MSc ettevõtluses ja innovatsioonis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ettevõtlusoskused võimaldavad turul edukalt avastada ja kasutada võimalusi ning juhtida olemasolevates ettevõtetes innovatsiooni ja ettevõtluse arendamise projekte.

Ettevõtlusettevõtlus ja innovatsioon ehk ettevõtlus: uue ettevõtmise loomine

Sellesse programmi kandideerides valite kas Ettevõtluse: uue ettevõtmise loomise loo või Ettevõtte ettevõtluse ja innovatsiooni tee. Mõlemad lood viivad magistrantuuri ettevõtluse ja innovatsiooni alal.

Rajal Ettevõtlus: uue ettevõtmise loomine saate teada, kuidas luua, arendada ja kasutada ärivõimalusi, alustades ja juhtides uusi ettevõtmisi. See rada pakub teile võimaluse olla täielikult ettevõtjana kaasatud alustamisprotsessi, alates ideede valimisest ja meeskonna moodustamisest kuni ettevõtmise kujundamiseni, mis võimaldab teil omandada reaalseid kogemusi uue ettevõtte asutamisel. Lisaks saate te osa meie mentorlusprogrammist, kus teid tutvustatakse kogenud mentoriga.

Ettevõtte ettevõtluse ja innovatsiooni rada on mõeldud teile, kes soovite töötada väljakujunenud ettevõtetes ettevõtluse arendamise ja innovatsiooniga. Saate teada, kuidas organisatsioonis tuvastatakse, arendatakse, korraldatakse ja rakendatakse uuenemis- ja innovatsioonivõimalusi. Programmi jooksul saate praktilise kogemuse praktikandina progressiivses ettevõttes. Ettevõttes tegelete koos oma mentori ja praeguste töötajatega ettevõtluse arendamise projektiga.

Ettevõtluse ja uuendustegevuse valdkonnad on teadusuuringute, õpetamise ja õppimise osas kiire arengus. Selle tagajärjel võivad õppeaastal 2020/21 MSc programmis olla muudatused mooduli sisu, õpetamisvormingu ja / või hindamisstiilide osas. Selliste muudatuste eesmärk on parandada õpilaste õppimiskogemust. Täpsema teabe saamiseks pöörduge palun tagasi detsembri keskel.

Õpetamine ja õppimine

Meie pedagoogika põhineb veendumusel, et õppimiseks on vaja harjutamist. Kuid peate ka oma praktikat kajastama ja õppima valdkonna olemasolevatest teooriatest. Seetõttu leiate, et see programm hõlmab tegevust - ohustamata seejuures teoorial põhinevat väärtuslikku õppimist. Oleme uhked selle programmi raames oma õpilaste multidistsiplinaarse ja mitmekultuurilise tausta üle . Meie kogemus näitab, et see suurendab võimalust moodustada pädevaid meeskondi, luua innovaatilisi ideid ja jõuda rahvusvahelisele turule. Programmi raames laiendate oma rahvusvahelist võrgustikku nii sotsiaalsetel kui ka ärilistel eesmärkidel.

Ettevõtlik ökosüsteem

Teie ettevõtliku ja uuendusliku tegevuse toetamiseks hoolitseme selle eest, et tegevused kinnistuksid Lundi ja ümbritsevate linnade keeruka ettevõtluse ja innovatsiooni ökosüsteemis. Programmi tudengina olete oodatud osalema Ideoni innovatsiooni inkubaatori tegevustes, sealhulgas võimaluses istuda oma ühises tööruumis. Säilitame oma vilistlastega tihedad suhted ja kutsume neid programmi jooksul osalema erinevates tegevustes.

Külalisloengud moodustavad programmi olulise osa, kutsume regulaarselt klassi ettevõtluse ja innovatsiooniga seotud valdkondade eksperte, et jagada oma teadmisi ja korraldada seminare. Teeme koostööd Lund University õpilasinkubaatori VentureLabiga ja programmi lõpetanuna saate inkubaatoriga liitumiseks nautida kiiret taotlemisprotsessi. Sõltuvalt valitud teekonnast saate kas kogenud ja innukalt individuaalse juhendaja, kes aitab teil oma ettevõtlus- ja innovatsiooniprojektides liikuda, või töötage koos oma klassi partneriga praktikakohal projektiga ühendatud mentori juures.

Karjääri väljavaated

Ettevõtluse ja innovatsiooni magistriprogrammil on suurepärane tööandja maine. See kajastub asjaolus, et üle 96 protsendi õpilastest leiab töökoha pärast kooli lõpetamist. Enamik töötab juhtivrollis asutatud ettevõtetes või haldab oma ettevõtet ja idufirmasid, on seotud ettevõtluse arendamise ja ettevõtlusega.

Loe selle programmi kohta lähemalt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-EAGEI

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited
Külasta kooli veebisaiti