MSc geograafilise teabe halduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Geograafilise teabe haldamine on põnev ja kiiresti kasvav infotehnoloogia haru, mis sisaldab satelliitnavigatsiooni, aerofotograafiat, geograafilisi infosüsteeme (GIS) ja globaalset positsioneerimissüsteemi (GPS), et saada teavet, mis on hädavajalik teabe haldamiseks. maa ressursse kohalikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil.

Geograafilise teabe haldamine on nüüd kohaliku, riikliku ja rahvusvahelise tasandi otsustamisprotsesside lahutamatu osa. Üldiselt pole ruumiandmete kogumise määr kunagi olnud suurem. Andmed nõuavad asjakohast juhtimist, et tagada andmete kvaliteet, korrektne kasutamine ja tugevad lahendused. Ühena Ühendkuningriigi AgriTechi keskustest rakendame neid põhimõtteid digitaalse põllumajanduse valdkonnas, et suurendada põllumajandussektori tõhusust ja jätkusuutlikkust. Spetsialistid peavad andma, haldama ja nõu andma nii era- kui ka avalikus sektoris. Geograafilise teabe haldamise MSc pakub nende spetsialistide jaoks vajalikku koolitust.

Kellele see on?

Lõpetajad või neile, kellel on asjakohane töökogemus, kes soovivad arendada lahendusi või andmete levitamise vahendeid ruumiandmete pidevalt muutuvas ja kasvavas maailmas. Tavaliselt on õpilased:

  • Lõpetajad teaduse, geograafia, geoloogia, andmetöötluse, inseneriteaduse, põllumajanduse või sellega seotud kraadidega, kes soovivad jätkata karjääri geograafilise teabe haldamisel,
  • Lõpetajad, kes töötavad praegu geograafilise teabe või sellega seotud valdkonnas, kes soovivad oma kvalifikatsiooni laiendada
  • Muude kvalifikatsiooniga isikud, kellel on märkimisväärne kogemus.

Kursuse ülesehitus

  • Kaheksa õpetas moodulit (40%),
  • Grupiprojekt: tööstusharu juhitud konsultatsiooniprojekt (20%),
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

Geograafilise teabe haldamise MSc on välja töötatud koostöös tööstusharuga, vastuseks suurenenud nõudlusele ülemaailmselt multidistsiplinaarsete juhtide, nõustajate ja konsultantide jaoks geograafilise teabe osas. Georuumiliste tehnoloogiate integreerimine on kursuse põhiteema.

Tulevik karjäär

Edukad lõpetajad arendavad mitmekesist ja rahuldust pakkuvat karjääri ruumiandmete tööstuses, riiklikes ja kohalikes omavalitsustes, konsultatsioonifirmades, kommunaalteenustes ja teadusasutustes, tegeledes selliste küsimustega nagu kliimamuutus, üleujutusriski hindamine, troopiline metsade hävitamine, transport, arukad navigatsioonisüsteemid, katastroofidele reageerimise juhtimine, puhkus , kinnisvara haldamine ja telekommunikatsioon. Selle kursuse rahvusvaheline olemus tähendab, et karjäärivõimalused ei ole piiratud Ühendkuningriigiga.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud kraad asjakohase teaduse, inseneri või sellega seotud distsipliini; või nende Ühendkuningriigi kvalifikatsioonide rahvusvaheline ekvivalent. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem