MSc elektroonikas ja sidetehnikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Elektroonika ja sidetehnika

See on 2-aastane lõpueksamiskoolitus, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, pakutakse nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele.

Elektroonika- ja kommunikatsioonitehnoloogia magistriõppe eesmärk on kujundada lõpetaja, kellel on arenenud oskused töötlevas ja infotöötlussüsteemis ning pakkuda täpsemaid teadmisi seadmete ja elektrooniliste süsteemide kavandamisel. See pakub oskusi ja metodoloogilisi vahendeid, mis on vajalikud signaali ja kujutise töötlemise, antenni projekteerimise, mikrolaine süsteemide ja seadmete, analoog- ja digitaalse elektroonilise disaini süsteemide kavandamiseks ja arendamiseks elektroonikaseadmete ja telekommunikatsiooni valdkonnas.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Programm pakub välja arenenud matemaatilise arvutusmeetodite, eelkõige funktsionaalse ja keeruka analüüsi meetodeid, et tutvustada keerukate infotehnoloogiliste probleemide lahenduste modelleerimiseks ja vormistamiseks vajalikke vahendeid. Koolitust täiendab kõrgtehnoloogiliste teadmiste pakkumine telekommunikatsiooni- ja elektroonikaseadmete valdkonda iseloomustavate teemade kohta, pakkudes kõrgtehnoloogilisi teadmisi ja oskusi digitaalse edastamise tehnikate jaoks, teooriateooria teoreetilisi ja praktilisi aspekte, telekommunikatsioonivõrkude analüüsi ja juhtimist, multimeediumiteave, arenenud teadmised andurite ja mikrosüsteemide disainist, raadiosageduslikest komponentidest, analoog- ja digitaalringlusega projekteerimisel. Tavaliselt on koos tugeva matemaatika / teaduse / inseneriõppega antud võimalus valida treeningutesse õpilaspetsiifilised teed, mis vastavad nõudmistele, mida tehnoloogiline innovatsioon nõuab sellistes rakendusvaldkondades nagu turvalisus, ohutus, energia ja keskkond.

ELEKTROONIKASTE JA KOMMUNIKATSIOONISÜSTEEMI MASTERPROGRAMMI AKTIIVSED KESKPEGA ÕPPEKAVAD

University of Siena (UNISI) ja Universidad Carlos III de Madrid (UC3M) sõlmisid kokkuleppe korraldada topeltõppe magistriprogrammi. Kaks institutsiooni annavad järgmised kraadid:

  • University of Siena elektroonika ja sidetehnoloogia magister
  • Telekommunikatsioonitehnoloogia magistriõpe, Madridis asuv Carlos III ülikool

Sisenemise nõuded

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes soovivad taotleda Laurea Magistrale'i (magistrikraadi), peab olema diplom või ülikooli kolmeaastane diplom või mõni muu välismaal õppimise kvalifikatsioon, mis on tunnistatud sobilikuks, ning konkreetsete õppekavade rekvisiidid ja piisav isiklik ettevalmistus, mis on kinnitatud režiimidega mis on sätestatud iga magistriõppe kursuse määrustes, milles täpsustatakse ka konkreetsed juurdepääsukriteeriumid.

Pidage meeles, et mõnel programmil võib olla piiratud juurdepääs ja taotlusele võidakse teha sissepääsu testid.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad osaleda esimese kursuse (bakalaureuse- ja laurea triennaal) bakalaureuse- või laurala triennaalide programmis, mida õpetatakse itaalia või inglise keeles või Sienna University of Siena Giurisprudenza piiranguteta üheaastase University of Siena kraadiga, saavad esitada oma dokumendid kirja saamiseks vastuvõtmise kaudu veebipõhise platvormi kaudu ülikoolis määratud tähtajaks iga õppeaasta kohta.

University of Siena Itaalias või inglise keeles õpitud esimese (bakalaureuse) või teise (magistriõppe) kraadiõppeprogrammi taotlustel osalevate rahvusvaheliste üliõpilaste sisenemise kvalifikatsiooni hindamiseks kasutatavate veebipõhiste platvormide taotlused on University of Siena erinevad. erinevad kursused. Õpilastel palutakse perioodiliselt külastada seda platvormi - http://enrolment.unisi.it/ - selleks, et näha, millised taotlused on avatud ja asjakohased tähtajad.

Ülikoolidel ja kõrgharidusasutustel on õigus rahvusvahelisele kvalifikatsioonile ametlikult tunnustada.

Pidage meeles, et see menetlus ei muuda välismaise keskkooli diplomi Itaalia kvalifikatsiooniks.

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

Akadeemiline kalender

University of Siena osakonnad on vastu võtnud semestri süsteemi.

Akadeemiline aasta on jagatud kaheks: oktoobrist jaanuarini ja märtsist maini. Iga õppeperioodi lõpus planeeritakse eksami sooritamist.

Kuid igal osakonnal on oma akadeemiline kalender, mis asub osakondade veebisaidil (jaotises "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2018-2019 soovituslik akadeemiline kalender

Sügisperiood (1. semester)

  • Loenguperiood: 1. oktoober 2018 - 18. jaanuar 2019
  • Eksami aeg: 21. jaanuar - 1. märts 2019

Kevadine semester (2. semester)

  • Loenguperiood: 4. märts - 14. juuni 2019
  • Eksami aeg: 17. juuni - 31. juuli 2019

Õppemaksud

Toetuse suuruse kindlaksmääramine

University of Siena pakutavad üliõpilased, kes saavad üliõpilasi magistrikursustel, magistrikursustel või ühekordse magistriõppe kursustel, määratakse kindlaks järgmiste elementide põhjal:

a) kategooria kraad kursus kuulub

b) üliõpilase lähimate pereliikmete majanduslik seisund, nagu seda väljendab registreerumisaasta vahetult eelnenud aasta võrdväärne majandusolukorra näitaja (ISEE)

c) registreerumisaasta

d) Ülikooli krediiti (ECTS ainepunktid) kaheteistkümne kuu jooksul enne 10. august

Õppekursus kuulub ühe alltoodud kolme kategooria alla:

a) humanitaar- ja sotsiaalteadused (USA)

b) tehniline teaduslik (TS)

c) ELi reguleeritud tervishoiuteenused (EL)

Märkus: õpilastele, kes on kolmandate riikide kodanikud ja kes ei ole Itaalia elanikud, ja üliõpilastele, kellele ISEE arvutamist ei kohaldata nende lähimate pereliikmete suhtes, võib kohaldada päritoluriigist sõltuvat kohandamise koefitsienti.

University of Siena teeb õppemaksu arvutamise lehe kättesaadavaks: http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/index_eng.php

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

Tugev rahvusvaheline missioon

Oma kaheksa sajandikuise ajaloo vältel University of Siena viinud mitmesuguseid uuringuid paljudes erinevates kultuurivaldkondades.

Aastate jooksul University of Siena täiustanud oma rahvusvahelistumise strateegiat, eesmärgiga tugevdada oma rahvusvahelisi akadeemilisi suhteid ning meelitada ligi tudengeid ja teadlasi maailma eri paigust.

21. sajandi alguses on see ajalooline institutsioon suutnud lahendada väljakutsed, mis on seotud õppimise, teadmiste ja teadusuuringute globaliseerumisega paljude rahvusvaheliste koostööprojektide abil.

Igal aastal sõlmitakse uusi rahvusvahelisi koostöölepinguid ja -projekte, suurendatakse inglise keeles pakutavate kraadi ja kursuste arvu, hoides head positsiooni riiklikus ja rahvusvahelises edetabelis; need on mõned University of Siena tugevad küljed.

Tere tulemast Siena

University of Siena on üks vanimaid ülikoole Euroopas, see on asutatud 1240. aastal.

Selle ajalugu on arenenud koos Toscana kultuuritraditsioonidega keskajast tänapäevani.

Siena asub Toscana südames õrnalt veerevate mägede maastiku keskel. Kolmele järsule künkale ehitatud ja iidsete müüridega ümbritsetud on ainulaadne linn, kus tudengid saavad veeta kasumliku õppeperioodi, mis on täis võimalusi isiklikuks rikastumiseks.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Näita vähem