MSc finantsides

Üldine

Programmi kirjeldus

Kombineerige rahvusvahelises finantsmaailmas edu saavutamiseks vajalik konkurentsieelise tehniline ja spetsialist

 • Üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraadi miinimum mis tahes valdkonnas.
 • Magistriõpe on heaks kiidetud konverentsil Grandes Ecoles.
 • 18 kuud, sealhulgas 6-kuuline praktika.
 • Õpetatakse inglise keeles või inglise ja prantsuse keeles.
 • Tarnitud Lyon-Ecullys koos kahe õppereisiga välismaale.

18 kuud, et saada tehnilisi ja rahalisi oskusi

 • Arendage põhioskusi: esimene ametiaeg annab teile nii teadmisi kui ka oskusi, mida on vaja teie tulevases töökeskkonnas, olenemata spetsialiseerumisest ja lõppkokkuvõttes suunatud tööst, investeerimispangandusest ja ettevõtte rahandusest kuni kvantitatiivse finants- ja andmeanalüüsini. Kursusi pakutakse sõltuvalt teie valikust kas inglise või prantsuse keeles. Oluline tähelepanu on interaktsioonil reaalmajanduse ja digitaalsete muutuste vahel.
 • 2 spetsialiseerumist oma teadmiste arendamiseks: Pärast esimest semestrit tutvute põhjalikumalt oma tulevase töökeskkonna eripäradega:
  • Ettevõtte rahandus ja innovatsioon
  • Turg ja kvantitatiivne rahandus
 • Hangi rahvusvaheline mõõde: MSc in Finance keskkonnas on rahvusvaheline, läbi professorite profiilide, kursuste ja sisu, kaasõpilased ja kaks rahvusvahelist õppereisi. Esimesena valite Casablanca või Shanghai vahel tänu emlyon business school ülikoolilinnakutele. Teine õppereis on seotud teie spetsialiseerumisvalikuga, kuna programmi päevakord on erinev.

Programm

Programmi ja pedagoogikat juhivad värbajate ootused, mis aitavad teil juhtida peamisi oskusi:

 • Strateegilise analüüsi oskused: lisaks mudelitele, tehnilistele oskustele, tööriistadele, tehnoloogiatele ja raskele tööle, mida peate valdama, peate mõistma suurt pilti ja suutma suhelda erinevate meeskondade ja tegevustega.
 • Finantskorralduse ja modelleerimise alane oskusteave (sealhulgas katkestused õigustehnikas ja keerukas keskkond).
 • Arendage hindamise ja analüüsi lisaväärtust, et seista silmitsi keerukuse ja muutustega.
 • Pehmed oskused projekti kallal töötada meeskondades ja kogu maailmas, kus esinevad mitmekultuurilised erinevused, et vältida vaenlaste silohoidmist ning organisatsioonide tõhususe ja paindlikkuse piiramist.

Programmi toetajad

Kursusi õpetavad professorid emlyon business school ja teistelt kõrgematelt kõrgkoolidelt ning ka finantsmaailma spetsialistidelt. Kõik need koolitajad on ühised on nende kõrge tehniline tase, mida näitavad nende arvukad väljaanded rahvusvahelistes ülevaates või nende juhtivatel kohtadel ärimaailmas. MSc in Finance saab teadusuuringutest ja teadmistest kasu:

 • CEFRA - finantsriskide analüüsi keskus, dirigent Olivier Le Courtois
 • Ettevõtluse rahastamise uurimiskeskus (ReCEntFin), dirigent Alexander Groh

Karjäär

Karjääriteenuste rada

Rahanduse magistriõppe üliõpilasena saab kasu pühendunud karjääriteest, mis hõlmab töötubasid, ekspertide paneele, laatade korraldamist, üritusi, ettevõtete külastusi jne.

Karjääriteenuste osakond toetab pidevalt karjääri eesmärkide kindlaksmääramist ja tegevuskavade väljatöötamist. Programmiga seotud karjääriteenused hõlmavad järgmist:

 • Töökojad: Karjääriseminarid aitavad teil valmistuda oma praktikaotsingu ja tulevase karjääri jaoks. Enesehindamise vahendid ja individuaalne juhendamine annavad teile võimaluse oma järgmise käigu ettevalmistamiseks.
 • Tööriistad: Meie laialdased karjäärivahendid aitavad teil saada rohkem teavet partnerettevõtete ja sektorispetsiifiliste ressursside kohta, sealhulgas praktika- ja tööpakkumiste andmebaaside kohta.
 • Üritused: emlyon business school ülikoolilinnakud külastavad igal aastal üle 200 ettevõtte ja pakuvad õpilastele pidevat juurdepääsu äriringkondadele.

Igal aastal värvame emlyoni ärikoolist mitmeid õpilasi . Need sobivad meie identiteedi ja tehniliste vajadustega. - Guillaume Floquet, peakohtunik

Lõpetanud tööhõive tulemused *

 • 90% tööhõive määr 6 kuu jooksul pärast programmi lõppu ja 50% enne kooli lõpetamist.
 • Brutopalk: 73 726 USA dollarit (magistrikraad rahanduses - Financial Times 2018 edetabel).
 • Töökoht: enamasti Prantsusmaa 57% -ga Pariisi IDF-is, 21% rahvusvaheline ja 22% muude piirkondadega.

* 2018. aastal läbi viidud uuring. 2017. aasta klass.

Saage teada, kuidas soovitud tööd valida

Kursustest sõltuvad tööprofiilid ja -positsioonid teie tausta ja spetsialiseerumise valikust. Prantsusmaal või välismaal töötavad suurettevõtted, kes värbavad meie lõpetajaid, on järgmised:

 • Pangad: BNP- Paribas, Calyon, Société Générale, Natixis, Crédit Mutuel, UBS, Crédit Suisse, HSBC, Barclays, Dresdner Bank, City Bank, JP Morgan, Goldman Sachs, CIBC, Tokyo Mitsubishi Bank. ABN Amro UK, Bank of America Securities, BNP Paribas, Calyon, Citigroup, Deutsche Bank, Dresdner Kleinwort, Fortis Banque, Goldman Sachs, HSBC, ING Barings, ING Real Estate, JP Morgan jne.
 • Kindlustusseltsid: Axa, Allianz, Generali, Général Ré, Münich Ré, Swiss Ré, Scor jne.
 • Investeerimisfondid: 3i Gestion, Activa Capital, AGF Private Equity, Axa Private Equity, Barclays Capital SA, BNP Paribas Développement, Butler Capital Partners, Capital Invest, Carvest, Crédit Agricole Private Equity, Initiative & Finance, MBO Partenaires, Naxicap Partners, Ofi Erakapital, Siparex jne.
 • Finantsasutused: Arkeon Finance, Asian Mezzanine, Infrastruktuurifond, Atis Real Auguste Thouard, Avenir Finance, Axa SA, Caisse des Dépôts et Consignation, Coface, CIT Struktureeritud rahandus, GE Corporate Finance Bank, Swicorp, General Electric Commercial Finance Sers jne.
 • Konsultatsioonifirmad: Deloitte, EY, PriceWaterhouseCoopers, KPMG
 • Finantsarvutitega tegelevad ettevõtted: Murex, Cazenove, Lähedased vennad, Aforge Finance, Boston Consulting Group, Capgemini Consulting, Deloitte Finance, Ernst & Young Corporate Finance, Grant Thornton Corporate Finance, Kpmg Corporate Finance, Mazars Corporate Finance, Oddo & Cie, PwC Corporate Finance , Secafi Alpha, Societex jne.

Sisseastujale

Taotlejate profiil

Rahanduse magistrantuuris kandideerimiseks peate täitma järgmised nõuded:

 • Valitud magistriõppe 1 või bakalaureusekraadi ekvivalendi olemasolu (Bac 4 vastab 240 Euroopa ainepunktile ECTS).
 • Erandina võib heaks kiita üliõpilased, kellel on 3-tunnine diplom või sellega võrdväärne (180 Euroopa ainepunkti) suurepärane profiil.

See programm tervitab lõpetajaid inseneri koolides, juhtimiskoolides ja ülikoolides. Sõltuvalt teie profiilist peate esmalt omandama mõned põhialused e-õppe abil. On oluline, et teil oleks 18-kuulise programmi vältel oma professionaalse projekti väljatöötamiseks ja rakendamiseks selge ülevaade rahandussektorist ja tegevustest.

Kalender

Valikuistungid kestavad novembrist juulini.

Kui teie taotlus on täielik, saate vastuvõtukomisjoni lõpliku otsuse 15 tööpäeva jooksul. Palun saatke oma registreerimisvorm tagasi 10 tööpäeva jooksul pärast teie vastuvõtu tulemusi.

Vastuvõtmise protsess

emlyon business school arvestame kogu taotleja potentsiaali. Elemendid, nagu teie motivatsioon jätkata magistrikraadiga rahanduses, teie taust ja karjääripüüdlused kaaluvad sama tugevalt meie valikumenetluses.

Online-rakendus

Te saate taotleda oma isikliku ruumi kaudu (programmi juhtpaneel). Peate esitama järgmise teabe:

 • Kokkuvõte,
 • Kaks soovituskirja (valikuline),
 • Ametliku kehtiva isikutunnistuse või passi koopia,
 • Teie viimase akadeemilise kraadi tõestatud koopia, mis on tõlgitud inglise või prantsuse keelde,
 • Juhtimisvõime ametliku testi tulemus: GMAT, GRE, TAGE MAGE, CAT (valikuline),
 • Inglise keele test (valikuline).

Programm pakub esimesel poolaastal valiku prantsuse või inglise keeles pakutavaid kursusi. Enamik spetsialiseerumisi antakse inglise keeles teisel poolaastal. Seetõttu on sisseastumiseks, kursuste läbimiseks ja teiste kohordi liikmetega tõhusaks suhtlemiseks vajalik täielik inglise keele oskus. Sisseastumisprotsessis hinnatakse teie inglise keele taset, võttes arvesse 2 erinevat põhialust:

- kõigi taotlusfailis olevate kirjalike ja redaktsiooniliste elementide kontrollimine
- emlyon business school veebipõhised testid

Taotluse tasu

Taotluste tasud: 120 €

Rahastamine

Õppemaksud

24 500 eurot

Kõik näidatud tasud hõlmavad õppemaksu, registreerimistasusid ja elukestvat liikmelisust emlyon business school igavesti vilistlaste võrgustikus.

Programmi ametlikust pikkusest pikemate uuringute pikendamise eest tuleb maksta 500 euro suurune haldustasu aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Loe edasi

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Näita vähem
Lyon , Shanghai , Pariis , Lancashire , München + 4 Rohkem Vähem