MSc finantsprogrammis

Üldine

Programmi kirjeldus

Täistööajaga kaheaastane programm inglise keeles

MSc Finance Programmis on täistööajaga kaheaastane inglise keeles läbiviidud programm. Selle eesmärk on arendada inimressursse finantsalaste teadmiste ja tehnilise oskusteabega, mida on vaja ettevõtlusalase tegevuse jaoks.

Põhihariduse omandamine oluliste teadmiste ja oskuste jaoks

See programm ei nõua vastuvõtmise ajal erialast töökogemust. Õpilased saavad süstemaatiliselt põhiharidust, et omandada teadmised ja oskused, mis on vajalikud tulevikus finantstöötajate tööks.

Spetsialistide täiendõpe ja praktilised teadmised ja oskused

WBS õppejõud on spetsiaalne meeskond suurepäraseid teadlasi ja ärivaldkonna asjatundjaid. Teaduskonna liikmed pakuvad kvaliteetseid klasse, mis on täis praktilisi teadmisi ja oskusi.

Seotud teadmised rahastamise põhiteooria toetamiseks

Hästi tasakaalustatud õppekava võimaldab õpilastel põhjalikult õppida, omandades hulgaliselt teadmisi majanduses, raamatupidamises ja muudes asjakohastes valdkondades.

Globaalsed ärioskused ja kogemused

Kogu akadeemiline töö toimub inglise keeles globaalses keskkonnas üliõpilastega kogu maailmas. Jaapani keele klassid on saadaval ka huvitatud õpilastele (lisatasud kehtivad).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Waseda Business School (WBS) aims to support those who aspire to a step-up in their career and those who plan to start a new career by studying at a business school. Our society today is undergoing ra ... Loe edasi

Waseda Business School (WBS) aims to support those who aspire to a step-up in their career and those who plan to start a new career by studying at a business school. Our society today is undergoing rapid change. The world is globalizing, new technologies are appearing successively, and the market is changing. In order to survive in the global competitive environment, management knowledge of a global standard is essential. Näita vähem
Tokyo , Singapur + 1 Rohkem Vähem