MSc elektri- ja arvutitehnikates

Üldine

Programmi kirjeldus

Insenerijuhtide edendamine

Rutgers School of Engineering pakub üliõpilastele tugevat tehnilist tausta ja valmistab neid ette juhtivate karjääri jaoks põnevatel ja väljakutsetel kutsealadel. Nii meie õpetus kui ka teadus on kindlalt juurdunud teaduspõhimõtetesse, lisades samal ajal teadmised tänapäeva probleemidest.

  • Magistrikraad (MS)

114864_1.jpg

Rutgers'i elektri- ja arvutitehnoloogia programm pakub üliõpilastele põhikoolitust - uuenduslikke valdkondi, sealhulgas arvutiarhitektuuri, stohhastilist protsessi ja digitaalset signaalitöötlust - nad peavad tegelema tipptasemel teadusuuringutega maailmatasemel laborites, sealhulgas traadita infovõrgu laboris (WINLAB) , Microelectronics Research Laboratory (MERL) ja Autonoomse Arvutite Keskus (CAC).

Meie silmapaistev teaduskond tegeleb aktiivselt tipptasemel teadustööga valdkondades, mis ulatuvad traadita süsteemidest ja riist- ja tarkvaratehnikast kuni robootika ja virtuaalse reaalsuse tehnoloogiateni. Teaduskonna liikmed jagavad oma teadmisi ja teadmisi õpilastega kogu uurimisprotsessi vältel - alates probleemi koostamisest kuni avaldamiseni tipptasemel ajakirjades - alates patenditaotluste esitamisest kuni tehnoloogiasiirdeni ja palju muud.

Rutgers'i elektrotehnika ja infotehnoloogia magistrikraadi lõpetajad on hästi paigutatud karjääri edukuse saavutamiseks kõrgtehnoloogia- ja finantssektoris, samuti akadeemilistes ja tööstusuuringute laborites.

Kraadi valikud

ECE üliõpilastel, kes täidavad oma MS kraadi, on väitekirja või mitte-doktorikraadi valik.

MS (doktoritöö): 30 kursuse krediiti

Programmi nõutud 30 krediiti sisaldab 24 krediiti kursuste kohta ja 6 teadustöö krediiti, mille tulemuseks on magistritöö ja lõputöö kaitsmine.

MS (mitte-doktoritöö): 30 ainepunkti

Õpilased peavad täitma 30 ainepunkti kursuste ja kirjutama tehnilise paberi, mis on esitatud avalikult ja mille on heaks kiitnud vähemalt kolm ECE lõpetaja teaduskonna liiget.

114865_2.jpg

Miks Rutgers School of Engineering kõrgkoolis?

Rutgers School of Engineering magistrikraadi programmid on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud oma teadmiste edasiarendamisest konkreetses inseneriteaduses tööstuse ja teaduse edendamiseks. Pakume üheksa kraadi programme seitsme inseneriosakonna kaudu koos ülemaailmse pühendumusega kõrgtehnoloogilistele teadusuuringutele ja stipendiumile.

Põhialuste õppekava on täiendatud valikainetega, mis võimaldavad üliõpilastel keskenduda valdkondadele, mis on otseselt seotud teadusuuringute esirinnas olevate uuendustega. Üliõpilased, kes on lõpetanud kõrghariduse Rutgers'ist, on hästi võimelised karjääri teostama mitmesugustes tööstus- ja ärivaldkondades ning jätkama kõrghariduse omandamist.

Meie kool tagab ranged akadeemilised standardid, soodustab interdistsiplinaarset koostööd kõrgkoolide õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning jälgib uuenduslikke professionaalse arengu algatusi, mis valmistavad magistriõppe üliõpilasi ette nii akadeemilistes kui mitteakadeemilistes karjäärides.

Miks Rutgers?

  • Väga interdistsiplinaarne, integreeriv lähenemine haridusele ja kraadiõppele
  • Dünaamiline ja mitmekesine kogukond
  • Piirkondlikult asub New Yorgi, Washingtoni, DC, Philadelphia ja Bostoni lähedal
  • Tihedad sidemed ja juhtivate tööstusharude lähedus
  • Taskukohane õppemaksu ja mitu stipendiumi ja stipendiumi
  • Rutgers Global pakub täielikku toetust viisade ja dokumentide tagamisel
Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Loe edasi

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Näita vähem
Piscataway alevik