MSc finantsides ja majanduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

MSc finantsides ja juhtimissüsteemis on välja töötatud pakkuma kaasaegseid teadmisi ettevõtete rahanduse ja ärijuhtimise valdkonnas. See ühendab peamised finantsalased kursused ärijuhtimise kursustel, mis on keskendunud projektijuhtimisele ja strateegiale.

Meie MSc rahanduses ja juhtimises sobib neile, kes soovivad karjääri, nagu öeldakse finantsanalüütikute jaoks, organisatsioonide finantsfunktsioonides ja kes kavatsevad oma karjääri arenedes liikuda rohkem juhtivatele ametikohtadele. Kursusel omandatud teadmised ja oskused on olulised igas ettevõttes töötamiseks - väikeses ettevõttes, kus rahanduse kontrollimise oskus on ülioluline, või suurtes ettevõtetes ja avaliku sektori organisatsioonides, kus on arusaam finantsjuhtimisest ja selle laiemast rollist üldiselt organisatsiooni juhtimine on kriitiline.

Kursuse sisu

1. semester

 • Hea ühingujuhtimine
 • Finantsanalüüs
 • Konkurentsi strateegia

Üks:

 • Kapitaliturud
 • Corporate Finance

2. semester

 • Arenevad finantsturgud
 • Projekti juht
 • Uurimismeetodid

Üks:

 • Võrdlev finantsaruandlus
 • Projekti rahastamine, Raamatupidamine
 • Finantsuuringud

MSc Dissertation

Suhtlemisega seotud teema lõpetatakse suvekuudel.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn