MSc ettevõtluses ja innovatsioonis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Organisatsioonid, kes soovivad kasutada inimesi, kes suudavad kohapeal uute võimalustega tutvuda ja neid ära kasutada, püüavad üha enam ettevõtlus- ja innovatsioonialaseid oskusi. Meie magistrikraad valmistab teid ette paljudele tööalade karjääridele, sealhulgas ettevõtluse arendamisele ja käivitamisele.

Programmi ülevaade

Meie MSc eesmärk on edendada ettevõtlus- ja innovatsioonialaseid oskusi üliõpilastel, et saaksite karjääri juhtida innovatsiooni olemasolevatel ettevõtetel ja leida uusi ettevõtmisi. Õppige, kuidas organisatsioonid väärtustavad oma ettevõtlusvormide rakendamisel, väljakutseid ja võimalusi, mis tavaliselt seisavad silmitsi uute ja olemasolevate ettevõtetega, ning võime kavandada ja rakendada loomingulisi strateegiaid. Programm tõstab esile oma oskuste ja teadmiste rakendamist reaalsetes olukordades ja organisatsioonides.

Programmi struktuur

Esimesel ametiajal (september-detsember) läbite viis põhikursust ja teisel kursusel (jaanuar-mai) kaks põhikursust. Teise ametiaja põhikursused on projektipõhised kursused olemasolevates organisatsioonides, mis nõuavad teie teoreetiliste teadmiste rakendamist tegelikus elus. Teisel ametiajal saate valida ka kaks valikukursust, mis võimaldavad teil spetsialiseeruda teie tulevase karjääriga seotud valdkonnas. Väitekiri on kirjutatud suvisel perioodil (juuni-august) ja seda jälgib akadeemiline juhendaja.

Karjäärivõimalused

Meie programm aitab teil arendada ettevõtlusoskusi, mis on väga olulised mitmesuguste erinevate organisatsioonide jaoks, samuti ette valmistada teile võimaluse ühel päeval oma äri alustada. Programmi lõpetajad tegelevad harilikult erinevate karjääridega, sealhulgas innovatsioonijuhtimise, poliitika ja ettevõtluse arendamise rollidega erasektoris ning valitsusasutustega, mis toetavad innovatsiooni ja asutavad oma äriettevõtteid.

Tööstuse lingid

Meie programm ühendab teooria ainulaadse keskendumisega kogemuslikule ja praktilisele õppele otsese suhtlemise kaudu organisatsioonidega. Teise ametiaja jooksul kahe tööstuspõhise projektipõhise kursuse raames rakendate oma oskused ja teadmised praktikas, et tegeleda konkreetsete innovatsiooni- ja ettevõtlusprobleemidega, millega tegelikud organisatsioonid silmitsi seisavad. Lisaks on kogu programmis integreeritud ettevõtlusalase asjatundlikkuse ja tööstuspõhiste juhtumiuuringutega külalisesinejad.

119394_Capture.JPG

Õpitulemused

Ettevõtte ja innovatsiooni sügav mõistmine hõlbustab uute võimaluste avastamist ja kasutamist uute ja olemasolevate organisatsioonide kaudu. Selle programmi abil saavad üliõpilased:

  • Kriitiline arusaam ettevõtluse ja innovatsiooni aluseks olevatest teooriatest, protsessidest ja käitumisest.
  • Teadlikkus ja arusaamine sellest, kuidas organisatsioonid väärtustavad ettevõtlike ja uuenduslike tavade rakendamist.
  • Oskus kujundada loomingulisi strateegiaid uute võimaluste otsimiseks ja kasutamiseks.
  • Uutes ja väljakujunenud organisatsioonides finantsressursside tagamise ja haldamisega seotud küsimuste hindamine.
  • Esmakordne kogemus uue ettevõtmise alustamise võimalustest ja väljakutsetest või olemasoleva organisatsiooni uute võimaluste otsimisest.
  • Teadmised ja oskused peavad olema väga kompetentsed ettevõtjad, kes suudavad juhtida ja toetada innovatsiooni erinevates sektorites ja organisatsioonilises kontekstis.

Riiki sisenemise nõuded

Sisenemine meie magistrikursuste programmidesse on tugevalt konkurentsivõimeline. Võite edukat taotlust suurendada, ületades minimaalsed programminõuded.

Akadeemilised nõuded

Teil on vaja Ühendkuningriigi esimese klassi või 2: 1 diplomit ühel allpool olevatest teemadest või samaväärsest välismaalasest kvalifikatsioonist.

Akadeemiline taust

Kraadiõppeaine võib olla mis tahes erialal.

Teie taotluse toetamine

  • Asjakohane töökogemus pole vajalik, kuid see võib suurendada teie aktsepteerimise võimalusi.
  • Eelistatakse neid, kellel on miinimumnõuetega kõrgemad palgaastmed, kuna selle programmi kohtades on tugev konkurents.

Taotlused praegustest üliõpilastest

Lõpuaasta bakalaureuseõppe üliõpilased on teretulnud taotleda, kui teie õpingud viiakse lõpule enne MSc programmi alguskuupäeva.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Loe edasi

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Näita vähem