Fonomeetria magistriõpe annab kõikehõlmavat ja intensiivset harjutust foneetilises teoorias ja praktikas

Selles programmis õpiksid kõne tootmise, kõneakuostika ja kõnepruugimise peamised foneetilised teemad ning õpivad, kuidas foneetika on seotud paljude teiste keeltega seotud erialadega.

Programmil on tugev praktiline rõhuasetus. See on mõeldud eelkõige lõpetanutele, kes soovivad jätkata doktoriõppes foneetikat ja foneetilisi vahendeid, et uurida vastavaid valdkondi, nt ajaloolist lingvistikat, fonoloogiat, arenduslingvistika, psühholoogiat, kõnetehnoloogiat jne.

  • QS maailmatasemel ülikoolide edetabelis on meil maailma populaarseim 5 keeleteaduse ülikooli teemaks 2018.
  • Edinburghi keeleteaduse uurimistööde koht on Šotimaa 1. koht ja Inglismaal 2. koht REF 2014 raames.
  • Edinburgh oli Ühendkuningriigis teine ​​ülikool ja esmakordselt Šotimaal foneetikaosakond, mille juhatas 1948. aastal David Abercrombie
  • Te osalete õpikogukonnast, mis hõlmab Suurbritannias keeleteadlaste suurimat kontsentratsiooni

See programm koosneb kahest semestrist õpetatakse kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi, millele järgneb dissertatsioon

Võite valida erinevaid kursusi, mida pakute keeleteaduses

Esimesel semestril peavad kõik õpilased võtma foneetilisi kursusi kolme põhikursuse ja ühe põhitegevusega kursuste kohta.

Programmi direktori äranägemisel võidakse foneetiliselt piisava taustaga õpilasi vabastada Phonoloogia sisestamisest

Põhiosa kõrval võtate vastavalt oma huvidele vähemalt 60 ainepunkti täiendavat kursust.

Väitekirja etapis antakse teile juhendaja, kellega te kohtute, lugema planeerimiseks ja teie töö ja edusammude arutamiseks.

Programmi õpetamine toimub mitmel erineval kujul. Enamik põhilisi kursusi koosneb loengutest, mõned kursused on seotud õpetused. Mõned valik kursused järgivad sarnast loengu / juhendamise formaati, kuid teised toimuvad seminaride, töötubade ja praktiliste laborisessioonide vormis.

Hindamine toimub kursuste, projekti ja / või eksamite ja väitekirja projekti kaudu.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

Foneetika magistrikraad annab teile kõik intellektuaalsed ja praktilised oskused foneetikaalaste uuringute tegemiseks kas enda huvides või teise keeleteaduse, kõnetehnoloogia või kõnepatoloogia alaosas.

Meie programmi lõpetanud õpilased mõistavad kõne- ja kuulmisfunktsioonide põhikomponente, foneetiat ja füsioloogiat, foneetilisi tüpoloogiaid, praeguseid foneetikateooriaid ja nende seost fonoloogia ja teiste grammatikareaktsioonide osadega ning nende empiiriliste andmete testimist.

Pakume tugevat keskendumist praktilistele oskustele: õpid, kuidas tekitada ja koguda foneetilisi andmeid, heli salvestamise mehhanisme, kuidas mõõta ja analüüsida kõne akustilist ja liigeseosalisi, kuidas perceptuaalseid katseid luua ja analüüsida, samuti skriptimise ja statistilise analüüsi põhielemendid.

See programm on peamiselt konversiooniprogramm õpilastele, kes soovivad teha tõsiseid kraadiõppimist foneetikas, kõnepatoloogias, kõneprotsessis, kohtuekspertiisi lingvistikas või sellega seotud valdkondades.

Samuti saate koolituse praktiliste oskuste, nt statistika ja arvutusmeetodite kohta, mis võivad olla asjakohased mitmesuguste erinevate valdkondade jaoks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Vaata veel 14 kursust University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciencesis »

Viimati uuendatud Oktoober 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
22,600 GBP
Overseas / International | Kodu / EL: 10 700 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi