MSc ettevõtte ja turunduse kommunikatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi sissejuhatus

MSc ettevõtte - ja turunduskommunikatsiooni kraadi õpetatakse Middlesex University Dubai turunduse, kaubamärgi andmise ja turismi osakonnas ärikoolis. See on põnev programm, mis annab võimaluse uurida tänapäevaseid teemasid ettevõtte turunduskommunikatsiooni teoorias ja praktikas väljakujunenud ja intellektuaalselt range kontekstis ja raamistikus. Uuringud näitavad jätkuvalt, et organisatsioonid otsivad turunduskommunikatsiooni spetsialiste, kellel pole mitte ainult teoreetilisi teadmisi, vaid ka oskusi ja pädevusi nende teadmiste rakendamiseks reaalses elus. Vastusena sellele vajadusele ühendab MSc programm kontseptuaalset ja teoreetilist mõtlemist võimalusega arendada praktilisi teadmisi ja rakendusi.

Kursus võimaldab õpilastel valida valikuliste moodulite hulgast, mis põhinevad põhimoodulite sisul ja uurida kommunikatsiooni spetsialiseeritumaid ja nišilisemaid aspekte. Õpilastel on võimalus valida suhtluse erinevate aspektide vahel, näiteks: (a) keskenduda turunduskommunikatsioonile; b) tarbijad ja sidusrühmad; c) strateegilise kommunikatsiooni lähenemisviis. Kursusel on mitu erinevat õppeviisi, alates traditsioonilistest loengutest ja seminariseanssidest, kus õpilased tegelevad mõistete ja teooriatega, uurivad põhiküsimusi ja täidavad selliseid ülesandeid nagu turundustegevuse kavandamine ja analüüsimine.

Miks õppida magistrantuuri ettevõtte- ja turunduskommunikatsiooni Middlesexi ülikoolis?

Mitme sektori lõikes kasvab mitme kanaliga kommunikatsioonistrateegiate kasutamine ja seetõttu on ka nõudlus selle põneva valdkonna asjatundjate järele. See kursus, mis on välja töötatud koos valdkonna ekspertidega, on mõeldud korporatiivsema perspektiivi ja kommunikatsiooni strateegilise lähenemise vajaduse järele, on mõeldud praktikutele, kes otsivad karjääriredelit, ja hiljuti lõpetanutele, kellel on taust turunduse, meedia, juhtimise või sotsiaalteaduste alal. Kursusel on ka suur rõhk teooria rakendamisel praktikas ja selles kasutatakse mitmesuguseid interaktiivseid ja probleemipõhiseid õppemeetodeid, sealhulgas reaalse elu juhtumianalüüse, probleemide lahendamise harjutusi ja elamuid tööstusespetsialistidega

Kursus keskendub valdkonna kolmele võtmele; "Strateegiline analüüs ja mõtlemine" suurendab turgude mõistmist ning kriitiliste ja analüütiliste meetodite rakendamist kommunikatsiooniprobleemide lahendamisel; 'Teostus' arendab praktilisi oskusi kommunikatsiooniplaanide ja reklaamipükste kirjutamise ja esitamise ümber; ja „Tööriistad, meediumid ja seaded“ kontekstides käsitletakse nii traditsiooniliste kui ka uuenduslike suhtlusviiside kasutamist erinevates oludes, olgu need siis sotsiaalsed, riiklikud või globaalsed.

Kursuse peamised sündmused

 • Kursuse viivad läbi silmapaistvad teadusuuringutele ja praktikale orienteeritud teadlased.
 • Programm valmistab õpilasi ette nii tugeva kontseptuaalse aluse kui ka võimsa oskuste ja praktiliste tööriistade komplektiga.
 • Igal õpilasel on võimalus kohandada programmi vastavalt oma huvidele ja karjääri eesmärkidele, valides valikulisi mooduleid, mis võimaldavad spetsialiseerumisvõimalusi sellistes valdkondades nagu Brand Analytics, avalikud suhted ja kriisikommunikatsioon ning tarbijapsühholoogia ja -kommunikatsioon.
 • Akadeemilist programmi täiendavad erinevad õppekavaülesed tegevused ja juhtivate praktikute külalisloengud.

Chartered Institute of Marketing (CIM) tunnustamine

Chartered Institute of Marketing (CIM) on juhtiv turustajate kutseorganisatsioon kogu maailmas ning selle eesmärk on turunduseriala arendamine, kutsestandardite säilitamine ja turustajate oskuste parandamine. Middlesexi ülikool on ühendanud jõud CIM-iga, et anda meie tudengitele võimalus omandada CIM kutsekvalifikatsioon nende kraadiõppe programmi kaudu. CIM kvalifikatsioon on tööandjate poolt väga nõutud ning Graduate Gateway lisaks meie endi kraadidele tagab, et pakume oma õpilastele parimad võimalused edukaks turunduskarjääriks.

Programmi sisu

MSc ettevõtte ja turunduskommunikatsiooni programmi pakutakse täistööajaga (kestab 1 aasta) ja osalise tööajaga (2 aastat) õpperežiimides. Programm koosneb kahest kohustuslikust moodulist, mille õpilased läbivad õppeaasta jooksul, igaüks neist on 30 ainepunkti. Aastaringsed moodulid annavad õpilastele rohkem aega igas moodulis aine omastamiseks. Valikuliste moodulitena pakutakse 15 krediidi moodulit. Need kestavad tavaliselt ühe ametiaja. Lisaks neile moodulitele täidavad kandidaadid 60 ainepunkti kontekstipõhiseid uurimismeetodeid ja väitekirja moodulit, mille tulemusel esitatakse heakskiidetud teema kohta uurimistöö aruanne.

Mida sa õpid MSc ettevõtte ja turunduskommunikatsiooni alal?

Kursus võimaldab teil valida mitmesuguste valikuliste moodulite hulgast, mis põhinevad põhimoodulite sisul ja uurida kommunikatsiooni spetsialiseeritumaid ja nišilisemaid aspekte. Näiteks kui soovite keskenduda turunduskommunikatsioonile, oleks sobiv viis reklaamiks, kogemuslikuks turunduseks ja üritusteks mõeldud moodulid. Kui teil on kommunikatsiooni kontekstis huvi tarbijate ja sidusrühmade vastu, siis sobivad teile psühholoogia, analüütika ja uuringute moodulid. Sest rohkem strateegilise kommunikatsiooni läheneda siis mooduleid PR, kriisi side ja kultuuridevaheline kommunikatsioon oleks Pathway järgida. Samuti on teil võimalus lõpule viia dissertatsiooniprojekt turunduskommunikatsiooni valdkonnas, mille vastu olete eriti huvitatud ja mis sobib teie karjäärispetsialismiga.

Allpool on loetelu moodulitest, mida õpetatakse MSc ettevõtte- ja turunduskommunikatsioonis:

* "Kõik valikulised moodulid ei pruugi olla saadaval igal semestril või aastal, kuna need sõltuvad õpilaste registreerimisest ja huvist."

Moodulite ja programmide teave on soovituslik ja võib muutuda.

 • Uurimismeetodid ja väitekirjad (60 ainepunkti) - kohustuslik
 • Suhtlus, veenmine ja meediumistrateegia (30 ainepunkti) - kohustuslik
 • Strateegiline kaubamärgihaldus (30 krediiti) - kohustuslik
 • Suhtlus sotsiaalsete muutuste jaoks (15 krediiti) - valikuline
 • Kultuuridevaheline suhtlus ja globaalsed kaubamärgid (15 krediiti) - valikuline
 • Gerillaturundus, kuulsuste kinnitamine ja edutamine (15 krediiti) - valikuline
 • Reklaamis loov strateegia (15 krediiti) - valikuline
 • Avalikud suhted ja kriisikommunikatsioon (15 krediiti) - valikuline
 • Brändianalüüs, meetodid ja strateegiad (15 krediiti) - valikuline
 • Kogemuslik turundus ja üritused (15 krediiti) - valikuline
 • Tarbijapsühholoogia (15 krediiti) - valikuline

Õpetamine

Kuidas õpetatakse MSc ettevõtte- ja turunduskommunikatsiooni?

Kursusel pakutakse mitmeid erinevaid õppeviise, mis aitavad teil oma ainet paremini mõista. Need võivad ulatuda traditsioonilistest loengutest ja seminariseanssidest, kus saate tegeleda kontseptsioonide ja teooriatega, uurida võtmeküsimusi ja viia läbi selliseid ülesandeid nagu turundustegevuse kavandamine ja analüüsimine. Teil on ka rühma- ja individuaalseid õpetusi, saate tegeleda iseõppimisega ja osaleda elamurajoonis, et parandada praktikate mõistmist.

Hindamine

Hindamiseks tuleb teil täita mitu ülesannet, eriti eksamid ja kursuste korraldamine. Kursusteks võivad olla isikud, näiteks kavad, aruanded, memorandumid ja esseed või rühmad, mis hõlmavad tegevust, sealhulgas esitlusi ja aruandeid. Õppematerjalides antakse ka ametlikku ja mitteametlikku tagasisidet.

Sisenemise nõuded

Kvalifikatsioonid

 • Tavaliselt on turunduse, kommunikatsiooni või ettevõtlusega seotud valdkonnas vajalik teise klassi Ühendkuningriigi autasude kraad või samaväärne ülemere kvalifikatsioon.
 • Samuti aktsepteerime samaväärse standardiga kutsekvalifikatsiooni
 • Kandideerimine on teretulnud, kui teil pole ametlikku kvalifikatsiooni, kuid teil on ulatuslik turunduskogemus, kuid siiski võidakse teid kutsuda vestlusele ja / või tõendite esitamise kohta võimete kohta õppida PG tasemel.

Potentsiaalsetel kandidaatidel soovitatakse igal üksikjuhul individuaalseks konsultatsiooniks pöörduda meie vastuvõtuameti poole.

Inglise keele nõuded (magistriõpe)

Kõiki Middlesex University Dubai programme õpetatakse inglise keeles ja taotlejad, kellel on varasem haridus väljaspool ingliskeelset riiki (näiteks Suurbritannia, USA, Kanada, Inglismaa, Iirimaa, Austraalia, Uus-Meremaa), peavad tõendama inglise keele oskust järgmiselt :

 • IELTS Academic: 6,5 (minimaalselt 6,0 igas sagedusalas)
 • TOEFL Interneti-põhine: 87 (21 kuulamisel ja kirjutamisel, 22 rääkimisel ja 23 lugemisel)
 • PearsonPTE Academic: 58
 • PearsonPTE General: 4. tase

Tulevane karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Meie MSc ettevõtte- ja turunduskommunikatsiooni programm valmistab lõpetanute ette mitmesuguseid turunduskarjääre toote- ja teenindusettevõtetes, avalikus, era- ja mittetulundussektoris. Meie lõpetajad jätkavad karjääri kõigis turunduse aspektides, sealhulgas turundusuuringud, tootearendus, kaubamärgihaldus, integreeritud turunduskommunikatsioon ja jaemüük.

Edukatel tudengitel on olnud võimalus astuda edasi või otsida edasiminekut ja edutamist erinevat tüüpi organisatsioonides, sealhulgas reklaamiagentuurides, suhtekorraldusettevõtetes, turu-uuringute ettevõtetes, jaekauplustes, raadio- ja telesaadete edastajates, konsultatsiooniorganisatsioonides, kirjastusrühmades, pankades ja kindlustusettevõtetes, Filmiettevõtted, ajakirjad ja ajalehed ning haridusasutused.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... Loe edasi

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. Näita vähem