MSc finantsjuhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

131763_MscFinclMng_altLogo_HorzEng.jpg

pilt Ateena majandus- ja ettevõtlusülikooli viisakusest

M.Sc. Programm Finantsjuhtimine on äsja asutatud kraadiõppe programmi raamatupidamise ja rahanduse osakonna AUEB 's School of Business. Programm toimib vastavalt ülikooli määrustele ja seadusele 4485/2017.

Programmi pakutakse täielikult inglise keeles, selle peamine eesmärk on meelitada ligi rahvusvahelisi üliõpilasi või kreeka üliõpilasi, kes on huvitatud osalema kvaliteetses inglise keeles magistriprogrammis. Programm on adresseeritud ka ettevõtete juhtidele, kes töötavad Kreekas või välismaal asuvates rahvusvahelistes ettevõtetes, mis tegutsevad peamiselt inglise keeles ja soovivad silma paista oma oskustega pidevalt arenevas finantsjuhtimise teadusvaldkonnas.

Programmi rahvusvaheline profiil on kooskõlas viimaste ülemaailmsete majanduse ja ettevõtluse arengusuundadega, mille põhieesmärgiks on lõpetajate parem kvalifikatsioon ja veelgi suurem tööhõivevõimaluste suurendamine tiheda konkurentsiga rahvusvahelisel turul.

Programmi missioon

Programmi missiooniks on teadmiste ja teadusuuringute edendamine finantsjuhtimise valdkonnas, mis uurib meetodeid ja tavasid, mis viivad kaasaegsete ettevõtete ja organisatsioonide rahaliste ressursside optimaalsesse jaotamisse. Kaasaegsete avalike ja eraõiguslike organisatsioonide korralik finantsjuhtimine on põhisammas, mis võib suuresti toetada nii riigi majandusarengut kui ka ühiskonna heaolu. Finantspraktikate rahvusvahelistumine ning eri riikide ja organisatsioonide pidev suhtlemine on kehtestanud inglise keele kui rahvusvahelise kaubandus- ja suhtluskeele.

See missioon saavutatakse kaasaegse ja hästi läbi mõeldud õppekava abil, mis kasutab peale rahvusvahelise teaduskirjanduse uurimise ka erinevaid õppemeetodeid, näiteks laboriklassid, juhtumianalüüsid ning individuaalsed või meeskondlikud ülesanded.

Struktuur ja õppekava

Finantsjuhtimise magistriprogramm on võrdne seitsekümmend viis (75) ECTS ainepunkti (Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumissüsteem) ja sisaldab kaksteist (12) kursust, igaühe väärtuseks viis (5) ECTS ainepunkti, samuti magistritöö, väärt viisteist (15) ECTS ainepunkti.

 • Täiskohaga 12-kuuline kursus

 • 24-kuulise osalise tööajaga kursus

131766_applicationsnowopen_1600ch900.jpgpilt Ateena majandus- ja ettevõtlusülikooli viisakusest

Vastuvõtu kriteeriumid ja kandideerimise protsess

Taotlejate hindamine ja vastuvõtmine põhineb järgmistel kriteeriumidel:

 • Bakalaureusekraad (GPA) tunnustatud ülikoolist (mitte-Kreeka kraadi peab tunnustama riiklik akadeemilise tunnustamise teabekeskus www.doatap.gr).
 • Kaks viitenimetust.
 • Väga hea inglise keele oskus, mida näitab TOEFL, TOEIC, IELTS skoor või CAE / CPE.
 • Raamatupidamise ja / või rahanduse kraadiõppes omandatud klassid
 • Bakalaureusetöö hindamine, kui see on olemas
 • Kogemused, mis on saadud bakalaureuseõppe lõpetamisel (ainult osalise tööajaga taotlejate puhul).
 • Isiklik vestlus vastuvõtukomisjoni poolt
 • Hindamiskomisjon määrab kõik taotlejad vastavalt eespool toodud kvantitatiivsetele ja kvalitatiivsetele kriteeriumidele.

Kuidas kandideerida

Programmil on jooksv sisseastumismenetlus, mis algab jaanuaris, igal aastal on mitu tähtaega. Kohti on vähe, seetõttu soovitatakse tulevastel tudengitel avaldus varakult esitada. Taotlused esitatakse veebis aadressil https: //e-graduate.applications. AUEB .gr /? Lang = en_US

Vajalikud dokumendid:

 • Internetis esitatud taotlusvormi trükitud versioon.
 • Kõigi ülikoolikraadide / diplomite tõestatud koopia (nõutav on Kreeka riikliku akadeemilise tunnustamise teabekeskuse tunnustus. Tunnustamise protseduuri kohta lisateabe saamiseks pöörduge programmi vastuvõtukabinetti või külastage veebisaiti www.doatap.gr).
 • Saadud ametlike palgaastmete ärakirjad (koos kinnitatud tõlkega kas inglise või kreeka keeles).
 • Inglisekeelne CV.
 • Kaks akadeemilist soovituskirja. Osalise tööajaga taotlejad võivad esitada ka professionaalseid soovituskirju ja akadeemilisi
 • Tõend inglise keele oskuse kohta (vähemalt C1 tase), mis on määratud TOEFLi, TOEICi või IELTSi skooriga või Cambridge'i või Michigani inglise keele oskuse tunnistusega (CPE) või inglise keele (CAE) sertifikaadiga. Eespool nimetatud eeltingimusest on vabastatud emakeelena kõnelejad ja inglise keele õpingud.
 • Üks hiljutine passi suuruse foto.

131770_foto6.jpgpilt Ateena majandus- ja ettevõtlusülikooli viisakusest

Miks õppida AUEB finantshalduse magistriõppes

Kvaliteetsete kandidaatide meelitamine kogu maailmast

Finantsjuhtimise magistriprogramm pakub intensiivset õppeprogrammi ja selle eesmärk on meelitada kõrgelt motiveeritud intelligentseid taotlejaid, kellel on head bakalaureuseõpingud, väga head inglise keele oskus, talent ja head väljavaated, kes on valmis kõvasti tööd tegema ja kellel on ambitsioon jõuda juhtivatel kohtadel kõrgeimatele positsioonidele. Programm on adresseeritud üliõpilastele, kes on hiljuti lõpetanud ja soovivad jätkata õpinguid kraadiõppes (täiskoormusega), samuti bakalaureusekraadiga ärijuhtidele, kes soovivad täiendada oma teadmisi finantsjuhtimise alal ( osalise tööajaga kursus).

Atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe

Programmi õppemaks ulatub täiskoormusega kursuse korral 6,200 euroni ja osalise tööajaga kursuse korral 6 400 euroni. Õppetasu makstakse mitmes osas. Osakonna töötajate koosoleku otsusel ja võttes arvesse toonaseid sotsiaalseid ja majanduslikke tingimusi, võib programm anda individuaalseid stipendiume. Lisaks võidakse kreeka päritolu õpilased seaduse kohaselt vabastada õppemaksust. 4485/2017, artikkel nr.35.

Kaasaegsed rajatised ja infrastruktuur

Kõik AUEB kraadiõppe loengud toimuvad kraadiõppe hoones, mis asub Evelpidoni 47 ja Lefkadose tänava 47 nurgal. Loengud toimuvad samuti lähedal hoone 29 Evelpidon St, samuti uue täielikult renoveeritud hoone AUEB asub ristteel 2 Troias, Spetson ja Kimolou tänavad.

Teadusuuringute laborid

 • Raamatupidamisrakenduste labor
 • Rakenduse rahastamise labor
 • Ettevõtete analüüsi ja hindamise labor
 • Käitumisrahanduse laboratoorium
 • Rahvusvahelise laevanduse, rahanduse ja juhtimise osakondadevaheline labor

Tõhus võrgustik tööstusega

Ülikoolil on suurepärased suhted tööstusega, pakkudes kohandatud programme üha rohkematele Kreeka või rahvusvahelistele ettevõtetele, tehes koostööd juhtivate teadusasutustega ning saades toetusi teadusuuringuteks, nõustamiseks ja juhtkonnakoolituseks. Need suhted pakuvad meie õpilastele tugevat konkurentsieelist nii õppimise ajal kui ka pärast kooli lõpetamist ning aitavad neil täita kohaliku ja rahvusvahelise tööturu nõudmisi.

Programmi üliõpilasi ja lõpetajaid abistab ja juhendab AUEB karjääriamet ( AUEB . AUEB .gr) otsuste tegemisel, mis on seotud nende tulevase tööhõive ja karjääriteega. Pakutavate teenuste raames on karjääriamet arendanud ja laiendab pidevalt laiaulatuslikku dünaamiliste partnerluste võrku Kreekas ja välismaal asuvate suurte organisatsioonide ja ettevõtetega, postitab töökuulutusi, korraldab üritusi ja töötubasid ning pakub karjääriga seotud valdkondades nõustamist. .

Amet on alates 1993. aastast korraldanud karjääripäevade üritust, mille jooksul on kõigil AUEB bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastel ja vilistlastel võimalus kohtuda isiklikult ja suhelda potentsiaalsete tööandjatega erinevatest erinevatest ärisektoritest.

131765_foititesopa_1600x900.jpgpilt Ateena majandus- ja ettevõtlusülikooli viisakusest

Elukoht Ateenas!

Ateena, Kreeka pealinn ja suurim linn, kus kasvab 4 miljonit inimest, on alati olnud teelahkmel Euroopa, Aasia ja Aafrika vahel. Linna ainulaadne ajalooline iseloom, mille on aastatuhandete jooksul kujundanud interaktsioon paljude kultuuride ja tsivilisatsioonidega, on ilmne kogu linna mälestusmärkides ja igapäevaelus. Ateena on üks huvitavamaid ja põnevamaid linnu maailmas, ühendades edukalt eilse ajaloo homste püüdlustega luua ainulaadne keskkond igale õpilasele või külastajale. Ateenas elamine jätab teile parimad õpilase mälestused. AUEB õpilasena on teil kindlasti kõige produktiivsem, rahuldust pakkuv ja nauditavam aeg!

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

i-MBA offers a stimulating and exciting environment for academic work. Our teaching methods are distinctive and constantly updated. By mixing pedagogical innovations with well-established training met ... Loe edasi

i-MBA offers a stimulating and exciting environment for academic work. Our teaching methods are distinctive and constantly updated. By mixing pedagogical innovations with well-established training methods we develop an effective learning process. Näita vähem