MSc füüsikalises geograafias ja ökosüsteemiteaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm võimaldab teil omandada esmaklassilisi teoreetilisi ja praktilisi oskusi keerukates küsimustes ja tehniliste süsteemide valdkonnas keskkonna ja kliimamuutuste valdkonnas. Saad sügavamaid teadmisi keskkonna- ja kliimasüsteemidest, globaalsetest keskkonnaprobleemidest ning globaalsest tsüklist, klimatoloogiast ja kliimamuutustest, ökosüsteemide analüüsist, biogeofüüsikast, kaugseirest ja keskkonnaanalüüsi meetoditest.

Karjääri väljavaated

Pärast programmi edukat läbimist saate töötada eksperdina paljudes erinevates valdkondades, näiteks kliima- ja veeküsimused, looduskaitse planeerimine, rahvusvaheline abi, EL-iga seotud küsimused ning analüütiliste andmete ja meetodite haldamine ja arendamine. Samuti võiksite teha teadlaskarjääri. Tulevaste tööandjate näited on munitsipaal- ja maakonnavolikogud ning riiklikud ja rahvusvahelised vabaühendused. Programm valmistab teid ette ka nõuandetegevuseks keskkonna- ja kindlustusvaldkonnas.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-NANEV

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti