MSc finantsides ja majanduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See kursus on tunnustatud rahvusvahelises äriettevõtte edetabelis, edenedes järjekindlalt Suurbritannias kümne parima ja 40 parima hulgas maailmas. Need sisaldavad:
• 6. koht Suurbritannias ja 32. maailmas: The Financial Timesi magistrikraad rahanduses eelkogemuste edetabelis 2018
• 2. koht Suurbritannias ja 6. koht maailmas: The Times Higher Education / Wall Street Journal World University Rankings 2019 - magistrikraad rahanduses
• 9. koht Suurbritannias ja 35. koht maailmas: QS World University Rankings: magistrikraad rahanduses 2020. aastal
Kursus pakub teile tugeva aluse rahanduse ja juhtimise põhimõtetes ning pakub põhjalikku koolitust asjakohaste tööriistade ja tehnikate kohta ning nende praktilise rakendamise kohta globaalse rahanduse töökohal.

Kursus eristab nii rahanduse kui ka juhtimise põhimõtete, tööriistade ja tehnikate kasutamist ning nende rakendamist reaalsetes töösituatsioonides.

Saate põhjaliku ülevaate finants- ja juhtimisarvestusest, majandusest, rahvusvahelistest finantsturgudest, statistilisest analüüsist, finantsmudelite koostamisest ja ettevõtte finantsjuhtimisest.

Moodulid keskenduvad reaalse maailma väljakutsetele ja hõlmavad juhtumianalüüse, osalusharjutusi, interaktiivseid loenguid ja grupiprojekte.

Samuti võib teil olla võimalus osaleda tegevustes, sealhulgas CFA Institute UK Research Challenge

Teile õpetatakse teaduskonna kogemusi reaalses maailmas rahanduse ja ettevõtluse, samuti on võimalus kuulata külalisesinejaid

Meie Bloomberg Suite'i kaudu on teil juurdepääs ülitõhusale taristule, sealhulgas Bloombergi reaalajas finantsandmetele.

Teil on võimalus õppida tõeliselt rahvusvahelises keskkonnas, õppurid ja õppejõud tulevad rohkem kui 50 riigist.
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

A world-leader in management education, research and consultancy for over 50 years, Cranfield School of Management is an exclusively postgraduate business school whose mission is to improve the practi ... Loe edasi

A world-leader in management education, research and consultancy for over 50 years, Cranfield School of Management is an exclusively postgraduate business school whose mission is to improve the practice of management. Näita vähem