Ülevaade

See kursus on ideaalne raamatupidamise ja rahanduse lõpetanutele, kes soovivad parandada oma tööhõivet ja isiklikke arenguvõimalusi. Kutsekvalifikatsioonide taotlejad ja tööstuse kogemused on samuti soovitatavad.

Harta sertifitseeritud raamatupidajate assotsiatsiooni (ACCA) liikmetel on eriline eelis, kuna nad võivad taotleda erandite tegemist teatud MSc Finance ja Accounting kursuste moodulitest, mis põhinevad ACCA professionaalse taseme dokumentide valmimisel.

UWL rahandus ja raamatupidamine õpib otsekontaktis meie kursuste juhendajatega, kellel on teoreetiliste teadmiste ja reaalse kogemuse võimas segu. Üle 85% meie õppejõududest on doktorikraad, millele lisandub üle 100 aasta kombineeritud tööstusharu kogemus.

Miks valida see kursus?

Nõudlus finantsturgude spetsialistide jaoks, kellel on mõistlik riskijuhtimise põhimõte, ei ole kunagi olnud suurem ning kuna me oleme Londoni Golden Mile südames, on meil ainulaadne võimalus ühendada üliõpilased ja ettevõtted.

Meie lähedal Thames Valley M4 koridorile, Heathrow lennujaamale ja Londoni linnale on õpilastele lisatasu ja üle 50% Ühendkuningriigi top 300 ettevõtetest on linnakeskuses ja selle ümbruses peakontorid, mis muudavad UWL ideaalseks õppekohaks.

Me hoolitseme oma õppurite eest ja pakume neile vajalikku tuge ja juhiseid, et saada edukaks professionaaliks.

Laiendatud MSc Finance ja Raamatupidamine

Kui olete lõpetanud bakalaureusekraadi ja ei vasta sisenemise kriteeriumitele MSc Finance ja Raamatupidamine muidugi, võite kvalifitseeruda meie laiendatud MSc finants-ja raamatupidamise võimalus. See sisaldab kahte täiendavat moodulit. Nemad on:
 • Laiendatud õpingute oskused
 • Kriitiline mõtlemine, analüüs ja hindamine
Selleks, et aidata teil oma õpinguid maksimaalselt ära kasutada, on vajaduse korral ka inglise keele tugi.
Kui olete ülaltoodud moodulid edukalt sooritanud ja olete osalenud kõikides keele tugisessioonides (vajaduse korral), lähete automaatselt edasi selle lehe vahekaardil "Kursuse üksikasjad" loetletud moodulitele.
Laiendatud MSc finants-ja raamatupidamise kursus algab 13. mai 2019 ja kogukestus on umbes 15 kuud.
Pange tähele, et laiendatud MSc Finance ja Raamatupidamise valikut tuleb uurida täistööajaga ja tasu erineb standardsete MSc Finance ja Raamatupidamine.
"Kool ja juhendajad on väga toetavad ja saate neile alati juurdepääsu e-posti teel. Minu mõtteviis on muutunud nii palju erinevaks - see pani mind rohkem vaatama, mida ma saan teha ja kuidas suudan täita oma püüdlusi. Ma tunnen, et mitte midagi pole võimatu ja saate seda teha personali ja õppejõudude abiga. "
"Ma sooviks kindlasti UWL -i võimalikele üliõpilastele, sest tal on tõesti hea õpetamise meeskond ja nad kõik on toetavad ja ligipääsetavad.
Karishma Sheth - MSc Finance and Accounting

Juhendaja informatsioon

Rahandus-ja raamatupidamise õppejõud sisaldab:
Professor Chin-Bun Tse, kes on avaldanud üle 30 laialdaselt tsiteeritud ja hästi levinud paberit mitmetes akadeemilistes ajakirjades, sealhulgas ACCA, CIMA ja AIA.
Liana Hayrapetyan, kes sai oma ärijuhtimise magistriõppes Rochesteri Ülikooli Simon Schooli ülikoolis USA-s ja tema Arhitekt Arhitekt. Jerevani Riiklikust Ülikoolist.
Dr Piotr Konwicki, kellel on üle 20 aastane kogemus nii finantsõppes kui ka finantseerimises. Tema doktoritöö Poola ja ELi vahelise kaubanduse tehniliste takistuste kohta sai Poola valge raamatu osaks riigi ühinemisläbirääkimiste ajal.

Claude Littneri ärikool

Lääne-Londoni ülikoolil on uhke võimalus pakkuda üliõpilastele võimalust õppida Claude Littneri ärikoolis. Meil on tihedad sidemed riiklike ja rahvusvaheliste tööandjatega ning meie lõpetajad leiavad tööd mitmes sektoris - sageli juhtivatel ametikohtadel.
Oleme juhtiv siseriiklike ja rahvusvaheliste äri- ja rahandusalase hariduse pakkuja - anname teile teadmisi ja oskusi, et õitseda ja oma ideid maas.
Kui lõpetate Claude Littneri ärikooli, liitute üha kasvava ja muljetavaldava vilistlaste nimekirjaga.
Alan Sugar käivitas ärikooli 2014. aastal ja nimetati ülikooli aulaja Claude Littneri auks.

Karjäär ja õpingute areng

Loomulikult antakse lõpetajate oskused juurdepääsuks vanematele rollidele raamatupidamises, sealhulgas:
• Finantskontrollijad
• Audiitorid
• finantsanalüütikud
• vanemraamatupidajad
Õppekava vastab kutseala vajadustele ja tööandjad tunnustavad kvalifikatsiooni.
Lõpetajad saavad doktoriprogrammi taotleda.

Kursuse üksikasjad

Kursus vastab enamike raamatupidamise lõpetanute vajadustele, kes soovivad alustada kraadiõpet raamatupidamises ja rahanduses. Lõpetajad, kellel on hea diplom raamatupidamises ja rahanduses, et parandada oma tööalast konkurentsivõimet, leiaksid selle erilise huvi.

Moodulid

 • Ettevõtte finantsjuhtimine
 • Kapitaliturud ja riskiotsused
 • Korporatiivne vastutus
 • Ettevõtte finantsaruandlus
 • Äri strateegia
 • Uurimisdisert

Lisage üks järgmistest valikutest:

 • Maksustamine *
 • Auditeerimine *
 • Juhtimisotsuse tegemine
* Õpilastel, kes valivad selle võimaluse, soovitatakse eelnevat teadmist selle valdkonna kohta


Eelneva õppe akrediteerimine (APL)

Vastavalt ülikooli määrustele on Chartered Certified Accountantsi Assotsiatsiooni (ACCA) liikmetel eriline eelis, kuna nad võivad taotleda erandeid mõne MSc finants- ja raamatupidamisarvestuse kursuse moodulitest, mis põhinevad ACCA professionaalse taseme dokumentide valmimisel (ACCA liikmed võivad veebisaiti vaadata olemasolevate erandite loendi kohta). Vabatahtlikud taotlused teiste tunnustatud raamatupidajate kutseorganisatsioonide liikmetel on teretulnud ja neid hinnatakse individuaalsete saavutuste ja õppekavade võrreldavuse alusel.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2,2 tunnustust kraad (või samaväärne) raamatupidamise ja rahanduse distsipliini.

Samuti kaalutakse tunnustatud professionaalsete raamatupidajate kaasatud liikmeskonda.

Laiendatud MSc Finance ja Raamatupidamine
Laiendatud MSc finants- ja raamatupidamisprogrammi uurimiseks peate:

 • Bakalaureusekraad
 • Rahvusvahelised üliõpilased peavad vastama meie ingliskeelsetele nõuetele IELTS 6,5 või kõrgemal ja vähemalt 5,5 iga üksiku komponendi kohta (lugemine, kirjutamine, kõnelemine ja kuulamine).
 • Samuti kaalume teid selle kursuse puhul, mille IELTSi väärtus jääb vahemikku 6,0-6,5 - sellisel juhul peate esimese semestri jooksul läbima inglise keele kursuse, mida me ei paku lisakuludega.

Rahvusvahelised nõuded standarditele MSc finantseerimiseks ja raamatupidamiseks Rahvusvahelised õpilased peavad vastama meie inglise keele nõuetele IELTS 6,5 või kõrgemal ja vähemalt 5,5 iga nelja eraldi komponendi (lugemine, kirjutamine, rääkimine ja kuulamine).

Mõnedes riikides, kus õpetamine on inglise keeles, võime aktsepteerida kohalikku kvalifikatsiooni.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 8 kursust UWL University of West Londonis »

Viimati uuendatud November 5, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
13,000 GBP
Rahvusvahelised üliõpilased. ELi ja Ühendkuningriigi üliõpilased: 7 800 dollarit. 2019. aasta maksud võivad muutuda vastavalt valitsuse poliitikale ja eeskirjadele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev