MSc füüsikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Bar-Ilan University füüsikaosakonna avas 1955. aastal Albert Einsteini õpilane. Viimastel aastatel on ta teinud suuri jõupingutusi noorte, elujõuliste teadlaste vastuvõtmiseks, kes pühenduvad innovaatilistele projektidele. Spetsialiseerumiste hulka kuuluvad nanotehnoloogia, kvantfüüsika, spintroonika, biofüüsika, kvantoptika, statistiline mehaanika ja palju muud. Lisaks kavatseb osakond lähitulevikus avada astrofüüsika eriala. Õpilased on sooja ja isikliku mentorluse kaudu koolitatud mitte ainult akadeemiliseks karjääriks, vaid ka kõrgtehnoloogilistesse ametikohtadesse paigutamiseks; teoreetilised uuringud käivad käsikäes R-ga

Magistriõpe kava hõlmab teadustöö läbiviimist ja kirjaliku väite esitamist. Uuringute kestus: 2 aastat. Õppematerjalid. Füüsika.

Magistriõppeprogramm hõlmab teadustöö läbiviimist ja kirjaliku väitekirja esitamist.

Õppeaeg: 2 aastat.

Õppematerjalid

  • Füüsika
  • Biofüüsika

Uurimisvaldkonnad määrab õpilase juhendaja individuaalselt.

Advance Requirements

  • Füüsikaõppes: füüsika bakalaureusekraad, mille palgaastme keskmine on vähemalt 80%.
  • Biofüüsika õppetöö jaoks: bakalaureusekraad biofüüsikast, mille palgaastme keskmine on vähemalt 80%. Füüsika-, keemia- või loodusteaduste bakalaureusekraadi omanikud võivad nõustuda täiendavate uuringutega, mis määratakse kindlaks teadustöö eriala alusel.

Kõik taotlejad kõigis rajades peavad leidma juhendaja osakonna õppejõudude seas ja andma talle järelepärimise vormis oma allkirja, enne kui nad õpinguteks vastu võetakse.

Osakonna nõusolek on tingitud arstliku tõendi esitamisest, mis kinnitab osakonnas õppimise sobivust, sealhulgas osalemist laborites. Sertifikaat tuleb esitada hiljemalt õppekava registreerimispäeval. Bar-Ilani üliõpilased, kes registreerivad magistriõpinguid vahetult pärast bakalaureuseõppe lõpetamist ilma katkestusteta, on vabastatud sellise tunnistuse esitamisest.

Tundide ja seminaride kvoot

13 tundi aastas, sealhulgas osalemine kohustuslikes kursustes (vastavalt õpingutele) ja täiustatud seminar.

Osakondade kollokiumis osalemine kõigil õppeaastatel on kohustuslik.

Keelteoskus

Inglise keele magistri kraad.

(Sõeluuringute üksikasjad, kindlaksmääratavate kursuste tase ja nende õiguste vabastamise kriteeriumid - vt sissejuhatuse peatükk).

Thesis kirjutamise juhised

Tutvuge magistrikomitee määrustega sissejuhatuse peatükis.

Lõpueksam

Lõplik eksam põhineb lõputööl ja uuringute aluseks olnud bibliograafial.

Juudi uurimused

Põhineb magistriõppe üldnõuetel (vt sissejuhatuse peatükk).

Uuringuettepanek tuleb esitada esimese õppeaasta lõpuks

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Rahvusvaheline divisjon

Bar-Ilan University

Ramat-Gan, Iisrael 5200002

Kuidas kandideerida

1. Esitage taotlus

Logige BIU International Online taotlejaportaalisse ja täitke oma taotlusvorm.

Te peate maksma tagasimakse taotluse esitamise lõivu ₪ 400 iga kord, kui taotlete.

2. Saatke ärakirju

Taotlejad peavad saatma oma ärakirju ja nende keskkooli diplomi / immatkuleerimistõendi ametlikke koopiaid. Õpilased oma viimase õppeaasta jooksul võivad saata osalise ärakirja ja nõustuda kuni nende lõpliku ärakirja ja diplomi saamiseni.

Kuigi otsustusprotsessi võib kiirendada taotleja portaalis vajalike dokumentide digitaalsete koopiate üleslaadimisega, tuleb originaal koopiaid saata otse meie kontorisse.

3. Saada testi tulemused

SAT, ACT või Psychometric hinded on vajalikud sisenemiseks ja need tuleb saata otse testimise asutuselt. Õpilased, kes on sama eksami sooritanud mitu korda, võtavad arvesse ainult parimaid tulemusi.

4. Laadi üles ID

Taotlejad peavad oma Passi või Teudat Zehuti esimese lehe fotokoopia üles laadima või e-posti saatma ja saatma oma passi suurusega fotode hiljemalt 2 x 2-le.

Täiendav dokumentatsioon

Sõltuvalt teie akadeemilisest ajaloost ja staatusest võidakse teil nõuda järgmise lisateabe saatmist.

TOEFL skoorid

Üliõpilased, kes õppisid mitte-inglise keelt kõnelevas keskkoolis, peavad koguma psühhomeetrilise ingliskeelse sektsiooni 134 või esitama samaväärse TOEFL skoori.

Kolleegiumi stenogrammid

Kandidaadid, kes on osalenud keskkooliõppeprogrammides (jeshiva, seminariaasta, Gap Aasta, Mechina, kolledž), peaksid saatma nende ärakirjade koopia.

Keskkooli registreerimine

Taotlejad, kes on endiselt keskkoolis / keskkoolis, peaksid oma kooli saatma selle fakti tõendava kirja.

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and ... Loe edasi

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and humanities have made an indelible imprint on the landscape of the nation. The university has 8 faculties: Jewish Studies, Medicine, Engineering, Law, Life Science, Exact Sciences, Social Sciences, and Humanities. These faculties are active partners in national science and technology initiatives. Näita vähem