Ülevaade

See range MSc finantsjuhtimise programm annab teile tugeva aluse peamistes finantsdistsipliinides, sealhulgas:

 • rahastada
 • pangandus
 • reguleerimine
 • riskijuhtimine
 • finantsteooria

Erilist rõhku pannakse erialaste teadmiste ja oskuste rakendamisele tegelike ärimudelite jaoks. Teil on vilunud analüüsida finantsinformatsiooni ja selle rakendamist organisatsioonis.

Arendate kriitilist arusaamist:

 • kuidas kapitaliturud toimivad
 • kuidas ettevõtteid hinnatakse
 • kuidas turud kujundavad finantsjuhi tegevust
 • kuidas ettevõtted saavad end kaitsta riski ja ebakindluse eest

See on rahvusvaheline perspektiiv, võtmemoodulid Corporate Finance ja International Finance, laiendades oma kraadiõppe võimalusi. Lõpetab edusammud rahastamisalasse nii finants- kui ka mittefinantsasutustes.

Kutsume regulaarselt akadeemiliste ringkondade ja tööstuse väliseksperte kõnelejatena, et veelgi suurendada klassiruumis peetavate arutelude ja uuringute asjakohasust ning pakkuda sisukat konteksti sektori sündmustele ja suundumustele.

Sa õpid mitmekülgne, rahvusvaheline ja väga kogenud õpetamise teaduskonna kehtestatud volikirjad teadusuuringute ja äri rakendusi.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Sertifitseeritud raamatupidajate liit (ACCA) akrediteerib seda programmi. See tähendab, et oma kraadi edukaks täitmiseks on teil õigus saada erandeid mõnest ACCA põhitähe eksamist.

107939_ACCA.png

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.

107941_the-business-ranking.jpg

Riiki sisenemise nõuded

Teil peab olema tunnustatud ülikoolis diplom Ühendkuningriigis 2: 2 (või samaväärses), mitte tingimata äris ja juhtimises.

Erakordseid kandidaate, kellel puudub tavaline akadeemiline kvalifikatsioon, kuid kellel on asjakohane kutsekvalifikatsioon ja töökogemus, võib lubada nende saavutuste põhjal.

Eelmise töökogemuse kohta ei ole nõuet.

Inglise keele nõuded

Kui vajame tõendeid inglise keele oskuse kohta, peate te ühes järgmistest tunnustatud testidest saavutama järgmised minimaalsed tulemused:

 • IELTS: 6.0 üldiselt, mitte rohkem kui üks alateade 5,0-le ja ükski all-test alla 5,5 ja University of Bradford täiendava kuue nädala inglise keele eelseisundi kursus, mis tuleb lõpetada enne kursuse algus; või
 • IELTS: üldiselt 6,5, ilma alamkatseta alla 5,5; või
 • Interneti-põhine TOEFL: 94 üldiselt, minimaalsed punktid Kuulamine 17, Reading 18, Speaking 20, Writing 17); või
 • PTE-A (inglise keele-akadeemilise Pearsoni test): kokku 60, ilma alateksita alla 51.

Kandidaatidele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, kehtivad täiendavad nõuded, mille valitsus kehtestab üliõpilasviisa andmiseks. Palun kontrollige Ühendkuningriigi siseministeeriumi veebisaiti kõige ajakohasema teabe saamiseks, kuna need nõuded võivad muutuda.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

MSc finantsjuhtimises varustaks õpilasi teadmiste ja arusaamaga finantsjuhtimise aluspõhimõtetest, mis on olulised ettevõtlusorganisatsioonide jaoks.

Programmi eesmärgiks on edendada kriitilist arusaamist kapitaliturgude toimimisest, ettevõtete väärtuse hindamisest, sellest, kuidas turud kujundavad finantsjuhtide tegevust ja kuidas ettevõtted saavad end riskide ja ebakindluse eest kaitsta.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Ärimajandus (AFE7011-A)
 • Rahastamise alused (AFE7015-A)
 • Raamatupidamine ja rahandus (AFE7014-A)
 • Rahvusvaheline pangandus (AFE7035-A)
 • Portfellihaldus (AFE7019-A)
 • Kvantitatiivsed meetodid rahanduses (AFE7020-A)
 • Tuletisinstrumentide hinnakujundus ja riskijuhtimine (AFE7016-A)
 • Finantsteenused ja -eeskirjad (AFE7030-A)
 • Rahvusvaheline rahandus (AFE7024-A)
 • Ettevõtte finantsjuhtimine (AFE7025-A)
 • Väitekiri (MSc Finance) (MAL7006-E)

Valik

 • Finantsaruande analüüs ja hindamine (AFE7023-A)
 • Finantsriskide juhtimine Euroopa panganduses (AFE7001-A) *

* Osana kooli vahetuslepingust Toulouse'i ärikooliga (Prantsusmaal) on õpilastel võimalus õppida igal aastal Toulouses moodulit „Finantsriskide juhtimine Euroopa panganduses”. Sõidu- ja hoolduskulud on täiendavad.

Võimalus

 • Kaasaegsed raamatupidamis- ja finantsküsimused (AFE7021-A)
 • Strateegiline raamatupidamine (AFE7012-A)

Õppimine ja hindamine

Õpetamine hõlmab formaalsete loengute, grupiarutelude, seminaride ja suunatud lugemise kombinatsiooni.

Programm ühendab rakendatud ja teoreetilised teadmised hindamisprotsessidega, mis testivad nii teadmisi erialadest kui ka nende rakendamisest ja piirangutest.

Iga moodul esindab umbes 100 tundi õppeaega, millest tavaliselt 24 tundi on kontaktiaeg mooduliõpetaja (te) ga ja ülejäänud 76 tundi moodustavad eel-lugemine, suunatud lugemine, ettevalmistustöö ja hindamine.

Hindamismeetodid on erinevad ja seotud õppimisnõuetega. Nende hulka võivad kuuluda avatud ja suletud raamatueksam, esseed, kursuste ülesanded ja juhtumiuuringud.

Rajatised

Bradfordi kauplusruum võimaldab meie õpilastel omandada kogemusi reaalses elus finants- ja majandusturgudel, kasutades sellist tarkvara nagu Bloomberg Professional.

Bloomberg Professional on tööstuse standardne turuteabe pakett, mida kasutab enamik rahandus-, pangandus- ja makromajandusliku analüüsi tegevaid organisatsioone. See pakub mitmekülgset ja mitmekülgset andmekeskkonda, võimaldades juurdepääsu otsuste tegemisel kasutatavatele andmetele sellistes valdkondades nagu makromajanduspoliitika ja keskpank, portfellihaldus, aktsiad, kindlustus ja riskianalüüs.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 10,527

Rahvusvaheline: £ 16,040

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Arutelude valik spetsialistide nõustajatega aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

Karjäärivõimendaja

Õpingute juhtimise ja õiguse teaduskonna ajal on teil võimalus osaleda meie eristav karjäärinvesteeringuprogrammis kogu kursuse kestel. Programmi eesmärk on varustada teid vajalike oskuste ja kraadiõppe atribuutidega, mis on valmis töökoha leidmisel juhtivate uuenduslike organisatsioonide jaoks. Karjäärivõimaluste suurendamise programm (PDF, 2,8 MB) pakub teile võimalust sertifikaatide saamiseks:

 • Euroopa arvutijuhtlitsents (ECDL) - digitaalse kirjaoskuse kriteerium
 • Sage 50 Raamatupidamine ja Sage 50 Palgaarvestus - koolitus, mis võimaldab teil arendada juhtivaid raamatupidamise ja palgaarvestuse tarkvara oskusi
 • Projektijuht Professionaalsed sertifikaadid - teile antakse sertifikaadiga projektijuhi saamiseks soovi
 • Suured andmeanalüüsid ja aruandlusoskused - tarkvara ja teenused (SAS), mis viivad sertifitseerimisele.

Lisaks hõlmab programm ka meeskonnatöö, usalduse, suhtlemise ja paljude teiste oskuste, mida tööandjad otsivad.

Jätkuva kutsearengu (CPD) sertifikaatide portfelli väljatöötamine näitab tööandjatele, et te pole mitte ainult ambitsioonikas, vaid ka võtad endale vastutuse oma professionaalse arengu eest.

Karjääri väljavaated

Kvalifikatsiooni lõpetamisel võite jätkata majandusteaduse, rahanduspoliitika või juhtimisvõimega töötamist valitsuses, erasektoris, arendusagentuurides (nt piirkondlikes või riiklikes arengupankades) või kolmandas sektoris majanduse valdkonnas. rahastamine (nt mikrofinantseerimine või ettevõtete toetamine ja arendamine).

Välismaal õppima

Osana meie vahetuslepingust Toulouse'i ärikooliga (Prantsusmaal) on õpilastel võimalus õppida igal aastal Toulouses moodulit „Finantsriskide juhtimine Euroopa panganduses”.

See on väga populaarne valik, mis võimaldab osalejatel oma teadmisi laiendada ja teist ärikultuuri kogeda.

Õppereisid

Õpilastel on võimalus laiendada oma rahvusvahelist kogemust, osaledes aastaringselt meie programmide kõrvale kaasatud õppereisidel. Need ekskursioonid toimuvad teaduskonnas, kus kõik kulud kaetakse. Varasemad ekskursioonid on sisaldanud reise Bahreini (Ahlia Ülikool) ja Katarisse (Katari Ülikool).

Need ekskursioonid aitavad meie õpilastel omandada teadmisi rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse kohta, samuti pakuvad võimalusi praktika arendamiseks ning suhtlemis- ja inimestevaheliste oskuste arendamiseks. Õpilastele antakse praktiline võimalus rakendada klassis omandatud teadmisi, kuid samal ajal teadvustades erinevaid kultuure ja tugevdades rahvusvahelisi suhteid.

Õpilased osalevad nii teooria kui ka praktikaga seotud tegevuste dünaamilises segus, sealhulgas: interaktiivsete probleemide lahendamise töötoad, ettevõtte külastused, kõnelejate kõned (avalikust ja erasektorist), kultuuriüritused ja sotsiaalsed tegevused.

Uuringute toetus

Efektiivse õppimise teenus (ELS) on juhtimis- ja õigusteaduskonnas asuv spetsiaalne rajatis, mis on loodud selleks, et toetada meie õpilasi oma akadeemilise õppe maksimeerimiseks (nt ülesanded ja eksamid) ning aidata välismaal õppijatel kiiresti kohanduda Ühendkuningriigi akadeemilistele nõuetele.

ELS pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mitmesuguseid seminare, mis kestavad aja jooksul, 1–1 konsultatsiooni ja laiaulatuslikke trükitud ja võrguressursse, et rahuldada kõiki võimalikke arengualasid.

Teadusuuringud

Õpetamise filosoofia selles MSc on teadusuuringute viinud. Meie teadlased lisavad tipptasemel uurimistulemused ja võimaldavad õpilastel omandada teadmisi ja oskusi ainepõhiste tehnikate osas. Samal ajal pööratakse suurt rõhku ärikonteksti rakendamisele ning vastutustundliku finantsotsuste tegemise hõlbustamisele.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 25 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
10,527 GBP
Avaleht / EL: £ 10,527 / International: £ 16 040
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date