MSc energiatõhusas ja keskkonnatehnoloogias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Hooned vastutavad suure osa meie ülemaailmsest energiatarbimisest. Energiatarbimine on tegelikult hoone globaalse keskkonnajalajälje peamine määraja , arvestades selle kogu kasutusiga.

Lund University on rahvusvaheliselt tuntud energiatõhusate hoonetega seotud kõrgekvaliteediliste teadusuuringute poolest. Meie teadmised on keskendunud kogu hoone perspektiivile, mis arvestab nii elanike vajadusi kui ka nende mugavust ja tervist. Ülikooli arenenud teadusuuringud ja tihedad sidemed ehitustööstusega loovad suurepärase aluse tugevale magistriprogrammile, mille põhitähelepanu on suunatud ehitistele.

Meie õpilased lõpetavad kõrgtehnoloogiliste teadmiste, oskuste ja pädevustega energiatõhusate ja keskkonnasõbralike hoonete kujundamise valdkonnas küttega domineerivas kliimas. Meie eesmärk on koolitada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste , kes aitavad märkimisväärselt kaasa energiatõhusate hoonete projekteerimisele, ehitamisele või renoveerimisele ning taastuvenergiaga varustamisele, aidates sellega arvestada arhitektuuri ja keskkonda, elanike käitumist, vajadusi, tervist mugavus ja üldine ökonoomsus.

Hoolikalt kohandatud teoreetilisi kursusi täiendatakse praktiliste moodulitega , milles õpilased rakendavad oma uusi teadmisi. See pedagoogiline lähenemisviis võimaldab tugevat õppimist ja see on põhjus, miks programmi kujundavad kohandatud kohustuslikud kursused. Meie õpilased töötavad väikestes meeskondades koos energiasäästlike kontseptsioonide ja hoonete kavandamisel ning mitmesuguste projekteerimisalternatiivide tagajärgede analüüsimisel, kasutades toetavaid arvutiriistu ja -meetodeid integreeritud projekteerimisprotsessis. Üliõpilasmeeskonnad on tahtlikult segatud nii kultuurilise kui ka akadeemilise tausta osas, näiteks arhitektuuri ja inseneri alal. Nii koolitatakse õpilasi interdistsiplinaarses kujundamisprotsessis ja meeskonnatöös, mis on nende tulevase karjääri jaoks väga oluline. Kursused hõlmavad ka kohapealseid külastusi, tööstuse külalislektoreid ja ekskursioone olemasolevate energiasäästlike hoonete projekteerimise heade näidete kohta.

Programmi esimesel kolmel semestril võetakse kaks teooriapõhist kursust, millele järgneb rakenduskursus , mille käigus rakendate teooriat konkreetse hoone projekti jaoks. Neljas semester kulub teie kraadiprojekti läbiviimisele. Näited ettevõtetest, kus üliõpilased on oma kraadiprojektid läbi viinud, on näiteks Medesco (Kreeka), White Architects (Rootsi), Luwoge Consult (Saksamaa), Skanska (Rootsi), Arup (Saksamaa) ja WSP (Suurbritannia).

Programmis osalevad Lund University erinevate osakondade õpetajad: arhitektuuri ja ehitatud keskkonna osakond ning hoonete ja keskkonnatehnoloogia osakond.

Karjääri väljavaated

Keskkonnaküsimuste kasvav globaalne teadlikkus koos üha nõudlikumate ehitusreeglitega tähendab seda, et energiatõhusate hoonete projekteerimisel on oskustöötajatel suur nõudlus.

Spetsialiseerumisega küttega domineeriva kliimaga seotud kaalutlustele, saavad lõpetajad atraktiivseteks kandidaatideks näiteks Euroopa, Venemaa, Hiina ja Põhja-Ameerika tööturgudel. Saadud metoodikad ja teadmised võivad suures osas olla abiks ka parasvöötme kliimahoonete projekteerimisel.

Rootsi kohalikul turul on viimase kümne aasta jooksul märgatavalt suurenenud nõudlus energiatõhusate ehitiste järele ning me oleme nende põhimõtete järgimisel üks juhtivaid riike maailmas.

Programm viib magistrikraadi energiatõhusate ja keskkonnahoidlike ehitiste alal . Lõpetajana on teil võimalik töötada projekteerimismeeskondades, mis vastutavad energiatõhusate ja keskkonnahoidlike hoonete kavandamise ja kujundamise eest, sealhulgas olemasolevate hoonete renoveerimise eest. Teil on võimalik võtta juhtiv roll ettevõtetes (nt ehituskonsultandid, arhitektide ettevõtted, ehitusettevõtted) ja omavalitsustes, kes tegelevad energia- ja keskkonnaaspektidega, pidades silmas kogu hoone perspektiivi. Õpilased on oma kraadiõppeprojekte esitanud erinevates arhitektuuriettevõtetes ja mõned neist on edasi õppinud White Arkitekteri (Rootsi), Bengt Dahlgreni (Rootsi), Sweco (Rootsi), Skanska (Rootsi), Link Arkitekturi (Norra), Arupi ( Saksamaa), WSP (Suurbritannia) ja Rambøll A / S (Taani). Teised lõpetajad on siirdunud doktorikraadile Austraalia Queenslandi tehnikaülikoolis, ETH Zürichis, Lund University ja Luleå tehnikaülikoolis.

Loe selle programmi kohta lähemalt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-TAEMB

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti