MSc fotoonikas

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

123908_Programm.jpg

Õppefaas

Õppefaasis läbivad üliõpilased täiskohaga magistriprogrammi ühes Max Planki fotoonikakooli (MPSP) võrgu kolmest õppeülikoolist, seega kas magistriprogrammi Erotengen-Nürnberg ülikoolis MAOT. Fotoonika - ASP-i programm Jenas või magistrikraad Optika ja fotoonika - KSOP programm Karlsruhes (täpsemat teavet iga ülikooli kohta leiate altpoolt). Lisaks ülikoolikursustele osalevad MPSP-i tudengid ka kursustel, mille eesmärk on ülekantavate oskuste arendamine ja edasiarendamine e-õppe või töötubade kaudu, näiteks praktiliste laboratoorsete oskuste koolitus või teadusliku kirjutamise seminarid.

Lisaks korraldab MPSP programmi õpilastele kevad- ja sügiskoolid, et valmistada neid ette doktorikraadiks. teadusuuringud (millest mõned on kohustuslikud) ning ka selleks, et võimaldada üliõpilastel luua ühendust MPSP-stipendiaatidega, kes vastavad nende teadusuuringute huvidele ja võiksid tegutseda doktorikraadina. juhendajad. Kõiki MPSP õpilasi julgustatakse läbi viima õppekavasid ja magistritöid MPSP võrgu erinevates kohtades.

Õppeprogrammid kolmes õpetavas ülikoolis

Erlangen - M.Sc. Täiustatud optilised tehnoloogiad

Selle kaheaastase kursuse jooksul pakub Campus Erlangen ajakohastatud õppekava, mis algab füüsika alustaladest ja ulatub kõige tipptasemel rakenduste juurde. Siit saate teada põnevate teemade kohta, nagu Belli ebavõrdsus, fotoonilised kristallid, optiline side, kvantarvutus ja paljud teised! Erlangen on ülikoolilinn, mis asub Põhja-Baierimaal Nürnbergi linna lähedal. Selle Friedrich-Aleksandri ülikool (FAU) on suuruselt teine Baieri, võõrustades umbes 40 000 üliõpilast. Erlangenil on pikaajalised optika uurimise ja õpetamise traditsioonid ning tema koduks on Max Plancki valgusteaduse instituut. Kraadiõppe kursused korraldatakse "optiliste tehnoloogiate magistriprogrammi" (MAOT) raames füüsikaosakonna ja inseneriteaduskonna osakondade vahel. Optika ja optilised tehnoloogiad on FAU teadusuuringute peamine prioriteet.

Jena - M.Sc. Fotoonika

Jenas asuv rahvusvaheline magistriõppe fotoonika kraadiõppe programm - tuntud kui optika ja fotoonika häll - põhineb optika, elektrodünaamika ning aatomi ja molekulaarfüüsika teoreetilistel põhialustel. See keskendub laserfüüsika, optiliste mõõteriistade, optilise disaini, biofotoonika ning nano- ja kvanttehnoloogia valdkondadele. Teise ja kolmanda semestri üliõpilased saavad spetsialiseeruda kindlale alale või koguda teadmisi laiemalt, valides kursusi laia valikkursuste hulgast ja spetsialiseerudes hiljem oma magistritööle. Alates esimesest magistrisemestrist algav laboratoorne koolitus rõhutab õppeprogrammi külgnevust fotonoomilise uurimistöö rahvusvaheliselt kõrgemale tasemele. M. Sc. Jena fotonika osutab laia haridusspektrile, sealhulgas keele- ja pehmete oskuste ning laborikoolituse ja praktikakohtade kaudu. See soodustab tihedat koostööd Saksamaa tööstuses fotoonika valdkonnas ning tihedat individuaalset ja isiklikku kaaslast individuaalsete karjääriteede hindamiseks.

Karlsruhe - KTM Optika ja fotoonika

Karlsruhe optikakool

123912_original_.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

MPSP on interdistsiplinaarne üleriigiline kraadiõppekool, mis pakub ainulaadset kahefaasilist doktorikraadi. programmi suurepärastele õpilastele üle kogu maailma. Ta on uhke laiaulatuslikus võrgus, mi ... Loe edasi

MPSP on interdistsiplinaarne üleriigiline kraadiõppekool, mis pakub ainulaadset kahefaasilist doktorikraadi. programmi suurepärastele õpilastele üle kogu maailma. Ta on uhke laiaulatuslikus võrgus, mis hõlmab kõrgelt tuntud teadusinstituute ja olulisi asutusi fotonikatööstuses. Näita vähem
München , Erlangen , Jena , Karlsruhe + 3 Rohkem Vähem