Ülevaade

Energiavarustus on meie kodude ja töökohtade jaoks põhimõtteliselt oluline. Tulevane energiavarustus peab olema stabiilne, turvaline, mitte ainult taskukohane, vaid jätkusuutlik, mis muudab energiavarustuse süsteemitehnoloogia probleemiks. Energiainformaatika on kujunev distsipliin, mis kasutab võimsaid vahendeid kaasaegsest infotehnoloogiast erinevate energiasüsteemide ja allikate andmete analüüsimiseks energiavarustuse probleemide lahendamiseks.

Kursuse ülesehitus

Energiainformaatika meistrite õpetatav programm tarnitakse tavaliselt oktoobrist veebruarini ja koosneb kaheksast moodulist. Moodulid tarnitakse üle ühe nädala intensiivse kohaletoimetamise, kusjuures teine nädal on vaba struktureeritud õpetamisest, et võimaldada aega iseseisvamaks õppimiseks ja mõtisklemiseks.

Näidismoodulid

Kursus koosneb kaheksast õpetatud moodulist, ühest grupiprojektist ja ühest üksikprojektist.

Kohustuslik

  • Riskide ja usaldusväärsuse tehnika
  • Informaatika energeetikasektoris (eeldusel, et ülikool kiidab heaks)
  • Täiustatud juhtimissüsteemid
  • Arvutuslik vedeliku dünaamika tööstuslikes protsessides
  • Protsessi mõõtesüsteemid
  • Tehnoloogia juhtimine

Valikuline

  • Protsessi kavandamine ja simulatsioon
  • Soojus- ja elektritootmissüsteemid
  • Protsessi- ja energiasüsteemide täiustatud optimeerimine

Üksikprojekt

Individuaalne projekt on õpilastele võimalus keskenduda neile erilist huvi pakkuvale valdkonnale ja nende tulevastele karjääridele. Õpilased valivad individuaalse projekti, konsulteerides töö koordinaatoriga, nende määratud juhendajaga ja nende kursuste direktoriga. Need projektid annavad õpilastele võimaluse näidata oma võimet teostada iseseisvat uurimistööd, mõelda ja töötada originaalsel viisil, aidata kaasa teadmistele ja ületada tõelisi probleeme tööstuses. Paljusid projekte toetab välised organisatsioonid.

Grupiprojekt

Grupiprojekt on rakenduslik multidistsiplinaarne meeskonnapõhine tegevus. Sageli lahendades reaalmaailma, tööstuspõhiseid probleeme, antakse õpilastele võimalus akadeemilise järelevalve all töötades võtta vastutus konsultatsiooniprojekti projekti eest. Edu sõltub erinevate tegevuste integreerimisest ja töötamisest kokkulepitud eesmärkides, tähtaegades ja eelarves. Arendatakse ka ülekantavaid oskusi, nagu meeskonnatöö, enesepeegeldus ja selge suhtlemine.

Tulevik karjäär

Kursuse lõpetajad arendavad mitmekülgseid ja rahuldust pakkuvaid karjäärivõimalusi väga paljutõotavas energiasektoris. Selle kasvava valdkonna rahvusvaheline iseloom võimaldaks Cranfieldi lõpetajatel arendada karjääri üle kogu maailma. Kui te jätkate täiendava õppe jätkamist (PhD või MBA) energeetikasektoris, aitaks see programm seda läbi oma rahvusvahelise, interdistsiplinaarse, projektipõhise kursuste kujundamise

Riiki sisenemise nõuded

Miinimumnõuded: 1. või 2. klassi UK auhinnakraad asjaomases distsipliinis nagu matemaatika, füüsika või inseneriteadus. Muude tunnustatud kutsekvalifikatsioonide või mitme-aastase asjakohase tööstuskogemuse võib pidada samaväärseks. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei vasta meie ametlikele nõuetele.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Juuni 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2020
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2020
End Date
okt 1, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 1, 2021