Ülevaade

Finantsjuhtimine on ettevõtte otsuste tegemise keskmes. See eriala magistriõpe annab teile teooria ja analüütilised tehnikad, mis on vajalikud edukaks karjääriks finantseerimisprofessionaalina.

Saate omandada praktilisi kogemusi finantsotsuste tegemisel ja praktilistest teadmistest finantsturgude toimimise ja rolli kohta kapitali jaotamisel. See kursus annab teile arusaamise ka kvalitatiivsetest ja kvantitatiivsetest meetoditest, mida on vaja, et tõlgendada turu reaktsioone geopoliitilistele sündmustele, nagu Brexit, naftahinna šokid ja finantskriisid.

Kogege reaalset elu

Meie finantsaruannete analüüsi moodulis töötate meeskonna osana, et välja töötada investeeringute ostu- või müügi soovitus. Teie doktoritöös saate identifitseerida ja vastata reaalmaailma küsimusele või laiendada oma ettevõtte analüüsi oskusi, mis on välja töötatud finantsaruannete analüüsis.

Suurendada kauplemiste boot Camp

Loomulikult sisaldab ka meie partner Amplify Trading juhitav innovaatiline nädala pikkune ülemaailmne finantskaubandus ja koolituskäivituslaager. Laadimislaager võitis CFA Instituudi haridusalase uuendusliku hariduse andmise (IDEA) auhinna 2015. aastal. Te saate futuurlepinguid Chicago Mercantile Exchange'iga (CME). Kui teete reaalajas kaubanduse, kuid virtuaalse raha abil, läheb boot laagri lõhe finantsturgude akadeemilise mõistmise ja nende praktikasse toimimise vahel.

Tudengite juhitav investeerimisfond

Meie üliõpilased on loonud õpilaspõhise juhtimise investeerimisfondi (SMIF), mille on toetanud meie õppejõud raamatupidamise ja rahanduse osakonnas. See võimaldab teil omandada praktilisi kogemusi investeeringute haldamisel reaalsete vahenditega. Üliõpilase juhitud projekt aitab teil oma tööalast konkurentsivõimet paremaks muuta, pakkudes teile erakordset praktilist arusaamist investeeringute hindamise teoreetilistest aspektidest.

University of Stirling juhtimiskool

Me oleme järjestatud Šotimaa 5 parimatesse institutsioonidesse ja Suurbritannias 15. raamatupidamis- ja rahandusministeerium (Times ja Sunday Times Good University Guide 2018).

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Meie finantsaruannete analüüsi moodul võimaldab teil saada reaalse maailma investeeringute kogemust

# 2 Teil on juurdepääs sellistele finantsandmebaasidele nagu DataStream, mis pakub reaalajas teavet reaalajas ja praeguste teadusuuringute ja analüüside kohta

# 3 Kasu saada praktilistest kogemustest kauplemiste turgudel nädala pikkuses meistriklassis, mida juhib Amplify Trading

Kursuse eesmärgid

Sa arendad oskusi kriitilise mõtlemise, analüüsi, sünteesi ja suures ulatuses keeruka teabe tõlgendamisel. See hõlmab argumentide väljatöötamist ja nende edastamist nii kirjalike aruannete kui ka suuliste ettekannete kaudu teksti- ja visuaalsete abivahenditega

Peamised valdkonnad, mida te keskendate analüüsimisele, on järgmised:

 • ettevõtte finantsotsused
 • käitumuslikud eelarvamused
 • finantsaruanded
 • derivaadid
 • investeerimisportfellid
 • investeerimisotsused
 • riski- ja majandusandmeid

Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistrikraadiga magistriõpe ulatub kaugemale õpikodadest ja õppekeskustest, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks. Lisateavet Flying Starti kohta .

Reaalse maailma kogemuse arendamine

Osana meie keskendumisest oma tööalase konkurentsivõime tõstmisele pakume intensiivset kauplemislaadimist. Ülikoolilinnakule tarnitud koostöös Amplify Trading tööstusharu spetsialistide koolitusega aitab see kursus ületada lõhe finantsturgude akadeemiliste teooriate ja reaalse maailma vahel.

Vaadake lisateavet meie kauplemislaagri kohta.

Kas olete õppinud Ühendkuningriigis?

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks", et saada rohkem teavet.

Professionaalsed akrediteeringud

Kursus hõlmab enamikku Chartered Financial Analyst (CFA) programmi, mis aitab teil saavutada CFA Charterholder staatust.

Kursuse üksikasjad

MSc Finance on üheaastane täistööajaga kursus. Te võtate kuni kümme õpetatavat moodulit üle kahe viieteistkümne nädala semestri, millele järgneb juhendatav väitekiri.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, seminaride, probleemide lahendamise loengute, arvutiõpetajate ja praktiliste juhtumiuuringute kaudu.

Paljud meie töötajad avaldavad teadusuuringuid juhtivates rahvusvahelistes ajakirjades ning tegelevad uute finantseerimisalade poliitika ja tavade väljatöötamisega ning pakuvad uuenduslikku õpetust.

Külalisloengud

Magistriõpe üliõpilaseks on teil võimalus minna regulaarselt külaliskõnele. Need toimuvad tavaliselt kolmapäeva pärastlõunal ja neid annavad juhtivate finantsasutuste, mõttekodade, reguleerivate ja kutseorganisatsioonide silmapaistvad kõnelejad. Aastatel 2016 ja 2017 olid meie kõnelejad järgmised:

 • Russell Napier - ERICi (Electronic Research Interchange) asutaja
 • Nick Bartlett - Suurbritannia CFA Seltsi haridusjuhataja
 • Ross Lorrimer - klienditeeninduse abiline riigi tänaval
 • Maxim Skorniakov - Walter Scott Global Investment Managementi investeeringute haldur
 • Richard Dunber - Aberdeen Asset Management majandustegevuse ja temaatiliste teadusuuringute juht
 • Kweku Adoboli - endine kaupleja UBSis
 • John Goodwin - Lego tegevdirektor ja tegevdirektor
 • Colin McLean - tegevjuht SVM Asset Management

Hindamine

Hindamine toimub mitmekordse valiku ja kirjaliku klassi testide, kirjalike ülesannete, esitluste, sh grupiülesannete ja kirjalike eksamite kombinatsiooni abil.

Kursuse direktor

Dr Isaac Tabner

44 (0) 1786 467455

MScFinance@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Kodu / EL: £ 7,900
 • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi