MSc finantsriskide juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

See range programm tutvustab teile kaasaegsete finantsriskide juhtimise vahendeid ja oskusi, suurendades oma karjäärivõimalusi selles põnevas tööstuses.

See programm on mõeldud õpilastele, kellel on kvantitatiivne taust, kes soovivad uurida, kuidas finantsvahendeid saab kasutada ettevõtete ja ühiskonna riskide leevendamiseks. Õpilased õpivad, kuidas tõlgendada ja hinnata üksikute finantsinstrumentide ja varade riski, kritiseerides tänapäevast rahastamist riskipõhiselt.

risk management

Programmi teave

Maailma tööstusspetsialistid, praktikud ja konsultandid õpetavad õpilastele, kuidas prognoosida, reageerida ja minimeerida riske oma valitud valdkonnas. Kogu programmi raames õpivad õpilased kolme tööstuspiirkonnast mõjutatava riski sammast üle kogu maailma:

  • Tururisk
  • Krediidirisk
  • Operatsioonirisk

Õpilastel on võimalus saada Bloombergi koolitus läbi meie spetsialiseeritud Bloombergi terminalide. Programm valmistab ette ka õpilasi FRM eksamite jaoks. FRM on finantsriskijuhtide ülemaailmselt tunnustatud professionaalne nimetus, mis annab õpilastele konkurentsieelise maailmaturul. Trinity College on ka professionaalsete riskijuhtide rahvusvahelise liidu, üks maailma juhtivaid alt = "riskijuhtimisorganeid, partner.

Canary Whar Internatsional

Kõige aktiivsem käitumisharjumustega õpilas teenib Londonis Canary Wharfi reisi, kus nad õpivad tegelema praktikutega elavas keskkonnas ja omandada oma karjääri vältimatu kogemuse.

Sisseastujale

Järgmise tarbimise taotlused 2020. aasta septembris avatakse oktoobris. Taotlusi vaadatakse läbi jooksvalt, seetõttu soovitame pettumuse vältimiseks sellele populaarsele programmile võimalikult varakult kandideerida.

Kes me otsime?

Trinity Business Schooli üliõpilased on pärit mitmekesistest bakalaureuse kraadidest ja saabuvad kohtadest üle kogu maailma. Meie ambitsioonikad üliõpilased on valmis alustama edukat ja täidetavat äriettevõtete karjääri, õppides uusi oskusi ja suurendades olemasolevaid. Nad võtavad ära kasumlikkuse teadlikkuse, et hõlmata ettevõtte mõju laiemale majandusele ja ühiskonnale. Me ootame, et meie lõpetajatel oleks oma karjääri jooksul "majanduse ja ühiskonna jaoks rohkem" kui võimalik.

Sisenemise nõuded

  • Esimese või teise klassi autasud või samaväärne. Kui te pole veel oma kraadi lõpetanud, esitage oma uusimad ärakirjad. Kui teie ärakiri ei ole inglise keeles, palun esitage ka kinnitatud tõlge.
  • Kaks akadeemilist kohtunikku
  • Töökogemus (valikuline)
  • IELTS või TOEFL skoor: mitte-emakeelega kõnelejad vajavad IELTS skoori üle 6,5, ilma bändita alla 6; või TOEFL skoor üle IBT 90. Kui teie põhikursus oli inglise keeles, võite seda nõuet ignoreerida.
  • GMAT-skoori võib teatud juhtudel taotleda

MSc finantsriskide juhtimise karjäärivõimalused

Meie MSc finantsriskijuhtimise üliõpilased on pärast lõpetamist väga nõudlikud. Paljud tudengid loovad õpingute ajal kutseühendusi ja jätkavad tööd ülemaailmsetes ettevõtetes, nagu Accenture, Deloitte, JP Morgan ja Google. Paljud meie lõpetajad leiavad oma niši ka väiksemates organisatsioonides ja alustavatel ettevõtetel.

92% tööhõivet pärast kraadiõpet. *

* Õppurite küsitlejad, kes otsivad tööd või töötavad 6 kuud pärast programmi lõpetamist. Klass 2016/17.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Trinity College Dublin is the only Irish university ranked in the QS top 100 universities in the World (2015-16), and we are not too surprised to see our stunning campus listed in the Lonely Planet’s ... Loe edasi

Trinity College Dublin is the only Irish university ranked in the QS top 100 universities in the World (2015-16), and we are not too surprised to see our stunning campus listed in the Lonely Planet’s Top 500 Best Places on the Planet as we have over 160,000 tourists visiting each year. Näita vähem