MSc ettevõtluses ja globaalses turunduses (MScEMM)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Magistriõpe ettevõtluses ja globaalses turunduses (MScEGM) on ühine auhind, mida pakuvad turunduse osakond, Hongkongi baptistide ülikool ja Grenoble École de Management 15-kuulise täisajaga õppe baasil.

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes otsivad kõrgharidust, et kergemini juhtida ja juurutada teisi juhirolli või alustama karjääri ettevõtjana. Kõigi riikide kandidaate kaalutakse, kui nad suudavad näidata vajalikke keeleoskusi.

Õppekava on hoolikalt välja töötatud, et hõlmata globaalset vaadet globaalsete juhtumiuuringute ja ettevõtlusprojekti, mis käsitleb ettevõtluse ja rahvusvahelise turunduse juhtimise põhimõtteid ja tavasid. Veelgi olulisem on see, et õpilaste veetmine ühe semestri Prantsusmaal ja üks semester Hongkongis toob kaasa sünergia kahe institutsiooni vahel, mis on seotud väga erinevate maailma piirkondade äritegevusega. Üliõpilaste jaoks toob see kaasa parima globaalse ekspositsiooni.

Rahvusvaheline kokkupuude

Esimesel poolaastal Prantsusmaal ja teisel poolaastal Hongkongis saavad üliõpilased esmakordselt kogeda ida ja läänemaailma ühe aasta jooksul globaalse kokkupuute kaudu.

Maailma klassi õpikogemus

Unikaalne rahvusvaheline koostöövõimalus üliõpilastele, et kogeda kvaliteetset õppimist ja õpetamist, mis kasutab kahe teaduspõhise ärikooli tugevusi, mis pakuvad rahvusvaheliselt tunnustatud äri- ja juhtimisprogramme.

Ühine auhind

Hongkongi esimene ühine magistrikraad ettevõtluses ja ülemaailmses turunduses, mille tulemusena on Hongkongi baptisti ülikool ja Grenoble Ecole de Management ühiselt omandanud magistri kraadi.

Hongkongis töötamise võimalus

Hongkongi mitte-Hongkongi lõpetanud programmid võivad taotleda Hongkongis viibimist ja töötamist 12 kuud pärast lõpetamist, olenemata sellest, kas neile on tagatud tööpakkumine või mitte.

Programmi eesmärgid

 • Anda üliõpilastele ettevõtlusalaseid teadmisi ja oskusi keeruliste, dünaamiliste ja globaalsete äriküsimuste käsitlemiseks, millega organisatsioon on kokku puutunud.
 • Arendada õpilaste arusaamist turundusteooriast ja -praktikatest, et nad saaksid üles ehitada ja kriitiliselt hinnata strateegiaid, mis vastavad globaliseerumisega seotud äriprobleemidele.
 • Arendada üliõpilaste uuenduslikku mõtlemist, et lahendada organisatsioonis ja sotsiaalses keskkonnas tekkivad probleemid ja probleemid.
 • Anda üliõpilastele ainulaadne võimalus kogeda kvaliteetset rahvusvahelist haridust, mida pakuvad kaks teaduspõhist ärikooli, kus nad suhtlevad erinevate kultuuride õppejõudude ja üliõpilastega.

Grenoble École de Management

Asutatud aastal 1984, Grenoble Ecole de Management (GEM) Grenoble, Prantsusmaa on reastatud 6 th parim Prantsuse Lütseum (Le Point 2018 2019) ja 21. Best European Business School (Financial Times 2017) ja on kogemusi tehnoloogia ja Innovatsioonijuhtimine, et saada maailma juhtivaks maailmas, mis asub maailma viiendal kõige leidlikumal linnas (Forbes ajakiri). Grenoble École de Management pakub 50 programmi bakalaureuse- ja doktoriõppe tasemele ning sellel on 8 rahvusvahelist ülikoolilinnakut, nagu Berliin, London, Moskva jne.

Õppe eesmärgid

Lahendused

Õpilased demonstreerivad ettevõtluse teooria, tööriistade ja ärimudelite mõistmist, rakendades neid äriprobleemide integreeritavate lahenduste leidmiseks.

Turundus

Õpilased näitavad arusaamist turundusteadetest, mis on vajalikud turundustegevuse läbiviimisel globaalses kontekstis.

Analüütiline

Õpilased rakendavad analüütilist, kriitilist ja loovat mõtlemist muutuste juhtimiseks ja uute ettevõtete loomiseks.

Meeskonnatöö

Õpilased demonstreerivad meeskonnatööd, suulisi ja kirjalikke suhtlemisoskusi innovatsiooni juhtimisel ja äriprobleemide lahendamisel.

Programmi struktuur

Programmil on 33 Hongkongi baptistide ülikooli üksuste õpetatud kursusi. Äriprojekti (või akadeemilise väitekirja) moodustab 9 Hongkongi baptistide ülikooli üksust. Programmi nõuded on järgmised:

1. semester (alustab septembris) - Grenoble Ecole de Management (18 ühikut)

 • MKTG 7010 käivitusprotsess ja ettevõtluse ökosüsteem (3 ühikut)
 • MKTG 7020 Ettevõtlus ja ärivõimalused (3 ühikut)
 • MKTG 7030 uus ettevõtluse planeerimine, väike- ja pereettevõte (3 ühikut)
 • MKTG 7040 Ettevõtjate raamatupidamine ja rahandus (3 ühikut)
 • MKTG 7050 strateegiline juhtimine (1,5 ühikut)
 • MKTG 7060 turunduse planeerimine (1,5 ühikut)
 • MKTG 7070 täiustatud efektiivne müük, läbirääkimised

2. semester (algab järgmisel jaanuaril) - Hongkongi baptisti ülikool (15 ühikut)

 • MKTG 7080 Ettevõtluse ja ettevõtluse arendamine (3 ühikut)
 • MKTG 7090 Ettevõtjate juhtimine ja meeskonnatöö (3 ühikut)
 • MKTG 7100 digitaalne turundusstrateegia (3 ühikut)
 • MKTG 7110 Sotsiaalselt vastutustundlik ettevõtlus rahvusvahelises kontekstis (3 ühikut)
 • MKTG 7120 globaalne turundus (3 ühikut)

Suvi

 • MKTG 7130 äriprojekt / akadeemiline väitekiri (9 ühikut)

Ühikud kokku: 42 ühikut

Märkus: Õppekava võib aeg-ajalt muutuda.

Vastuvõtutingimused

Taotlejaks saamiseks peavad taotlejad vastama järgmistele nõuetele:

Bakalauruse kraad

Taotlejal peaks olema bakalaureusekraad või samaväärne või vähemalt 180 ECTS ainepunkti tunnustatud ülikooli või samalaadse asutuse distsipliinist.

Inglise keele nõuded

Inglise keele õpetus, kas inglise keele tõendamise keskmine või mõni järgmistest inglise keele testitest:

(Inglise keele testi tulemused tuleb Grenoble École de Managementile teatada juuli alguseks)

 • Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem Academic (IELTS) - 6,5 vähemalt 6,0 kõikides osades (kuulamine, lugemine, kirjutamine ja rääkimine)
 • Inglise keele kui võõrkeele test (TOEFL) - Interneti-põhine (IBT): 94 (minimaalne skoor 22 kõigis ansamblites)
 • Cambridge'i erialase eksami (CPE) - A, B või C
 • Pearson Test of English Academic (PTE) - 63 (minimaalne)

Taotlemise kord

Et kohaldada , taotlejad peavad täitma elektroonilise taotluse ja skannitud koopiad kõigist tõendavate dokumentide originaalid. Kõik dokumendid peavad olema inglise keeles või esitama kinnitatud tõlke inglise keelde, kui need on kirjutatud muus keeles.

Stipendiumid

Start-Ups-projektide seemnete rahastamise toetus

Programmi lõpus on üliõpilastel võimalus oma äriideed investoritele suunata ja saada oma ettevõtte asutamiseks riskikapitalifond. Kuni 1 miljon HKD antakse potentsiaalsetele alustavatele ettevõtlusprojektidele.

Sotsiaalettevõtete fond

Arendades sotsiaalse ettevõtluse ettepanekut, mille eesmärk on tegeleda kohaliku või ülemaailmse sotsiaalse probleemiga ja maksimeerida sotsiaalse ettevõtte sotsiaalset mõju, on õpilastel võimalus saada edukaid ettepanekuid atraktiivseks seemneprojektiks.

Teised

Stipendiumid (mis võivad olla õppemaksuvabastuse vormis) pakuvad Hongkongi baptistide ülikool järgmiselt:

Sissepääs Stipendium

 • HK $ 25,000 / HK $ 50,000 iga õpilase puhul, kelle GMAT skoor on 650/700 või kõrgem vastavalt #

Edukas stardipreemia

 • HK $ 50,000 üliõpilasele, kes käivitab ettevõtte programmi lõpus ^

Akadeemilise tipptaseme auhind

 • HK $ 10,000 koos akadeemilise tipptasemega programmi lõpuleviimisel 3 üliõpilasele.

Elukestva õppe auhind

 • Hongkongi baptistide ülikooli, Hongkongi baptisti ülikooli ja täiendkoolituse kooli või United International College'i lõpetanute (kõrgharidusega või kõrgema astme) lõpetajatel on õigus saada elukestva õppe auhind HK $ 10 000, kui nad on selles programmis lubatud. Selle auhinna annab välja Hongkongi baptistide ülikooli turunduse osakond 2. semestril.

Angeli fondide rahaline toetus

 • Kvalifitseeritud stardiprojektidele on võimalik saada seemnetoetuse toetust.

Stipendiumid, mida pakub Grenoble Ecole de Management

# Stipendiume võib pakkuda vastavalt võimalustele.

^ Stipendiumikandidaadid kuuluvad programmi paneeli lõplikule kontrollile ja heakskiitmisele.

Ülaltoodud teave on ainult viide ja seda võidakse muuta ilma ette teatamata. Hongkongi baptistide ülikool jätab endale õiguse teha lõplikke otsuseid ja tõlgendusi vaidluste korral.

Vabakutseliste kursuste register, haridusbüroo (viitenumber: 472820/472821). Üksikute tööandjate jaoks on kaalutlusõigus tunnustada mis tahes kvalifikatsiooni, millele see kursus võib kaasa tuua.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic ex ... Loe edasi

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic excellence, yet always looking forward to new intellectual horizons, HKBU prides itself in striving to always remain a true pioneer in business education. Located at the crossroads between the emerging countries of Asia and the West, HKBU is ideally situated to confront the changes impacting our world, be it the economic resurgence of China, the deepening impact of globalization or the need for new ethical standards in the age of sustainability. Näita vähem