MSc elektroonilise side ja arvutitehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

See 12-kuuline elektroonilise kommunikatsiooni ja arvutitehnoloogia magistrikraad võimaldab õppida erinevaid teemasid, sealhulgas elektroonilist disaini, kommunikatsiooni ja tarkvaratehnika.

Kursus pakub laiapõhjalist arusaamist elektroonikaseadmete kunstist ja elektrooniliste inseneri- ja kommunikatsioonisüsteemide kaasaegse tehnoloogia teemade põhjalikku uurimist.

Meie eesmärgiks on aidata teil areneda usaldusega töötada professionaalina, lihtsustada distsipliini konventsioone ja olla valmis tegelema mis tahes elektroonikase tehnoloogia valdkonna uurimisvaldkonnaga.

Võtme faktid

 • Õpilased kogevad akadeemiliste ja tööstuslike teadlaste probleeme
 • See kursus on akrediteeritud IET (inseneri-ja tehnoloogiainstituut), et täita Chartered Engineer täiendavaid õppimisnõuded.

Kursuse üksikasjad

See on väga paindlik kursus, mis annab teile võimaluse valida moodulid vastavalt teie konkreetsetele huvidele ja nõuetele.

See kursus õpetatakse täistööajaga üle 12 kuu ja koosneb 120 ainepunkti õpetanud moodulid ja 60 krediidi sõltumatu uurimisprojekti. Õpilased võtavad valikulisi mooduleid kolmest erinevast voogust, elektroonilistest inseneritöödest, kommunikatsioonist ja tarkvara programmeerimisest.

Teid õpetatakse, kasutades ajakohaseid tavasid, sealhulgas elektrooniliste vahendite kasutamist. Õpetamine on loengute, töötubade, laboratoorsete tööde, juhendamiste ja projektide kombinatsioon, mille hindamine toimub tavaliselt ametliku eksami ja kursuste abil.

Pärast kursuse õpetatavate komponentide läbimist teete suve jooksul põhjalikku sõltumatut uurimistööd oma valitud piirkonna spetsialisti järelevalve all. Pakume teile nõu ja juhendust, kui valite oma õppevaldkonna ja täpsustad, ning pakute oma teadustöö ja oma magistriõppes täpse järelevalve ja toetuse.

Projekti planeerimine ja ettevalmistamine toimub kevadsemestril.

Õpitulemused

Kursuse peamised õpitulemused on mõeldud õpilastele:

 • arendada probleemide lahendamise oskusi
 • saada asjakohaste seadmete ja tarkvara pädevateks kasutajateni
 • arendada võimet mõelda loogiliselt ja kriitiliselt
 • arendada põhjalikku arusaamist praegusest praktikast ja selle piirangutest ning tõenäolise uue arengu hindamisest
 • arendada disaini oskusi ja meetodeid, mis on seotud mitmesuguste elektri- ja elektroonikaseadmete, ahelate ja mudelitega ning omandada akadeemiliste ja tööstuslike teadlaste väljakutsetega tegelemise kogemusi.

Moodulid

Kohustuslikud moodulid

 • Elektrilised ja elektroonilised alused magistriõppeks (sügis): 10 krediiti
 • Teadusuuringute projektikorraldus ja disain (kevad): 10 ainepunkti
 • MSc Projekt (kogu aasta): 60 ainepunkti

Valikulised moodulid

 • HDL programmeeritavale loogikale
 • Mõõteriistad ja mõõtmine
 • Optiline side
 • Applied Computing Engineering
 • Mobiiltehnoloogiad
 • Telekommunikatsiooni-, multimeedia- ja mõõteriistade digitaalignaali töötlemine
 • RF mikroelektroonika
 • Digitaalne kommunikatsioon
 • Integraallülitused ja süsteemid
 • Manussüsteemid
 • Robootika, dünaamika ja kontroll

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Meie magistrandid tõusevad suures osas rahvusvaheliste firmade või valitsusasutustega projekteerimise ja arendamise huvitavate rollide poole, saavad konsultatsioonipostid juhtivate lepinguliste konsultatsiooniettevõtetega või edukate akadeemiliste karjääridega.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

2016. aastal oli 94,2% õppejõududest, kes olid töökohal kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 31 959 naelsterlingit, suurim oli 100 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Elektri- ja elektroonikaseadmete osakonna lõpetanute karjääri sihtkohad hõlmavad IT-ärianalüütikuid, süsteemide projekteerijaid, programmeerijaid, tarkvaraarenduse spetsialiste ja tootmistehnikuid, samuti elektriinseneride ja inseneride spetsialiste.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Need, kes asuvad magistriõppesse uurimisvõimalusega koos meiega, saavad toetust mitte ainult tihedas kontaktis juhendajatega ja konkreetse väljaõppega, mis on seotud teie uurimisvaldkonnaga, vaid ka karjääri- ja tööalase teenistuse spetsiaalsete karjäärinõuete kaudu.

Meie karjääride ja töövõimaluste teenus pakub mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas nõustamisseansid, tööandjate üritused, värbamislaevad ja oskuste töökojad - ja kui olete lõpetanud, on teil juurdepääs teenusele kogu eluaja jooksul.

* Graduate Market 2013-2016 , High Fliers Research.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: kõrge 2: 2 või samaväärne elektri- ja / või elektroonikaseadmed või muu asjakohane tase, sealhulgas signaalide ja süsteemide elemendid, elektroonilised lülitused ja digitaalignaali töötlemine
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis).
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem