MSc elektrotehnika valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe, Elektrotehnika - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

120574_ScreenShot2019-09-04at2.09.56PM.png

Georgia lõunaosa elektri- ja arvutitehnika on uhke, et on rakendatud, tähelepanelik ja saavutatud. Elektri- või arvutiinseneridena õpime enamat kui lihtsalt teooriat. Te alustate oma esimest semestrit praktiliste kogemustega stuudio- või laborikeskkonnas. Kas see on oluline loeng või üks-ühele teadustöö kogemus, pärast valmimist tunnete end kindlalt oma võimetes aidata lahendada maailma inseneriprobleeme.

Palun võtke mõni hetk meie õppekava üle ja lugege lähemalt meie ning õppekeskkonna kohta, mille teile pakume. Georgia lõunaosas on see tõeliselt põnev periood, kuna jätkame uuenduslike viiside arendamist elektri- ja arvutitehnika hariduse tõstmiseks uutesse kõrgustesse.

Kui teil peaks tekkima lisaküsimusi, kutsun teid helistama või saatma mulle e-kirja isiklikult. Kui te pole juba siin, loodan teid järgmisel semestril ülikoolilinnakus näha.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Loe edasi

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Näita vähem
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Rohkem Vähem