MSc elektrotehnika valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

116063_DSC_1164.JPG

Programmi eesmärk

Elektrotehnika magistriõppe eesmärk on õpetada õpilastele oskusi nii teoreetiliste kui ka praktiliste probleemide lahendamisel elektrienergia kompleksi toimingute valdkonnas, mis põhinevad intelligentsetel automatiseerimissüsteemidel ja ajakohastel elektrienergia seadmetel nii kõrgetel kui madalpingel tasemed.

Peamised eelised

Programmi lõpetajad on kõrgelt haritud erinevate riikide rahvusvaheliste ettevõtete elektritarbimise ja elektrienergia valdkonna erialaseks tegevuseks. Meie õpilased omandavad oskused ja arendavad arukate intelligentsete tehnoloogiate baasil põhinevaid energiasüsteemide töökogemusi.

Meie lõpetajad arendavad teoreetilisi ja praktilisi oskusi, mis võimaldavad neil osaleda kaasaegsete elektrienergia süsteemide uurimis- ja arendustegevuses ning katsetamises ja käitamises. Stipendiumid välismaal õppimiseks inglise keeles ühes Euroopa partnerülikoolis (semester või suvekool).

Programmi partnerid

  • Brandenburgi Tehnoloogiaülikool (Saksamaa)
  • Leibnise Plasma Teaduse ja Tehnoloogia Instituut (Saksamaa)
  • Košice tehnikaülikool (Slovakkia)
  • Lappeenranta Tehnoloogiaülikool (Soome)
  • RWTH Aacheni ülikool (Saksamaa)

Õpetamismeetodid

  • Traditsiooniliste ja kaugõppe tehnoloogiate tõhus kombinatsioon, mis põhineb inglise keeles õppematerjalidel.
  • Täiustatud laboriseadmete kasutamine nii SPbPU kui ka partnerülikoolides rahvusvahelise akadeemilise liikuvuse programmi raames.
  • Suuremat keskendumist õpilaste praktiliste oskuste arendamisele, mis on vajalikud edasiseks ametialaseks tegevuseks.

Kuna programm on välisüliõpilaste hulgas väga populaarne, oleme loonud kolm võimalikku individuaalset haridusalast magistrikraadi valida.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized ... Loe edasi

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized Russian and world-wide leader in the field of higher engineering and economic education. Näita vähem