MSc energeetika juhtimises

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärgid

Energiahalduse MSc eesmärk on pakkuda teile terviklikku, 360-kraadist vaadet energiaäris, mis hõlmab kõiki energiaturge alates nafta- ja gaasitarbimisest kuni taastuvenergia ja elektrini.

Selle eesmärk on kujundada energiatööstuse tulevik uuendusliku ja mahajäänud kraadiõppe kaudu.

Anname teile võimaluse töötada välja ja rakendada strateegiad energia reguleerimise ja poliitika põhiküsimuste lahendamiseks ning mõista energiaettevõtluskeskkonda ja selle põhilisi majanduslikke ja tehnoloogilisi kontseptsioone. Programmi toetavad eriala teaduskonna ja tööstuse spetsialistid ning meie Londonis asuv energiajuhtimise uurimiskeskus (RCEM).

Londonis ja Pariis ülikoolilinnakutes õpib programm valikulist ühe nädala seminari Ameerika Ühendriikides.

Vastuvõtutingimused

Selleks, et olla abikõlblik, peate oma kõrghariduse omandama tasemele, mis võrdub mis tahes erialal bakalaureusekraadiga. Eelistatud on kraadiõpped (2: 1 või samaväärne ülemereasutus).

Energia juhtimise programmi magistrikraad ei nõua varasemaid teadmisi ega töökogemust energeetikasektoris. Siiski nõuame, et meie kandidaatidel oleks vähemalt üheaastane töökogemus (sealhulgas praktika igas tööstuses).

Fluency inglise keeles

Inglise keelt emakeelena kõnelejate jaoks nõuame järgmisi minimaalseid hindeid:

TOEFL IBT: 100; TOEFL kirjalik test: 600; TOEFL arvutipõhine: 250; IELTS: bänd 7.

Kui olete inglise keele emakeelena kõneleja, kes on inglise keelt kõnelevas riigis varem õppinud või töötanud rohkem kui kaks aastat, on teil vabastatud TOEFL-i või IELTS-skoori esitamine. Teie vastuvõtukatsel tuleb teil siiski valikkomitee hinnata.

Tasud ja rahandus

Programmi õppetasuks kehtestatakse 21 500 naela (kõik üliõpilased, nii EList kui ka muust riigist). Sõidu- ja majutuskulusid lõivud ei kata.

Taotluse tasu on kõigil taotlejatel 130 naela. Pange tähele, et taotluse tasu ei tagastata.

Õppemaksud võivad muutuda.

Stipendiumid

ESCP püüab meelitada ligi parimaid üliõpilasi, sõltumata nende rahalisest taustast.

Sellisena pakub kool valikut rahalisi vajadusi ja teenitud stipendiume. Aastas eraldatakse igal aastal ligikaudu 400, mis moodustab kokku 1 500 000 eurot.

Magistriõpe energeetika juhtimise alal pakub õpilastele osalisi stipendiume, mille väärtus on kuni 9000 naela, nii akadeemilise kvaliteedi kui ka finantsvajaduse alusel.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem