MSc finantstehnoloogias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Valmistage homseks finantssektoriks Manchester Met. Uurige uusimaid võimalusi digitaalse rahanduse, plokiahela, masinõppe ja käitumisteaduse alal.

Ülevaade

FinTech (finantstehnoloogia) häirib ja kujundab ümber kaubandust. Mõistet kasutatakse kõikjal, kus kasutatakse tehnoloogiat, mis aitab ettevõtetel hallata ettevõtte finantsaspekte. See sisaldab uut tarkvara ja rakendusi, protsesse ja ärimudeleid.

Ernst ja Young teatasid 2017. aasta juunis, et FinTech on enamikul turgudel saavutanud esialgse massilise kasutuselevõtu ja jätkab hoogu. Suurbritannias on FinTech Deloitte hinnanud umbes 7 miljardile naelale, nii et pole üllatus, kui näete seda kõigi suuremate erakondade majandusstrateegias.

Kunagi pole olnud paremat aega, et oma põnevas ja arenevas valdkonnas oma teadmisi koguda.

Arusaamine kiiresti arenevatest finantsturgudest

See kursus ühendab meie teadmised rahandusest, andmetöötlusest, riski- ja käitumisteadustest. Vaatad uuenduslikke tehnoloogiaid ja FinTechi ärimudelite häirivat olemust.

Näitame teile, kuidas Fintech on ühendanud rahanduse ja tehnoloogia ning muudab ettevõtete ja tarbijate suhtlemisviisi. Samuti saate teada, kuidas see on mõjutanud õiguskeskkonda, milles ettevõtted tegutsevad.

Saate hakkama saada erinevate elementidega, nagu programmeerimine, ärianalüüs, digitaalne strateegia, andmeteadus, strateegia ja finantsteenuste risk.

Pikkus

 • 1 aasta: täiskohaga
 • 2 aastat: osalise tööajaga

Omadused ja eelised

 • Asukoht - Manchester on üks suurimaid finantskeskusi Euroopas ning koduks suurematele organisatsioonidele ja edukale tehnika areenile.
 • Uuenduslik õpetamine - kursuse osana uurite ärimudeleid ja tehnoloogiaid, mis on ette nähtud globaalse finantssektori kujundamiseks aastakümneteks.
 • Finantseksperdid - õppige ekspertidelt ja juhtivatelt spetsialistidelt, kes nõustavad organisatsioone nagu AJ Bell, ÜRO, UEFA ja Maailma Kaubandusorganisatsioon.
 • Lingid tööstusele ja ülevaade - õppige FinTechi juhtivatelt ekspertidelt külalisloengutel ja tehke regulaarsetel üritustel koostööd tööandjatega.
 • Karjääritugi - aitame teil kogu õpingute vältel parandada oma tööalast konkurentsivõimet ja kindlustada lõpetanute tööhõive meie karjääri ja tööhõive teenuse kaudu.

Akrediteeringud, auhinnad ja kinnitused

 • Ärikool on akrediteeritud MBA assotsiatsiooni poolt. AMBA akrediteerimine on kõrghariduse saavutamise kõrgeim tase.
 • Ärikool on ühingu poolt akrediteeritud ärikoolide arendamiseks. See tähendab, et oleme rahvusvaheliselt tunnustatud äri- ja juhtimishariduse ülemaailmsete tipptaseme standardite täitmise eest.

Karjääri väljavaated

Nõudlus FinTechi järele kasvab kiiresti. Värskeimad uuringud näitavad, et tööandjad vajavad programmeerimis-, andmeanalüüsi- ja finantsoskustega lõpetanuid.

Meie lõpetajad kasutavad oma oskusi ja FinTechi teadmisi finantsteenuste sektoris, kas siis innovaatiliste „häiriva” tehnoloogiaettevõtte ja idufirmade juures või suurtes pangandusasutustes.

Ettevõtlus- ja õigusteaduskonna karjääri- ja tööhõiveteenistus on siin selleks, et teid siin ajal ja kuni kolm aastat pärast kooli lõpetamist toetada. Nad saavad aidata kõigest alates CV kirjutamisest kuni intervjuuks ettevalmistamiseni.

Lõpetajana eluks ettevalmistamiseks on teil ka võimalus luua sidemeid tööandjatega karjäärimesside, külalisesinejate ja praktikakohtade kaudu.

92% lõpetajatest astub kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist otse tööle või jätkavad õpinguid.

DLHE 2017. aasta uuring kõigi vastajate jaoks, kes on töötamiseks või edasiseks uurimiseks saadaval ja kelle sihtkohad on teada.

Sisenemise nõuded

Minimaalselt 2,2 Suurbritannia kraadi või samaväärne rahvusvaheline ülikool. Õpitud ainete osas eeltingimused puuduvad. Töökogemust arvestatakse ka küpsemate õpilaste puhul.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Tutvuge ekspertidega

Kursuse üksikasjad

FinTech häirib ja kujundab ümber kaubandust. Alates mobiilirakendustest, mis panevad panganduse taskusse, kuni krüptovaluutadeni, mis traditsioonilised piirid maha tõmbavad, elame läbi finantsrevolutsiooni. Meie meister on teie võimalus sellest osa saada. Uurige meiega ja saate põhjalikud teadmised ärimudelitest ja tehnoloogiatest, mis kujundavad globaalset finantssektorit.

Jätate meile väärtuslike kutseoskuste komplekti, mis on kogu maailmas nõutud. Saate olla valmis kandideerima kõrgemate ametikohtade hulka erinevates finantsteenuseid pakkuvates ettevõtetes - alates innovaatilistest "häirivatest" tehnoloogiaettevõtetest ja idufirmadest kuni suurte pangandusasutustega.

Aasta 1

Õpid seitset põhiosa, mis hõlmavad valdkondi, sealhulgas tehnoloogiauuendused ja rakenduslik plokiahelatehnoloogia, samuti põhjalik konsultatsioonipõhine väitekiri. Uurite ka kahte valikuvõimalust - see võimaldab teil kursuse kohandada vastavalt teie huvidele.

Aasta jooksul (või kahel korral, kui õpite osalise tööajaga) saate ka oma praktika praktikas rakendada, liitudes meie praktikaprogrammiga.

Allpool olevad ühikud näitavad kursuse sisu sisenemiseks septembris 2020.

Tuumaelektrijaamad

Magistriõppe tase

See põnev üksus on sissejuhatuseks kraadiõppe maailmale kõigile meie õpilastele. See üksus ühendab üliõpilasi, kellel on lai valik eelnevaid haridus- ja töökogemusi. Selle üksuse tähelepanu keskmes on demonstreerimine, kuidas saaksime selle laiaulatusliku kogemuse muuta tööriistadeks ja võimalusteks, mida on vaja selle kraadiõppe edukaks läbimiseks. Sellisena hõlmab see ergutavat kriitilist mõtlemist ja kirjutamist mitmesuguste õppimis- ja õpetamisviiside kaudu. Selle üksuse lõpus peaksid kõik tudengid, olenemata nende varasemast akadeemilisest kogemusest, tundma end kindlamalt oma võimetes omandada kraadiõpe raamatupidamise, rahanduse ja panganduse alal.

Laiendatud uurimistöö ettepanek / väitekiri

Selles üksuses oodatakse õpilastelt keeruka juhtimis- või äriprobleemi väljaselgitamist, struktureerimist, kujundamist ja uurimist ning oma saavutuste ja järelduste põhjaliku kirjaliku dokumendi koostamist. See projekt jaguneb kaheks erinevaks hindamispunktiks, et võimaldada sihipärast tegevust ja tagasisidet kasutada kindlates ajakavades.

See üksus pakub õpilastele pühendunud juhendaja toel eriti põnevat võimalust tegeleda mõne iseseisva uurimistööga. Valitud teema on see, mis teile huvi pakub ja väljakutseid pakub. Kui olete huvitatud organisatsioonide sotsiaalse vastutuse tavadest või lummatud tippjuhtide tehtud dividendide otsustest, on see teie võimalus neid alasid lähemalt uurida. Võib-olla olete välja mõelnud, kuhu soovite oma lõpetanud karjääri keskenduda ja vastavalt sellele tegeleda mõne selle positsiooniga seotud iseseisva uuringuga.

Kuna teid toetab spetsiaalne väitekirja juhendaja, saate sellest isikust mööda saata ideesid ja mustandeid. Selle sõltumatu uuringu toetamiseks võite kasutada ka mitmesuguseid seminare. Kuid ennekõike on teil võimalik välja töötada terve rida oskusi, mille osas peaksite tulevaste kraadiõppurite ametikohtade otsimisel kindel olema.

Innovatsioonid tehnoloogias

Üksuse eesmärk on anda üliõpilasele teadmisi finantstehnoloogia ja nende paljutõotavate rakenduste kohta finantssektoris. Selle raames uurib üliõpilane kriitiliselt nende tehnoloogiate kahjulikku mõju ning ka paljusid sellega kaasnevaid riske. Kuigi paljud meist tunnevad mõnda silmatorkavamat finantstehnoloogiat, mis on viimastel aastatel ilmnenud, on tehnoloogiauuenduste turg enneolematu ulatus. Uurides tehnoloogia uuendusi reaalse elu arengute ja rakenduste kaudu, on teil võimalus paremini mõista, mil määral on nad hakanud ühendama ja asendama traditsioonilisi tegevusi.

Finantsstrateegia, regulatsioon ja äririkke vältimine

Kuna finantstehnoloogiad muutuvad ettevõtjate ja üksikisikute igapäevases tegevuses üha levinumaks, on oluline mõista varasemaid äriprobleeme.

See üksus arendab õpilaste arusaamist finantsriskidest ja regulatsioonidest, kasutades juhtumipõhist lähenemisviisi, et uurida nii ettevõtete kui ka turutõrgete ajaloolisi näiteid. Seda sündmuste kombinatsiooni põhjalikumalt uurides saate paremini aru, kuidas finantstehnoloogiad võivad edaspidise regulatsiooniga suhelda.

Juhtimise käitumisteadus

Ükskõik, kas töötate finantstehnoloogia alal või selle kõrval, on oluline mõista inimese käitumise mõju otsustamisele ja tegevusele majanduskeskkonnas. Kuigi arutame tööstuse 4.0 kontseptsiooni ja masinate potentsiaali asendada inimesi töökeskkonna paljudes aspektides, on ka tõdetud, et tõenäoliselt võtavad inimesed paljudes organisatsioonilistes rollides rohkem analüüsi ja otsuste tegemist. See üksus tutvustab üldist käitumisteadust ja selle rakendamist juhtide poolt. Üksus hõlmab asjakohaseid käitumuslikke eelarvamusi, heuristikat ja käitumisnähtusi, mille tulemusel kavandatakse sekkumised eesmärgi parandamiseks töökohal.

Ärimudelite innovatsioon ja FinTech

Ärimudeli uuendus

Uurimuslik programmeerimine

Intensiivne programmeerimiskursus, mis on suunatud peamiselt mittearvutusega lõpetanutele. Hõlmab programmeerimise põhialuseid, et toetada uurimusliku programmeerimise kasutamist rea reaalse maailma probleemide lahendamiseks.

Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täistööaeg: 30% loengutest, seminaridest või muudest sammudest; 0% paigutus; 70% sõltumatu uuring
 • Osalise tööajaga: 30% loengud, seminarid jms; 0% paigutus; 70% sõltumatu uuring

Hindamine

 • Täistööaeg: 90% kursustekohas; 0% praktiline; 10% eksam
 • Osalise tööajaga: 90% kursuste; 0% praktiline; 10% eksam

Raamatupidamise, rahanduse ja panganduse osakond

Meie raamatupidamis-, finants- ja pangandusosakond on suurim raamatupidamiskoolituse pakkuja Inglismaa loodeosas.

Osakond pakub oma eriala aktiivsete ekspertide kaudu laialdast tööstusalast kogemust, millel on suurepärased suhted kõigi tööstusharude vahel ning koostööl põhinev lähenemisviis kriitilise mõtlemise, tööalase konkurentsivõime, paindlikkuse ja professionaalsuse edendamiseks.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: Täistööajaga töötasu: 9 250 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 1542 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • Euroopa Liitu mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 16 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 2750 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 kr, raamatute ja trükkimise puhul kuni 100 kr. Valikuline kogukulu: 400 kr.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited