MSc ettevõtluses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi teave

See programm on mõeldud selleks, et anda õpilastele erialaseid teadmisi ja praktilisi oskusi uute ettevõtete alustamiseks või toetamiseks. Keskendudes tehnoloogilisele ja rahvusvahelisele ettevõtlusele, õpivad õpilased, kuidas luua uusi ettevõtmisi, toetada ja finantseerida ettevõtteid või kasutada ettevõtliku mõtteviisi ja lähenemisviisi olemasolevatel majanduskasvu soovivatel ettevõtetel.

Ettevõtte mõtteviisiga inimestele mõeldud programm on ainulaadne eetilise käitumisega tegelemise ja ettevõtja heaolu seas uute ettevõtlusarengute stressiolukorras. Õpilased saavutavad karjäärivõimalused, et paremini alustada uut ettevõtmist, rahastada uusi alustavaid ettevõtteid, toetada uute ettevõtete arengut või ulatust ning kasvatada olemasolevaid ettevõtteid. Programm sisaldab interaktiivseid tunde, töörühmi ja grupiprojekte. Üliõpilased võivad ka uurimistööd läbi viia projektiprojekti asemel ettevõtteprojekti vormis.

Trinity Business School asub Dublini kesklinnas, Trinity College Dublini südames, ajaloos levinud rahvusvahelises ülikoolis. QS maailma edetabelis 108. kohal. Trinity kolledž on Euroopas esimene ettevõtjate ja alustavate ettevõtete tootmiseks - PitchBook, 2019 . 131233_TBSPiccollage.jpg

Sisseastujale

Järgmise tarbimise taotlused 2020. aasta septembris avatakse oktoobris. Taotlusi vaadatakse läbi jooksvalt, seetõttu soovitame pettumuse vältimiseks sellele populaarsele programmile võimalikult varakult kandideerida.

Kes me otsime?

Trinity Business Schooli üliõpilased on pärit mitmekesistest bakalaureuse kraadidest ja saabuvad kohtadest üle kogu maailma. Meie ambitsioonikad üliõpilased on valmis alustama edukat ja täidetavat äriettevõtete karjääri, õppides uusi oskusi ja suurendades olemasolevaid. Nad võtavad ära kasumlikkuse teadlikkuse, et hõlmata ettevõtte mõju laiemale majandusele ja ühiskonnale. Me ootame, et meie lõpetajatel oleks oma karjääri jooksul "majanduse ja ühiskonna jaoks rohkem" kui võimalik.

Sisenemise nõuded

  • Esimese või teise klassi autasud või samaväärne. Kui te pole veel oma kraadi lõpetanud, esitage oma uusimad ärakirjad. Kui teie ärakiri ei ole inglise keeles, palun esitage ka kinnitatud tõlge.
  • Kaks akadeemilist kohtunikku
  • Töökogemus (valikuline)
  • IELTS või TOEFL skoor: mitte-emakeelega kõnelejad vajavad IELTS skoori üle 6,5, ilma bändita alla 6; või TOEFL skoor üle IBT 90. Kui teie põhikursus oli inglise keeles, võite seda nõuet ignoreerida.
  • GMAT-skoori võib teatud juhtudel taotleda

MSc Ettevõtlus Karjäärivõimalused

Magistriõpe ettevõtluse lõpetanutena saab luua uue ettevõtluse alustamise või tööhõive saavutamiseks paljudes tööstusharudes, sealhulgas finants- ja riskikapitalismi, infotehnoloogia, telekommunikatsiooni, sotsiaalse meedia, jaekaubanduse, turismi, farmaatsia, tervishoiu, hariduse, valitsuse, poolriigi ja sotsiaalsete ettevõte.

92% tööhõivet pärast kraadiõpet. *

* Õppurite küsitlejad, kes otsivad tööd või töötavad 6 kuud pärast programmi lõpetamist. Klass 2016/17.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global busines ... Loe edasi

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global business Näita vähem