Ülevaade

Energia ratsionaalne ja majanduslik kasutamine, millel on kõige vähem kahju keskkonnale, on meie planeedi tuleviku jaoks ülioluline. Energiatõhususe saavutamine ja keskkonnasaaste vähendamine on kutsealase inseneri üha olulisemad aspektid. See kursus varustab lõpetajate ja harjutanud insenerid põhjalikult mõista põhiküsimusi energia säästmise tööstus-ja kaubandussektoris, mis võimaldab edukat karjääri keskkonnasõbraliku energia professionaal.

Kursuse ülesehitus

Õppetöö programm energeetikasüsteemide ja termoprotsesside MSc tarnitakse oktoobrist veebruarini ja see koosneb kuuest kohustuslikest õpetatavatest moodulitest ja kahest valikulistest moodulitest, mille valimiseks on kolm valikut. Tüüpiline moodul koosneb viiepäevast intensiivsest kraadiõppe tasemel struktureeritud loengutest, juhendamistest või õpikodadest, mis hõlmavad iga teema täiustatud aspekte. Osalise tööajaga õpilased täidavad kõik kohustuslikud moodulid, mis põhinevad paindlikul graafikul, mis lepitakse kursuse direktoriga kokku.

Näidismoodulid

Kolme valikuvõimaluse hulgast valitakse kuus kohustuslikku õpetust ja kaks valikainete moodulit.

Kohustuslik:

  • Soojusülekanne,
  • Soojus- ja elektrienergia tootmise süsteemid,
  • Termiliste süsteemide kasutamine ja projekteerimine,
  • Arvutuslik vedeliku dünaamika tööstusprotsesside jaoks,
  • Protsessi kavandamine ja simulatsioon,
  • Tehnoloogia juhtimine.

Valikuline:

  • Täiustatud juhtimissüsteemid,
  • Energiasüsteemide juhtumiuuringud,
  • Protsessi mõõtesüsteemid.

Üksikprojekt

Individuaalne uurimisprojekt võimaldab teil süvendada mõnda konkreetset huvitavat valdkonda. Kuna meie akadeemilised uuringud on tööstusega nii tihedalt seotud, on meie tööstuspartnerite jaoks tavaline välja tuua tõelised praktilised probleemid või arendusvaldkonnad kui potentsiaalsed uurimisteemad. Üksiku uurimisprojekti komponent toimub aprillist augustini.

Grupiprojekt

Veebruarist kuni aprillini läbi viidud grupiprojekt võimaldab teil õpetatavate moodulite käigus välja töötatud oskusi ja teadmisi kohaldatavas kontekstis rakendada, omandades samal ajal ülekantavad oskused projektijuhtimises, meeskonnatöös ja sõltumatutel uuringutel. Tööstus toetab sageli projekte ja potentsiaalsed tööandjad väärtustavad seda kogemust. Rühma projekt on tavaliselt multidistsiplinaarne ja jagatud kogu energeetika magistriõppes programmi, mis annab täiendava kasu töötada teiste taustaga õpilastega.

Tulevik karjäär

On olemas suur nõudlus keskkonnateadlike energiaspetsialistide järele, kellel on põhjalikud tehnilised teadmised ja praktilised oskused. Meie tööstusharu juhitud haridus teeb selle programmi lõpetajatest maailma kõige soovitavamaks, et värbada energeetikasektoris konkureerivad ettevõtted ja organisatsioonid. Kursuse lõpetajad on edukalt saavutanud tööhõive energeetika-, keskkonna- ja insenerikonsultatsioonide ning projekteerimistavade, teadusorganisatsioonide ja valitsusasutuste juures. Mitmed meie MSc lõpetajad järgivad täiendavaid uuringuid, mis viivad doktorikraadi juurde Cranfieldis ja teistes akadeemilistes asutustes.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK auhinnakraad asjaomases valdkonnas või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon või asjakohane töökogemus. Teise võimalusena võite olla abikõlblikud meie magistriõppe eelprogrammi.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
okt 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 1, 2020