AACSB Accredited

Ülevaade

FinTech (finantstehnoloogia) on termin, mida saab rakendada kõikjal, kus tehnoloogia rakendatakse või kasutatakse, et aidata ettevõtetel oma äritegevuse finantsaspekte hallata, sealhulgas uut tarkvara ja rakendusi, protsesse ja ärimudeleid. FinTech on arenenud, et häirida ja ümber kujundada kaubandus ja eelkõige finantsteenuseid. 2017. aasta juunis avaldas Ernst ja Young (EY) aruande, milles jõuti järeldusele, et FinTech oli saavutanud esialgse massilise vastuvõtmise enamikes turgudes ja et FinTechi vastuvõtmine jätkub. Ühendkuningriigis on Fintech väärtustanud Deloitte'i väärtusega ligikaudu 7 miljardit dollarit, seega pole üllatav, et tööstusharu on nähtav kõigis suuremate erakondade majandusstrateegiate ja ülikoolide õppekavades.

Fintech omakorda ühendab rahandust ja tehnoloogiat ning muudab ettevõtete ja tarbijate suhteid. See on mõjutanud regulatiivset keskkonda, kus ettevõtted tegutsevad koos teiste andmekaitse ja küberjulgeoleku alaste reguleerivate asutustega. Fintech kasutab programmide koodi, et tõhusalt edastada finantsvara odavalt ja turvaliselt interneti kaudu.

Arvestades seda tausta, ühendab uus kursus rahanduse, infotehnoloogia, riski- ja käitumisteadmisteadmisi. Vaadeldakse uuenduslikke tehnoloogiaid ja FinTechi ärimudelite häirivat olemust. Programm võimaldab õpilastel keskenduda erinevatele elementidele, nagu programmeerimine, äri analüüsi, digitaalturundus, andmeteadus, strateegia ja finantsteenuste risk.

Kursuse eesmärgiks on tõhustada õpilaste arusaamist kiiresti arenevatest finantsturgudest.

Akrediteeringud, auhinnad ja kinnitused

Kinnitamine
Kõrgkoolide ülikoolide liitumine

Kursuse üksikasjad

Tuumaelektrijaamad

 • Doktoritöö (60 ainepunkti)
 • Innovatsioonid tehnoloogias
 • Finantsstrateegia, eeskirjade rikkumine ja äritegevuse ebaõnnestumise vältimine.
 • Applied Blockchain Technology
 • Ärimudeli innovatsioon
 • Juhtimise käitumisteadus
 • Juhtide finantseerimine
(Eespool nimetatud üksused on 15 krediiti, kui ei ole märgitud)


Valikulised üksused

Valige 2 ühikut allolevast loendist:
 • Ärianalüüs
 • Strateegia digitaalseks
 • Andmeteadus ja masinõpe
 • Uurimuslik programmeerimine
 • Globaalne strateegiline innovatsioon
 • Riskijuhtimine finantsinstitutsioonides
 • Kvantitatiivne modelleerimine

Õpetamise meeskond

Teil õpetamise meeskond omab magistri kvalifikatsiooni. Paljud meie töötajad on ametialaselt kvalifitseeritud raamatupidajad ja / või doktorikraad.

Karjääri väljavaated

Karjäärivõimalused ja tööhõive toetus
Äri- ja õigusteaduskonna pühendunud karjääride ja tööalase teenistuse teaduskond on teie käsutuses ja kuni kolm aastat pärast lõpetamist. Keskendudes oma tööalase konkurentsivõime tõstmisele ja arendamisele, pakutakse teie tööaja jooksul mitmesuguseid karjäärivõimalusi, sh kutsealase arengu nädalad kaks korda aastas, kus toimub oskuste arendamise, koolituse ja tööandjate võrgustiku loomine.
Sind julgustatakse uurima oma tööhõivevõimalusi oma kraadiõppe omandamise õpingute ajal ja teil on võimalus tööandjatega kaasa rääkida karjäärimesside, külalisesinejate ja praktikakohtade kaudu.

Riiki sisenemise nõuded

Minimaalselt 2,2 UK bakalaureuse kraadi (või rahvusvahelisel samaväärsel tasemel) matemaatika, arvutustehnika või rahastamisega seotud teema.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,250 GBP
Suurbritannia ja ELi üliõpilased: täistööajaga: 9250 £ aastas. Osalise tööajaga: 1542 £ 30 ainepunkti aastas. EL-i ja Kanalisaarte õpilased: täistööaeg: 15 500 £ aastas. Osalise tööajaga: 2584 kr / 30 ainepunkti aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date