MSc ettevõtluses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc ettevõtluses

See maapealne ja põnev programm arendab ettevõtlusoskusi, teadmisi ja kogemusi. Ettevõtte haridusmängude reeglite muutmine, kraad valmistab õppijaid elama, käsitöö, kapteni ja ettevõtluse loomisel.

Ettevõtluse aluseks olev magistrikraad põhineb efektiivsuse kontseptsioonil, mis on ettevõtlusalaste teadmiste loogika, mida nii algajad kui ka kogenud ettevõtjad saavad kasutada ettevõtluse äärmiselt ettearvamatul käivitamisetapil, et vähendada ettevõtja kulusid.

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

Ettevõtte ettevõtluse magister on kogemus, mis toimib nii ettevõtja reaalses maailmas kui ka ALBA äriringkondade klassiruumis, tasakaalustades ettevõtluse tavasid põhikontseptsioonide juhtimisega. Loominguliste ideede loomine uuenduslike "sündmuste" käivitamiseks, tugeva ärimudeli rajamine üksikasjalikule finantsplaneerimisele, ettevõtluse magister annab osalejatele ette uute tulevaste ettevõtmiste loomise ja juhtimise.

Miks ettevõtmine on teie jaoks?

Kasvatage oma ettevõtliku mõtteviisi, et luua oma tuleviku jaoks võimalusi. Pole tähtis, kas te otsustate oma ettevõtte alustada, noorendada oma pere äri, ühineda paljutõotava käivitamise või tööga ühe suure rahvusvahelise ettevõtte jaoks, on teie ettevõtlik mõtteviis kõrgelt hinnatud vara.

Kuidas me seda teeme

MSc in Entrepreneurship põhineb neljal sambal , mis kulgevad paralleelselt kogu kraadi ulatuses: Live it, Craft it, Master it ja Loo see. Iga sammas aitab teil ette valmistada oma ettevõtlusreisi.

Miks seda teha

ALBA kuulub Euroopas eliitsete ettevõtluskoolide hulka, millel on pikk traditsioon akadeemilises ja teadustöö kvaliteedis. Keskendume loovusele, meeskonnatööle ja tegevuste õppimisele, tuginedes kohalikele ja rahvusvahelistele võrgustikele ülikoolide ja praktikute jaoks.

115517_10641160_10152768236316810_3972546257322221599_n.jpg

Kes peaks seda tegema

Otsime suure potentsiaaliga noori inimesi, kellel on kirg ettevõtlusele ja unistus ettevõtliku karjääri loomisest. Karjäär kas oma ettevõttes või kiirelt kasvava noorte ettevõtete osana.

Ühe või mitme puuduva dokumendiga taotlejaid ei töödelda enne, kui need dokumendid on kätte saadud. Sissepääs programmini otsustab sisseastumiskomitee kvalifikatsiooni ja taotleja isiksuse ja kohustuste alusel.

Õppemaksud jooksva kande aasta eest: 12 500 eurot osamaksetena. Rahvusvaheliste üliõpilaste majutamiseks spetsiaalsed stipendiumid kuni 40% ulatuses õppemaksu eest ja fikseeritud määraga 400 € / kuu (möbleeritud korteris - kõik arved).

Järgmise vooru tähtaeg: mai lõpp

Rahvusvaheliste üliõpilaste vastuvõtu lõppvariant, kes vajavad haridus VISA: mai.

ALBA aktsepteerib taotlusi aastaringselt

Stipendiumid

Stipendiumid on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele. Kui soovite näha, kas olete abikõlblik, täitke selle vormi veebileht.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Loe edasi

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Näita vähem