Ülevaade

MSc in Finance and Investment annab teile põhjalikke teadmisi:

 • Ettevõtte tegevus
 • Investeerimisotsuste tegemine
 • Pensionifondid
 • Rahvusvaheline rahandus

See on hästi tunnustatud kvalifikatsioon, mis suurendab teie tööalast konkurentsivõimet ja karjäärivõimalusi finants-, pangandus- ja kindlustussektoris.

Meie programm keskendub vastutustundlikule rahastamisele otsuste tegemisel, kasutades tipptasemel meetodeid ja arvutusvahendeid, nagu Bradfordi kauplemistuba, et anda teile kogemusi elusate majandusandmete ja tegeliku elu otsuste tegemise kontekstis.

Me tasakaalustame finants- ja mõtteviiside praktilist rakendamist, et toota finantseksperte, kes suudavad tegelikku äri-, finants- ja investeerimiskeskkonda muuta. Kutsume regulaarselt akadeemiliste ringkondade ja tööstuse väliseksperte kõnelejatena, et veelgi suurendada klassiruumis peetavate arutelude ja uuringute asjakohasust ning pakkuda sisukat konteksti sektori sündmustele ja suundumustele.

Sa õpid mitmekülgne, rahvusvaheline ja väga kogenud õpetamise teaduskonna kehtestatud volikirjad teadusuuringute ja äri rakendusi.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Sertifitseeritud raamatupidajate liit (ACCA) akrediteerib seda programmi. See tähendab, et oma kraadi edukaks täitmiseks on teil õigus saada erandeid mõnest ACCA põhitähe eksamist.107939_ACCA.png

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.107938_the-business-ranking.jpg

Riiki sisenemise nõuded

Spetsialiseerunud MSc in Finance and Investment taotlejad on tavaliselt hea kraadi saanud heakskiidetud Suurbritannia või välismaise ülikooli, raamatupidamise ja rahanduse, majanduse, juhtimise (koos olulise osa majanduse ja / või raamatupidamise ja rahanduse) või kvantitatiivne teadus nagu matemaatika, füüsika või inseneriteadus. Erakorralised kandidaadid, kellel ei ole tavalist akadeemilist kvalifikatsiooni, kuid kellel on asjakohane kutsekvalifikatsioon ja töökogemus, võidakse omal algatusel lubada.

Inglise keele nõuded

Kui vajame tõendeid inglise keele oskuse kohta, peate te ühes järgmistest tunnustatud testidest saavutama järgmised minimaalsed tulemused:

 • IELTS: 6.0 üldiselt, mitte rohkem kui üks alateade 5,0-le ja ükski all-test alla 5,5 ja University of Bradford täiendava kuue nädala inglise keele eelseisundi kursus, mis tuleb lõpetada enne kursuse algus; või
 • IELTS: üldiselt 6,5, ilma alamkatseta alla 5,5; või
 • Interneti-põhine TOEFL: 94 üldiselt, minimaalsed punktid Kuulamine 17, Reading 18, Speaking 20, Writing 17); või
 • PTE-A (inglise keele-akadeemilise Pearsoni test): kokku 60, ilma alateksita alla 51.

Kandidaatidele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, kehtivad täiendavad nõuded, mille valitsus kehtestab üliõpilasviisa andmiseks. Palun kontrollige Ühendkuningriigi siseministeeriumi veebisaiti kõige ajakohasema teabe saamiseks, kuna need nõuded võivad muutuda.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

MSc in Finance and Investment keskendub ettevõtte rahanduse, investeeringute haldamise ja rakendatava kvantitatiivse rahastamise põhielementidele. Eesmärk on toota spetsialiste, kellel on tugev finantsperspektiiv ettevõtete tegevusele, pensionifondide käitumisele, majandusele ja rahvusvahelistele finantsturgudele.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Ärimajandus (AFE7011-A)
 • Rahastamise alused (AFE7015-A)
 • Varahindamine (AFE7017-A)
 • Finantsturud ja institutsioonid (AFE7022-A)
 • Portfellihaldus (AFE7019-A)
 • Kvantitatiivsed meetodid rahanduses (AFE7020-A)
 • Fikseeritud tulumääraga väärtpaberid ja krediidirisk (AFE7018-A)
 • Tuletisinstrumentide hinnakujundus ja riskijuhtimine (AFE7016-A)
 • Rahvusvaheline rahandus (AFE7024-A)
 • Ettevõtte finantsjuhtimine (AFE7025-A)
 • Kaasaegsed raamatupidamis- ja finantsküsimused (AFE7021-A)
 • Väitekiri (MSc Finance) (MAL7006-E)

Valikuline

 • Finantsriskide juhtimine Euroopa panganduses (AFE7001-A) *

* Osana kooli vahetuslepingust Toulouse'i ärikooliga (Prantsusmaal) on õpilastel võimalus õppida igal aastal Toulouses moodulit „Finantsriskide juhtimine Euroopa panganduses”. Sõidu- ja hoolduskulud on täiendavad.

Võimalus

 • Strateegiline raamatupidamine (AFE7012-A)
 • Finantsaruande analüüs ja hindamine (AFE7023-A)

Õppimine ja hindamine

See täistööajaga 12-kuuline programm aitab teil arendada tehnilisi, analüütilisi ja inimestevahelisi oskusi, mis on väga olulised teie karjääri jaoks rahanduses, panganduses või investeeringutes

Te uurite 10 kohustuslikku moodulit, et luua kindel alus põhioskustele; rahanduses, raamatupidamises

Erilist rõhku pannakse arvutipõhistele õppimise meetoditele. Bradfordi magistriõppe üliõpilasena õpid sa tegelema reaalse turu andmetega tegelikkuses kõige laialdasemalt kasutatavaid finants-tarkvarapakette.

Sul on ka võimalus kasutada interaktiivseid kauplemissimuleeritud tarkvarapakette (st turuklassi simulaatori paketti), et suurendada oma arusaamist investeeringute analüüsist ja portfelli haldamisest.

Rajatised

Bradfordi kauplusruum võimaldab meie õpilastel omandada kogemusi reaalses elus finants- ja majandusturgudel, kasutades sellist tarkvara nagu Bloomberg Professional.

Bloomberg Professional on tööstuse standardne turuteabe pakett, mida kasutab enamik rahandus-, pangandus- ja makromajandusliku analüüsi tegevaid organisatsioone. See pakub rikkalikku keskkonda, kus on lai valik andmesõnu, võimaldades juurdepääsu otsuste tegemisel kasutatud andmetele sellistes valdkondades nagu makromajanduspoliitika ja keskpangandus, portfellihaldus, aktsiad, kindlustus ja riskianalüüs.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 10,527

Rahvusvaheline: £ 16,040

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Arutelude valik spetsialistide nõustajatega aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

Karjäärivõimendaja

Juhtimis- ja õigusteaduskonnas õppimise ajal on teil võimalus osaleda meie erialases karjäärivõimenduse programmis kogu kursuse kestuse vältel. Programm on loodud selleks, et varustada teid vajalike oskustega ja lõpetajate atribuutidega, mis on töökohtade jaoks valmis juhtivate uuenduslike organisatsioonidega töö otsimisel. Karjäärivõimendusprogramm (PDF, 2.8 MB) pakub teile võimalust saada sertifikaate järgmistes valdkondades:

 • Euroopa arvutijuhtlitsents (ECDL) - digitaalse kirjaoskuse kriteerium
 • Sage 50 Raamatupidamine ja Sage 50 Palgaarvestus - koolitus, mis võimaldab teil arendada juhtivaid raamatupidamise ja palgaarvestuse tarkvara oskusi
 • Projektijuht Professionaalsed sertifikaadid - teile antakse sertifikaadiga projektijuhi saamiseks soovi
 • Suured andmeanalüüsid ja aruandlusoskused - tarkvara ja teenused (SAS), mis viivad sertifitseerimisele.

Lisaks hõlmab programm ka meeskonnatöö, usalduse, suhtlemise ja paljude teiste oskuste, mida tööandjad otsivad.

Jätkuva kutsearengu (CPD) sertifikaatide portfelli väljatöötamine näitab tööandjatele, et te pole mitte ainult ambitsioonikas, vaid ka võtad endale vastutuse oma professionaalse arengu eest.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad selle programmi regulaarselt tagada töökohti top firmad London City ja rahvusvaheliselt.

Viimased näited on järgmised:

 • Hind Waterhouse Coopers, Frankfurt
 • Standard Chartered Bank, Suurbritannia ja Pakistan
 • Lloyds Bank
 • Alpha Bank
 • Capita Consulting
 • Usalduspank, Nigeeria
 • Asia Commercial Bank, Vietnam
 • KPDP Consulting, Prantsusmaa

Selle programmi poolt välja töötatud tehniliste, esitlus-, analüütiliste ja teadustööoskuste kombinatsioon on spetsialistide jaoks väga atraktiivne ning juhtivad rahvusvahelised firmad on meie üliõpilased väga huvitatud.

Välismaal õppima

Osana meie vahetuslepingust Toulouse'i ärikooliga (Prantsusmaal) on õpilastel võimalus õppida igal aastal Toulouses moodulit „Finantsriskide juhtimine Euroopa panganduses”.

See on väga populaarne valik, mis võimaldab osalejatel oma teadmisi laiendada ja teist ärikultuuri kogeda.

Õppereisid

Õpilastel on võimalus laiendada oma rahvusvahelist kogemust, osaledes aastaringselt meie programmide kõrvale kaasatud õppereisidel. Need ekskursioonid toimuvad teaduskonnas, kus kõik kulud kaetakse. Varasemad ekskursioonid on sisaldanud reise Bahreini (Ahlia Ülikool) ja Katarisse (Katari Ülikool).

Need ekskursioonid aitavad meie õpilastel omandada teadmisi rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse kohta, samuti pakuvad võimalusi praktika arendamiseks ning suhtlemis- ja inimestevaheliste oskuste arendamiseks. Õpilastele antakse praktiline võimalus rakendada klassis omandatud teadmisi, kuid samal ajal teadvustades erinevaid kultuure ja tugevdades rahvusvahelisi suhteid.

Õpilased osalevad nii teooria kui ka praktikaga seotud tegevuste dünaamilises segus, sealhulgas: interaktiivsete probleemide lahendamise töötoad, ettevõtte külastused, kõnelejate kõned (avalikust ja erasektorist), kultuuriüritused ja sotsiaalsed tegevused

Uuringute toetus

Efektiivse õppimise teenus (ELS) on juhtimis- ja õigusteaduskonnas asuv spetsiaalne rajatis, mis on loodud selleks, et toetada meie õpilasi oma akadeemilise õppe maksimeerimiseks (nt ülesanded ja eksamid) ning aidata välismaal õppijatel kiiresti kohanduda Ühendkuningriigi akadeemilistele nõuetele.

ELS pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mitmesuguseid seminare, mis kestavad aja jooksul, 1–1 konsultatsiooni ja laiaulatuslikke trükitud ja võrguressursse, et rahuldada kõiki võimalikke arengualasid.

Teadusuuringud

Õpetamise filosoofia selles MSc on teadusuuringute viinud. Meie teadlased lisavad tipptasemel uurimistulemused ja võimaldavad õpilastel omandada teadmisi ja oskusi ainepõhiste tehnikate osas. Samal ajal pööratakse suurt rõhku ärikonteksti rakendamisele ja vastutustundliku finantsotsuste tegemise hõlbustamisele.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 25 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
10,527 GBP
Avaleht / EL: £ 10,527 / International: £ 16 040
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date