, nii et lõputöö eksam toimib ka Ph.D. kandidatuuri eksam. M.Sc. kraad tavaliselt lõpetatakse 2 õppeaasta jooksul (4 semestrit). Spetsialiseerumisvaldkonnad ECE M.Sc. programmi hulka kuuluvad: side signaalitöötlus; Juhtimissüsteemide elektromagneetika; Elektrooptika Arvutid Secure Systems.

Taotlemise nõuded

Kandidaadid M.Sc. programm peaks hoidma bakalaureusekraadi kraad elektrotehnika valdkonnas või tihedalt seotud valdkondades minimaalse GPA 80/100. Nõutav on TOEFL skoor 85/120 või samaväärne skoor rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele eksami. Inglise keele oskuse nõudest loobutakse taotlejatele, kes said oma B.Sc. kraad programmi õpetatakse inglise keeles. GRE on soovitatav, kuid pole nõutav. Lisaks enne taotlemist M.Sc. eeldatakse, et taotleja võtab ühendust potentsiaalse nõustajaga ECE teaduskonna seas.

M.Sc. Thesis

Uuringud, mis viivad M.Sc. väitekiri viiakse läbi kogu kahe õppeaasta jooksul. Tudeng peaks avaldama ja esitama uurimistulemused juhtivates rahvusvahelistes ajakirjades ja konverentsidel. Doktoritöö hinnatakse kirjaliku ettekande ja suulise eksami abil.

Kuidas kandideerida

Külastage meie veebirakenduste saiti aadressil:

Taotlused võetakse vastu jooksvalt. Palun kontrollige veebisaiti stipendiumide taotlemise tähtajaks.

Edasised detailid

BGU ECE osakond:

Õppejõu direktor: dr Ron Dabora, e-post: ron@ee.bgu.ac.il

BGU rahvusvahelised üliõpilased -

Külastage

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields.

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields. Näita vähem
Be'er Sheva