Alates tuletisinstrumentidest ja investeeringutest ühinemistele ja ülevõtmistele ning ülemaailmsetele turgudele hõlmab see kursus olulist teavet, mida peate rahvusvahelisel tasandil rahastada rahvusvahelisel tasandil, või akadeemilist karjääri läbi doktoriõppe.

Investeerimine magistrikraadiga finantseerimisse lisab suurepärase karjääri ja annab teile väärtuslikke kvantitatiivseid oskusi, mida tööandjad on nõudlikult nõudnud. Uurimus, mis keskendub empiirilistele uuringutele, võimaldab teil uurida üksikasjalikult teie huvipakkuvaid valdkondi, ja teid toetavad kõik meie kõrgetasemelised töötajad.

Viimased koolilõpetajad on võtnud seisukohad linnas, koos "Big 4" ülemaailmsete finantsteenuste firmadega, maailma suurimate pankade ja finantseerimisasutustega.

MSc Finance on majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu tunnustatud kraadiõppe doktoriõppesse.

CFA koolitus

Meil on hea meel teatada, et oleme koostöös Kaplan Schweseriga, et hõlbustada õpilaste ettevalmistamist CFA eksamiteks. Õpilased, kes osalevad meie rahandusega seotud magistriõppes - MSc Raamatupidamine ja rahandus, MSc Finance, MSc Finance ja Business Economics ning MSc Quantitative Finance - kes töötavad hästi semestris ja näitavad tugevat huvi CFA vastu, saavad tasuta juurdepääsu Kaplani online-koolitusmaterjalidele CFA esimene osa.

Kaplan on ülemaailmne ettevõte, mis pakub erialast koolitust ja aitab üksikisikutel ja organisatsioonidel saada finants sertifikaate ja tähiseid. Nad toetavad meie üliõpilasi, andes neile juurdepääsu õppematerjalidele, veebiküsimuste pankadele ja edukatestidele, samuti eksituste testile. Nad pakuvad ka juhendaja toetust ja 1-2-1 istungit.

Õpilased registreeruvad CFA programmis, et ehitada tugeva aluse täiustatud investeerimisanalüüsile ja reaalmaailma portfellihalduse oskustele. I taseme eksami ettevalmistamine on esimene samm Chartered Financial Analyst ® (CFA) mandaadi teenimise eest, mis on maailma kõige enam tunnustatud ja tunnustatud investeeringute nimetus.

BootCampi kauplemise nädal

Igal aastal pakub Alliance MBS viie päeva kauplemise BootCamp kõikidele praegustele õpilastele, kes õpivad magistriõppes Raamatupidamine ja rahandus, MSc Finance, MSc Finance ja Business Economics ning MSc Quantitative Finance. Need kauplemise simulatsioonid annavad üliõpilastele reaalmaailma kauplemise kogemuse ja võimaluse kaasata tänapäevaseid finantsturgusid, võimaldades neil praktikas rakendada oma klassiruumi teooriat.

Kauplemise BootCampi edastamiseks on kool ühendanud Amplify Trading, et pakkuda neile, kes soovivad siseneda finantstööstusele oluliste oskustega. Amplify Tradings on ülemaailmne finantskaubandus- ja koolitusfirma, mis pakub koolitust maailma suurimatele finantsinstitutsioonidele, nagu HSBC, Citigroup ja Deutsche Bank. Nad on välja töötanud spetsiaalse tarkvara, mis võimaldab õpilastel elada kauplemispinda ja kaks kogenud ettevõtjat pakuvad nädalase koolituse.

Iga päev toimub hommikul hommikul neli tundi tundi, pärastlõunal toimub neli tundi kauplemispraktikat. Tänu elusatele uudistele, majandusandmetele ja geopoliitilistele üritustele saavad õpilased oma vara klasside kauplemisel oma mõistmist, tehnilisi teadmisi ja riskijuhtimistavasid rakendada.

See on fantastiline võimalus raamatupidamise ja rahanduse üliõpilaste Alliance MBS ja on veel üks viis, kuidas me valmistame õpilasi edukaks karjääri pärast lõpetamist.

Finance Zone

Alliance Manchester Business School Finance Zone pakub juurdepääsu ühele Ühendkuningriigi kõige laiaulatuslikumale spetsialiseerunud finants- ja äriandmebaasi kogumikule, mida kasutavad tippteadlased kogu maailmas. Nende hulka kuuluvad Bloomberg, Datastream, Thomson ONE, Compustat, WRDS, Capital IQ ja palju muud.

Eriomadused

Jumalateenistuse International Bankers Affiliation ettevõte

Meie raamatupidamis- ja finantsvaldkonna kursused on nüüd seotud rahvusvaheliste pankurite kummardamisfirmaga (WCIB). See tähendab, et iga nelja järgmise kursuse parim ettekanne saab WCIB auhinna, mille väärtuseks on 300 naela.

 • MSc Raamatupidamine
 • MSc Raamatupidamine ja rahandus
 • MSc Finance
 • MSc Quantitative Finance

Võitja osaleb ka võistlusel prestiižikal WCIB Lombardi auhinnal. Lombardi auhind koosneb kindlast hõbedast Armada tassi, tšekiga 1500 naelsterlingit, üheaastast auliikuvat liikmelisust ettevõttes ja auhinna kogumiseks osalemist igal aastal.

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või ülemereterritooriumide ekvivalendiga, millel on suurepärased tulemused finantseemetel (raamatupidamine ei loeta finantseerimiseks).

Oma akadeemilise rekordi hindamisel võtaksime arvesse teie klassi keskmist, positsiooni klassis, viiteid ja selle asutuse seisundit, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud.

Sa pead olema õppinud või õppinud rahanduse, majanduse või matemaatika kraadi. Sa pead olema omandanud märkimisväärse hulga finants- ja kvantitatiivseid kursuseid oma kraadi (raamatupidamine ei loeta rahastamiseks). Teie viimasel aastal peate võtma magistriõppesse või spetsialiseeruma finantseerimisele ning peate saavutama tipptasemel tulemusi viimase aasta rahastamise teemadel. Samuti peate näitama tugevat tausta kvantitatiivsete oskuste, ökonomeetria või matemaatika valdkonnas.

Taotlejad, kes õpivad kraadi ärijuhtimises, ärijuhtimises või kaubanduses, saab kaaluda, kuid peavad suutma tõestada väga tugevat taustteavet rahanduses kogu nende taseme ja viimase aasta suur või spetsialiseerumine rahanduses (nagu eespool kirjeldatud). Kohtade konkurentsi tõttu pakume eelistust taotlejatele, kellel on bakalaureuse kraad rahanduses või majanduses.

Soovitame tungivalt GMAT-i või GRE taotluste esitamiseks kõigile meie raamatupidamis- ja finantseerimisprogrammidele. Ootame tasakaalustatud skoori, millel on kvantitatiivsete sektsioonide jõudlus.

Kursuseüksuste andmed

Kursus koosneb nii kohustuslikest kui vabatahtlikult õpetatavatest üksustest.

1. semester

Põhilised moodulid:

 • Läbilõike ökonomeetria
 • Vara hinnakujundus

Valikulised moodulid:

 • Tuletisväärtpaberid
 • Portfelliinvesteeringud
 • Rahvusvaheline rahandus

2. semester

Põhilised moodulid:

 • Aja seeria ökonomeetria
 • Corporate Finance

Valikulised moodulid:

 • Praegused küsimused empiirilises rahanduses
 • Finantsaruannete analüüs
 • Tegelik valikud ettevõtte finantsides
 • Kvalitatiivsed uurimismeetodid
 • Ühinemised ja omandamised: majanduslik ja finantsiline

Kursuste ja hindamine

Hindamine toimub grupi hindamise ja esitluste, kursuste, ülesannete ja eksamite kombinatsiooni abil. Väitekiri jääb tavaliselt vahemikku 30 kuni 50 kahekohalist lehekülge.

Akrediteerivad organisatsioonid

Kursus vastab kehtivale ESRC-i magistriõppe suunistele ja on doktorikraadi ettevalmistamisel ESRC-i tunnustuseks kraadiõppe aastaks.

Kursusel on partnerlus Chartered Financial Analyst Institute.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
24,500 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased (aastas): 24 500 £ / Rahvusvahelised üliõpilased (aastas): 24 500 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Alliance Manchester Business School: Where can we take you?