MSc energeetikasüsteemides ja termoprotsessides

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Energia ratsionaalne ja majanduslik kasutamine, millel on kõige vähem kahju keskkonnale, on meie planeedi tuleviku jaoks ülioluline. Energiatõhususe saavutamine ja keskkonnasaaste vähendamine on kutsealase inseneri üha olulisemad aspektid. See kursus varustab lõpetajate ja harjutanud insenerid põhjalikult mõista põhiküsimusi energia säästmise tööstus-ja kaubandussektoris, mis võimaldab edukat karjääri keskkonnasõbraliku energia professionaal.

Kursuse ülesehitus

Õppetöö programm energeetikasüsteemide ja termoprotsesside MSc tarnitakse oktoobrist veebruarini ja see koosneb kuuest kohustuslikest õpetatavatest moodulitest ja kahest valikulistest moodulitest, mille valimiseks on kolm valikut. Tüüpiline moodul koosneb viiepäevast intensiivsest kraadiõppe tasemel struktureeritud loengutest, juhendamistest või õpikodadest, mis hõlmavad iga teema täiustatud aspekte. Osalise tööajaga õpilased täidavad kõik kohustuslikud moodulid, mis põhinevad paindlikul graafikul, mis lepitakse kursuse direktoriga kokku.

Üksikprojekt

Individuaalne uurimisprojekt võimaldab teil süvendada mõnda konkreetset huvitavat valdkonda. Kuna meie akadeemilised uuringud on tööstusega nii tihedalt seotud, on meie tööstuspartnerite jaoks tavaline välja tuua tõelised praktilised probleemid või arendusvaldkonnad kui potentsiaalsed uurimisteemad. Üksiku uurimisprojekti komponent toimub aprillist augustini.

Grupiprojekt

Veebruarist kuni aprillini läbi viidud grupiprojekt võimaldab teil õpetatavate moodulite käigus välja töötatud oskusi ja teadmisi kohaldatavas kontekstis rakendada, omandades samal ajal ülekantavad oskused projektijuhtimises, meeskonnatöös ja sõltumatutel uuringutel. Tööstus toetab sageli projekte ja potentsiaalsed tööandjad väärtustavad seda kogemust. Rühma projekt on tavaliselt multidistsiplinaarne ja jagatud kogu energeetika magistriõppes programmi, mis annab täiendava kasu töötada teiste taustaga õpilastega.

Tulevik karjäär

On olemas suur nõudlus keskkonnateadlike energiaspetsialistide järele, kellel on põhjalikud tehnilised teadmised ja praktilised oskused. Meie tööstusharu juhitud haridus teeb selle programmi lõpetajatest maailma kõige soovitavamaks, et värbada energeetikasektoris konkureerivad ettevõtted ja organisatsioonid. Kursuse lõpetajad on edukalt saavutanud tööhõive energeetika-, keskkonna- ja insenerikonsultatsioonide ning projekteerimistavade, teadusorganisatsioonide ja valitsusasutuste juures. Mitmed meie MSc lõpetajad järgivad täiendavaid uuringuid, mis viivad doktorikraadi juurde Cranfieldis ja teistes akadeemilistes asutustes.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK auhinnakraad asjaomases valdkonnas või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon või asjakohane töökogemus. Teise võimalusena võite olla abikõlblikud meie magistriõppe eelprogrammi.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem