MSc elektri- ja elektroonikaseadmetes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Akrediteeritud: IET

Elektri- ja elektroonikaseadmed on 21. sajandi uuenduste aluseks: digitaalsest suhtlusest kuni robootika süsteemideni, säästvast energiast arukatesse keskkondadesse. GCU magistrikraadi elektri- ja elektroonikaseadmetega arendate oskusi, et töötada nende põnevate valdkondade esirinnas. Avastuse ja leiutise abil saate luua inimkonna jaoks paremat tulevikku ja aidata kaasa ühise heaolu saavutamisele.

Instituudi akrediteeritud tehnika ja tehnoloogia (IET) programm vastab ka Inglise Nõukogude täiendavate õppimisnõuded saada Chartered Engineer. See pakub täiustatud õppetööd ja ideaalseid ettevalmistusi, et saaksite oma karjääri järgmisel etapil minna. Samuti leiate edukaks inseneriks teie jätkuva kasvu jaoks professionaalsed arenguvõimalused.

Õppekava pakub terviklikku elektri- ja elektroonikaseadmete uurimist, pöörates erilist tähelepanu tänapäeva kiiresti kasvavatele energeetika- ja taastuvenergia tehnoloogiate valdkondadele.

 • Laiendage oma arusaama elektrisüsteemidest ja mõõteaparatuurist
 • Uurige telekommunikatsioonisüsteeme ja -tehnoloogiaid
 • Tugevdage oma isiklikke oskusi ja teeme koostööd meeskonnaga
 • Ühendage oma õppimine reaalmaailma tööstusharu juhtumiuuringute ja kohapealsete ülesannetega

Magistriõpe Elektri-ja elektroonikaseadmed pakub kaks võimalust spetsialiseerumine.

 • Digitaalsed süsteemid ja telekommunikatsioon - magistriinfotehnoloogia ja -süsteemid
 • Mehhatroonika - uurige mehaaniliste ja intelligentsete robotsüsteemide elektroonilist juhtimist

Graduate väljavaated

Teie kraad ja erialased teadmised tagavad teile suurepärased karjäärivõimalused kogu maailmas. Te võite leida tööd elektritööstuses, taastuvenergia sektoris, offshore-tööstuses, transpordi inseneri, elektroonilise tehnika või telekommunikatsiooni valdkonnas.

Mida sa õpid

Lisaks teadmistele ja arusaamadele elektri- ja elektroonikaseadmetes annab programm integreeritud arusaama elektrisüsteemidest, infosüsteemidest, telekommunikatsioonisüsteemidest ja äritegevustest, mis on tugevdatud isiklike ja inimestevaheliste oskustega.

Elektrisüsteemid

Moodul uurib elektritootmise, edastamise, levitamise ja kasutamise teemasid. See hõlmab üksikute elektrisüsteemi komponentide, nagu generaatorid, trafod, õhuliinid, maa-alused kaablid, lülitusseadmed ja kaitsesüsteemid, analüüsimine ning koormusvoolu ja süsteemi rikkeolukorra analüüs, mis on vajalikud elektrisüsteemi projekteerimiseks ja tööks.

Laiendatud tööstuslikud sidesüsteemid

Eesmärgid anda igakülgset teadmisi ja arusaamist kaasaegsetest tööstussidestussüsteemidest. Uuritakse mitmesuguseid ülitäpsemaid täiustatud sidesüsteeme, nt SCADA, satelliitsüsteemid, digitaalsed mobiilsidevõrgud ja traadita andmesidevõrgud.

Mõõtmisteooriad ja -seadmed

Selles moodulis vastuvõetud mõõtmisteooria ja -seadmete üldine lähenemine võimaldab õpilastel tutvuda mõõtesüsteemide tunnustega põhimõtete osas. Õpilased peaksid leidma, et see metoodika on nende jaoks märkimisväärne kasu, kui nad kasutavad oma teadmisi keerukamate tööstuslike mõõtmisprobleemide lahendamiseks.

Mõõtesüsteemid

Põhjalikult uuritakse erinevaid täiustatud mõõtesüsteeme. Andurid, signaalitöötlus, madala taseme signaali mõõtmised, müra vähendamise meetodid ja asjakohased mõõtmisstrateegiad rakendatakse tööstuslikele ja keskkonnaalastele rakendustele. Mõõtesüsteemi optimeerimisega arvestatakse keskkonnategurite ja töötingimuste mõju.

Energia, auditeerimine ja varahaldus

Keskendub erinevates tööstusprotsessides kasutatava energia hulga auditeerimise ja haldamise tehnikatele. Moodul annab arusaama energiaauditi ja -energia varahalduse strateegiast ja protseduuridest. Juhtumiuuringute kogu kasutamise ajal esitab moodul energianõude, energiatarbimise haldamise, rajatises energiatõhusust mõjutavate tegurite ning alternatiivsete strateegiate ja tehnoloogiate kasutuselevõtu tasuvuse analüüsi.

Professionaalne tava

Keskendub kahele teemale, esimene eesmärk on arendada õpilaste moraalset autonoomiat professionaalse tehnoloogia raamistiku raames. Ta uurib moraalseid küsimusi ja moraalseid otsustusprotsesse läbi hindamisküsimuste ja professionaalsete käitumisreeglite, eriti seoses disaini, infotehnoloogia ja Internetiga, kohaldamise. Teine teema suurendab õpilase teadmisi tehnoloogia ja keskkonnajuhtimise kontseptsioonide, meetodite ja rakenduste kohta, mida rakendatakse uue või olemasoleva ettevõtmise jaoks.

Taastuvenergia tehnoloogiad

Taastuvenergiat peetakse säästva arengu strateegia lahutamatuks osaks. See moodul keskendub taastuvate energiaallikate tehnoloogiatele, mis tõenäoliselt õnnestuvad Suurbritannias ja teistes parasvöötme riikides, st päikeseenergia, jäätmete, tuule, hüdroenergia ja biomassi energia.

Seisundi jälgimine

Eesmärk on mõista nii mehaaniliste kui ka elektriliste seisundite seiret ja sellega seotud seadmete nõudeid edukaks seisukorra jälgimiseks. Mehaanilise seisundi seire peamine fookus on vibratsiooni seire, sest see on kõige populaarsem meetod seisundi kindlaksmääramiseks ja diagonaalide diagnoosimiseks pöörlemismasinatel, kuigi ka muud tingimused, mida kasutatakse seisundi jälgimisel, kaetakse.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannia auhinnaklass 2: 2 (või samaväärne) elektroonilises või elektrotehnika valdkonnas või sellega seotud valdkonnas.

 • inglise keel
 • Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018. See täiendav aeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU asumisel enne üldise tudengite juhendamist ja õpetamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Akrediteerimine

Magistriõpe Elektri- ja Elektroonikainsener on akrediteeritud Instituudi Engineering & Technology (IET) ja selle üliõpilased kohtuvad UK Engineering Council täiendavaid õppimise nõudeid registreerimise Chartered Engineer.

Hindamismeetodid

Õpilasi hinnatakse eksamite, kursuste, esitluste, juhtumianalüüside analüüside, aruannete ja väitekirja kombinatsiooni abil.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Loe edasi

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Näita vähem