Ülevaade

Üheaastane täisajaga magistrikraad, mille eesmärk on toota täielikult ümardatud juhte, keskendudes rahastamisele. Te keskendute sellele, kuidas ettevõte loob ja mõõdab väärtust ning kuidas läheneda raamatupidamisele ja finantseerimisele strateegilisest vaatenurgast.

Programm ühendab rahanduse ja raamatupidamisarvestuse teiste organisatsioonide juhtimiseks vajalike erialade üksikasjaliku läbivaatamisega. See võimaldab teil kaaluda finantsotsuste tegemist mitmetest vaatenurkadest.

Põhielemendid on järgmised:

 • äriökonoomika
 • operatsioonide juhtimine
 • strateegiline raamatupidamine ja finantsjuhtimine
 • rahvusvahelise äri
 • turunduse planeerimine ja strateegia

Teil on kasu sellistest rajatistest nagu Bradfordi kauplemisaal, mis võimaldab juurdepääsu Bloomberg Professionali esitatud reaalse turuga kauplemisele. See annab teile tunde reaalsete investeerimisotsuste kohta tööstuses ja selle kohta, kuidas finants- ja majandusandmete kohta vastutustundlikult käsitleda.

Nagu te õppida ja oskusi omandada kõigis ärivaldkondades, on teil lõpetamise ajal sulle lai valik karjääri.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Sertifitseeritud raamatupidajate liit (ACCA) akrediteerib seda programmi. See tähendab, et oma kraadi edukaks täitmiseks on teil õigus saada erandeid mõnest ACCA põhitähe eksamist.107940_logos.png

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.107938_the-business-ranking.jpg

Riiki sisenemise nõuded

Teil peab olema diplom Ühendkuningriigis 2: 2 või samaväärne (mitte tingimata äritegevuses ja juhtimises) tunnustatud ülikoolist. Erakorralised kandidaadid ilma esimese astmeta, kuid asjakohase kutsekvalifikatsiooniga (nt ACCA) ja töökogemus võivad olla omandatud.

Inglise keele nõuded

Kui vajame tõendeid inglise keele oskuse kohta, peate te ühes järgmistest tunnustatud testidest saavutama järgmised minimaalsed tulemused:

IELTS: üldarv 6,5, ilma alamtesti vähem kui 5,5; või Interneti-põhine TOEFL: 94 üldine, minimaalsete kuulamistulemustega 17, lugemine 18, kõnelemine 20, kirjutamine 17); või PTE-A (inglise-akadeemilise Pearsoni test): 60, kusjuures alamtest ei ole väiksem kui 51.

Kandidaatidele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, kehtivad täiendavad nõuded, mille valitsus kehtestab üliõpilasviisa andmiseks. Palun kontrollige Ühendkuningriigi siseministeeriumi veebisaiti kõige ajakohasema teabe saamiseks, kuna need nõuded võivad muutuda.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

See programm on mõeldud selleks, et anda teile põhjalik ülevaade erinevatest finants-, raamatupidamis- ja juhtimisvaldkondadest, mida toetavad peamised mõisted ja teooriad. Magistriõpe in Finance Raamatupidamine ja juhtimine keskendub põhielemendid äri loomisel ja mõõtmisel väärtus, ja vaatab raamatupidamise ja rahanduse strateegilisest vaatenurgast.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Ärimajandus (AFE7011-A)
 • Raamatupidamine ja rahandus (AFE7014-A)
 • Personalijuhtimine (HRM7007-A)
 • Rahvusvaheline ärikeskkond (SIB7008-A)
 • Operatsioonide juhtimine (OIM7023-A)
 • Turundus, planeerimine ja strateegia (MAR7007-A)
 • Uurimismeetodid (MAL7003-A)
 • Strateegiline finantsjuhtimine (AFE7013-A)
 • Strateegiline raamatupidamine (AFE7012-A)
 • MSc väitekiri (MAL7012-E)

Võimalus

 • Rahvusvaheline rahandus (AFE7024-A)
 • Kaasaegsed raamatupidamis- ja finantsküsimused (AFE7021-A)
 • Muutuste haldamine (MSM) (HRM7003-A)
 • Kultuuridevaheline juhtimine (SIB7006-A)
 • Rahvusvaheline äristrateegia (SIB7009-A)
 • Tarbijakäitumine (MAR7011-A)
 • Strateegiline turundus (simulatsioon) (MAR7010-A)
 • Strateegiline juhtimine (SIB7010-A)
 • Ettevõtlus ja innovatsioon (EAE7002-A)
 • Euroopa ärijuhtimine (SIB7007-A)
 • Rahvusvaheline äri arenevates riikides (SIB7011-A)
 • Rahvusvaheline turundus (MAR7006-A)
 • Ettevõtte ja sotsiaalne vastutus (SIB7014-A)
 • Turunduskommunikatsioon (MAR7008-A)
 • Rahvusvaheliste teenuste turundus (MAR7009-A)
 • Säästvad toimingud (OIM7013-A)
 • Tuleviku tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimine (EAE7012-B)
 • Jätkusuutlikkuse otsuste toetamine (OIM7016-A)
 • Keskkonnajuhtimise ja kvaliteedisüsteemid (OIM7015-A)
 • Rahvusvaheline magistriõppekool (MAL7004-A)

Õppimine ja hindamine

Programmi hinnatakse summatektiivselt kirjalike eksamite, hinnatud kursuste, juhtumiuuringute, grupiprojektide ja multimeedia esitluste seguga.

Hindamine on integreeritud õppimise ja õpetamisega, et toetada ja näidata üksikute moodulite ja kogu programmi õpitulemuste saavutamist. Rõhk asetatakse formatiivse hindamise tagasiside funktsioonile osana õppimis-, õpetamis- ja hindamisstrateegiast tervikuna.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 10,527

Rahvusvaheline: £ 16,040

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Arutelude valik spetsialistide nõustajatega aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

Karjäärivõimendaja

Õpingute juhtimise ja õiguse teaduskonna ajal on teil võimalus osaleda meie eristav karjäärinvesteeringuprogrammis kogu kursuse kestel. Programmi eesmärk on varustada teid vajalike oskuste ja kraadiõppe atribuutidega, mis on valmis töökoha leidmisel juhtivate uuenduslike organisatsioonide jaoks. Karjäärivõimaluste suurendamise programm (PDF, 2,8 MB) pakub teile võimalust sertifikaatide saamiseks:

 • Euroopa arvutijuhtlitsents (ECDL) - digitaalse kirjaoskuse kriteerium
 • Sage 50 Raamatupidamine ja Sage 50 Palgaarvestus - koolitus, mis võimaldab teil arendada juhtivaid raamatupidamise ja palgaarvestuse tarkvara oskusi
 • Projektijuht Professionaalsed sertifikaadid - teile antakse sertifikaadiga projektijuhi saamiseks soovi
 • Suured andmeanalüüsid ja aruandlusoskused - tarkvara ja teenused (SAS), mis viivad sertifitseerimisele.

Lisaks hõlmab programm ka meeskonnatöö, usalduse, suhtlemise ja paljude teiste oskuste, mida tööandjad otsivad.

Jätkuva kutsearengu (CPD) sertifikaatide portfelli väljatöötamine näitab tööandjatele, et te pole mitte ainult ambitsioonikas, vaid ka võtad endale vastutuse oma professionaalse arengu eest.

Karjääri väljavaated

Programm on mõeldud üliõpilastele, keda huvitab finants- ja üldjuhtimise karjäär, kus meie lõpetajad on hästi esindatud peaaegu kõigis finantsvaldkondades ja mitmesugustes organisatsioonides, sealhulgas finantsteenused, nõustamine, tööstus ja avalik sektor.

Sektorid ja töökohad, mida meie magistriõppe üliõpilased õpingute lõpetamisel saavutavad, sõltuvad nende varasematest kogemustest ja võetud Pathway . Karjääri edenemise seisukohalt on kasulik kaaluda, kus vilistlased on kolm aastat pärast lõpetamist. Vaadates andmeid, mis on saadud kooli jätkuvatest edetabelitest Financial Timesi magistriõppes juhtimise edetabelites, jätkavad vilistlased mitmesugustes sektorites tegutsemist ning et kolm aastat pärast lõpetamist on keskmiselt 25% neist kõrgema astme juhtide rollis ja 20% nooremates juhtivatel ametikohtadel

Välismaal õppima

Õpilastel on võimalus laiendada oma rahvusvahelist kogemust, osaledes aastaringselt meie programmide kõrvale kaasatud õppereisidel. Need ekskursioonid toimuvad teaduskonnas, kus kõik kulud kaetakse. Varasemad ekskursioonid on sisaldanud reise Bahreini (Ahlia Ülikool) ja Katarisse (Katari Ülikool).

Need ekskursioonid aitavad meie õpilastel omandada teadmisi rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse kohta, samuti pakuvad võimalusi praktika arendamiseks ning suhtlemis- ja inimestevaheliste oskuste arendamiseks. Õpilastele antakse praktiline võimalus rakendada klassis omandatud teadmisi, kuid samal ajal teadvustades erinevaid kultuure ja tugevdades rahvusvahelisi suhteid.

Õpilased osalevad nii teooria kui ka praktikaga seotud tegevuste dünaamilises segus, sealhulgas: interaktiivsete probleemide lahendamise töötoad, ettevõtte külastused, kõnelejate kõned (avalikust ja erasektorist), kultuuriüritused ja sotsiaalsed tegevused

Uuringute toetus

Teile eraldatakse isiklik akadeemiline juhendaja, kes annab teile isiklikku juhendamist ja tuge.

Mooduli juhid ja juhendajad on kättesaadavad, pakkudes tööaega ja kohtumisi, et toetada oma õpinguid väljaspool klassi.

Efektiivse õppimise teenus (ELS) on juhtimis- ja õigusteaduskonnas asuv spetsiaalne rajatis, mis on loodud selleks, et toetada meie õpilasi oma akadeemilise õppe maksimeerimiseks (nt ülesanded ja eksamid) ning aidata välismaal õppijatel kiiresti kohanduda Ühendkuningriigi akadeemilistele nõuetele.

ELS pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mitmesuguseid tööajaid, mis kestavad aja jooksul, 1–1 konsultatsiooni ja laiaulatuslikke trükitud ja võrguressursse, et rahuldada kõiki võimalikke arengualasid

Need on lisaks paljudele üliõpilaste toetustele, mida pakub University of Bradford City Campuses.

Teadusuuringud

Meie juhtimise teaduskonna tugev teaduskultuur teavitab meie õpilaste õpetamist ja õppimist.

Meie akadeemilised töötajad kasutasid oma teadustööd oma õpetuse teavitamiseks, samas kui meie tugevad tööstusvõrgustikud annavad võimaluse nende teadmiste reaalseks rakendamiseks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
10,527 GBP
Avaleht / EL: £ 10,527 / International: £ 16 040
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date