MSc ettevõtluses - uus äri

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus:

Ettevõtte- ja uue ärijuhtimise magistrikraad ühendab kaasaegse teooria ja praktika ning on mõeldud üliõpilastele, kes kavatsevad käivitada ja juhtida suurt mõju, uuenduslikke ettevõtteid. Praeguses ülemaailmses majanduskeskkonnas on üliõpilastel tungiv vajadus õppida, kuidas juhtida dünaamilist, ebakindlust ja ettevõtluskeskkonda. See kursus annab üliõpilastele olulisi teadmisi, pädevusi ja peegeldavaid oskusi, mis on vajalikud tänapäeva dünaamilises ja keerukates keskkondades rahuldava karjääri saavutamiseks, samuti väärib seda, et üliõpilaste teadmised, oskused ja võrk antakse ettevõttele edukaks alustamiseks . See kursus sobib kõigile taustaga lõpetajatele ja pakub juhtimisoskusi, ettevõtlusvõimalusi ja võrguvõimalusi, et võimaldada üliõpilasel ettevõtteid tõhusalt ja kujutlusvõimeliselt käivitada ja juhtida.

Kokkuvõttes sobib see kursus kõigile, kes:

  • Soovib alustada äritegevust kohe. See kursus aitab õpilastel arendada oma ideed.
  • Soovib teha ettevõtlusettevõtte mis tahes organisatsioonis, õppides oskusi uurida ja arendada äriideid.

Magistriõpe Õppekava ettevõtluses - uus äri

Master of Entrepreneurship - New Business nõuab lõpetamist 32 ainepunkti, 14 ainepunkti põhilisi kursusi, 10 ainepunkti eriala kursused, 4 ainepunkti valikainete. Programm nõuab lõpetamist väitekirja 4 ainepunkti. Vastuvõetud üliõpilased, kellel on erinev bakalaureuse kraad, on samuti kohustatud täitma mõne ainepunkti nivelleerimise kursused, mis valmistavad selliseid üliõpilasi ettevõtluse ja ettevõtluse magistrikraadi edukaks edukaks, neid kursusi ei arvestata.

Lõpetuseks tuleb säilitada minimaalne GPA 14-st üle 20-st. Õpilased peavad kirjutama ja kaitsma lõputöö. Õppekava eesmärk on lõpetada neli semestrit. Seda programmi õpetatakse inglise keeles

Tasanduskursused (ei kohaldata kraadile)

Master in Entrepreneurship-New Business eeldab B.Sc. kraad seotud valdkondades. Pärast vastuvõtmist peab iga üliõpilane, kellel on mõni teine ​​bakalaureusekraad, lõpetama tasemekursused, mille määrab kindlaks programmi nõukoda, mis on mõeldud magistrikursuste tausta tagamiseks. Need tasanduskursused ei arvestata magistri kraadiõppes.

Tasanduskursused: võib nõuda 9 kursust, maksimaalselt 18 ainepunkti

Põhikursused: 7 kursust, 14 ainepunkti

Põhikooli õppekava eesmärk on anda üliõpilastele sügav ja laiapõhjaline alus, mis teenib kogu nende karjääri.

Erikursused: 5 kursust; 10 krediiti

Õppekava selle osa eesmärk on anda igale üliõpilasele võimalus omandada teadmised ja oskused New Businessis, mis laiendab põhiuuringutes välja töötatud põhialuseid senisest arenenud ja spetsialiseerunud ettevõtlusvaldkondadesse.

Valikaine kursused: 2 kursust, 4 ainepunkti

Väitekiri: 4 AP

Väitekirja uurimistöö juhib üks osakonna liige. Väitekiri tuleb kirjutada ja kaitsta teise kalendriaasta jooksul pärast magistriprogrammi kandmist. Distsipliini komitee koosneb esimehest ja vähemalt kahest teisest akadeemilisest kohtunikust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kish International Campus was established in 2007 in order to facilitate the enrolment of foreign students.

Kish International Campus was established in 2007 in order to facilitate the enrolment of foreign students. Näita vähem