MSc elektrienergia ja liikuvussüsteemides

Üldine

Programmi kirjeldus

Vastamisi tuleviku tehnoloogia väljakutsetega

Elektrienergia ning elektriliste liikumis- ja salvestussüsteemide alased ametid mängivad olulist rolli tulevaste ühiste tehnoloogiliste probleemide lahendamisel. Seetõttu vajab kiiresti kasvav tööstus tehnoloogiavaldkonna spetsialiste ja eksperte kõikvõimalikes erinevates süsteemides, mis keskenduvad elektrienergia muundamisele. Nende vajaduste rahuldamiseks on loodud uus magistrikraad: „Elektrienergia ja mobiilsüsteemid“ on ainus, mida taotletakse elektrienergia ja liikuvussüsteemide teaduskursusele tehnoloogiainseneri rakendusuuringute ja arendustegevuse erialadel.

Lai valik praeguseid tehnilisi arenguid

„Elektrienergia ja mobiilsüsteemid” valmistab õpilasi ette tulevaste tööstusharu nõuete eelseisvateks väljakutseteks. Sellised tehnoloogiad nagu elektriline veojõud ja elektriline jõuülekanne on juba mobiilsuse mänge muutvad aspektid, mida erinevad tootjad alles avastavad. Õpilased saavad kogeda mitmesuguseid tehnilisi arenguid pidevalt muutuvas, tehnoloogiapõhises maailmas. See praktiline, praktiline kraadiõppe programm võimaldab õpilastel avastada tekkivaid valdkondi: elektriajamid ja e-masinad, elektrielektroonika ja toitejuhtimine või energia- ja alternatiivsed koostootmised arutatakse programmi käigus põhjalikult.

125783_photo-1567409378873-888d6fa7debc.jpgAndrew Roberts / Unsplash

Profiil

Selleks, et tulevased elektrienergia ja mobiilsüsteemide eksperdid oleksid valmis vastama paljudele tehnilistele nõuetele, tuleb programmis keskenduda paljudele elektromobiilsuse olulistele aspektidele. Programmi valdkonnad hõlmavad mäluseadmeid - „Aku“ tehnoloogiat ning seire- ja liikumisloogistikat. Nende teadmistega on lõpetajatel tööturul suur nõudlus. Nad vastavad tegevustele nii erasektori ettevõtetes kui ka teadusasutustes. Elektrienergia ja mobiilsussüsteemide lõpetajad on võimelised mõistma, arendama ja muutma keerukaid tehnilisi süsteeme elektriajamite arendamise, ajami juhtimise, elektrimasinate, mobiilse jõuelektroonika, akutehnoloogia, jõuelektroonika, alternatiivsete energiasüsteemide ja liikuvuse valdkonnas mõisted. Nende karjääride toetamiseks pakub programm täiendavaid teadmisi akadeemiliste pädevuste ja teadustehnika kohta.

Kraadi käigus antakse täiendavat põhjalikku teoreetilist sisendit. Esimesele poolaastale, mis on hästi ühendatud energiasüsteemide magistrantuuri biomimeetikaga, järgneb kaks semestrit spetsialiseerumist elektri- ja ajamisüsteemidele, jõuelektroonikale, mobiilsele energiasalvestile, energiasüsteemidele, autotööstuse juhtimisele, liikuvussüsteemidele ja autotööstuse logistikale. Neljandal semestril kirjutatakse magistritöö koos tööpraktikaga. Pärast nelja semestri lõppeksami sooritamist antakse üliõpilastele magistrikraad insenerina, magistrikraad.

Kvalifikatsiooninõuded

Lisaks sisseastumise vorminõuetele peaksid elektrienergia ja liikuvussüsteemide magistriõppesse kandideerijad:

 • Teil on kõrgharidus (vähemalt 3-aastane bakalaureuseõpe) elektrotehnika, süsteemitehnika ja elektroonika alal.
 • Pakkuge suurepäraseid inglise keele teadmisi.
 • Näidake tugevusi järgmistes valdkondades:
  • Loovus
  • Naudi uuenduslikke arenguid

Peamised õpitulemused

Magistrikursuse Elektrienergia ja liikuvussüsteemid lõpetajad saavad:

 • Analüüsige ja hinnake tänapäevaseid energiatehnilisi süsteeme nende keerukates struktuurides.
 • Analüüsige energiatehnoloogia sektori tulevasi väljakutseid, mõelge kaasaegsetele ja majanduslikult tõhusatele energia muundamise ja jaotussüsteemidele ning muutke neid vastavalt süsteemi kontseptsioonile.
 • Analüüsida ja reguleerida tööstuslikke, tehnilisi süsteeme (protsesse).
 • Töötage välja elektrokeemilised salvestussüsteemid.
 • Projekteerige ja tõlkige alternatiivseid energiasüsteeme.
 • Tehke elektrienergia salvestamise katseprotseduurid.

Töö ja karjäär

Õpilased omandavad üksikasjalikud teadmised elektri- ja ajamisüsteemidest, jõuelektroonikast, mobiilsest energiasalvestusest, energiasüsteemidest, autotööstuse juhtimisseadmetest, liikuvussüsteemidest ja autotööstuse logistikast. Need kvalifikatsioonid võimaldavad lõpetajatel asuda juhtivatele kohtadele teadus- ja arendustegevuses erinevates valdkondades.

Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

Since its inception, the FH Kärnten has developed into a unique educational institution in Carinthia. Due to the constant further development of the study programs of the University of Applied Science ... Loe edasi

Since its inception, the FH Kärnten has developed into a unique educational institution in Carinthia. Due to the constant further development of the study programs of the University of Applied Sciences Carinthia and intensive cooperation with industry and science, FH students are sure to have a future-oriented education on the pulse of the time. Näita vähem
Feldkirchen Kärntenis , Klagenfurt , Villach , Spittal an der Drau + 3 Rohkem Vähem