MSc geograafilise teabe halduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Maa ressursside säästlik kasutamine või säilitamine nõuab selliste tehnoloogiate nagu andmebaaside haldamine, piltide töötlemine ja digitaalne kartograafia korraldamist, kasutamist ja integreerimist, et tagada kvaliteetse, usaldusväärse ja ajakohase teabe esitamine. Geograafilise teabehalduse MSc on välja töötatud otseses koostöös tööstusega, reageerides suurenenud ülemaailmsele nõudlusele ressursside halduse valdkondadevaheliste juhtide, nõustajate ja konsultantide järele. Õpetas spetsiaalne teaduskond, see kursus on ainulaadne pakkudes tasakaalustatud katvust peamiste GIS-tehnoloogiate jaoks, et valmistada teid ette edukaks karjääriks kõigis globaalsetes sektorites, kasutades geograafilise teabe (GI) tehnoloogiaid.

Kellele see on?

Ootame vastu erineva taustaga õpilasi, kellel on kirg tehnoloogia ja andmete vastu, huvi reaalmaailma probleemide lahendamise ja positiivse mõju avaldamise vastu. Te omandate kogemusi maailmatasemel ruumiliste probleemide lahendamisel ja arendate erinevaid isiklikke ning juhtimisoskusi, et seada teid tasuva karjääri teenimise juurde ühes kasvavas tööstus- ja teadussektoris, mis nüüd tavapäraselt GI-d kasutab tehnoloogiad.

Kursuse ülesehitus

  • Kaheksa õpetas moodulit (40%),
  • Grupiprojekt: tööstusharu juhitud konsultatsiooniprojekt (20%),
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

Geograafilise teabehalduse MSc, mis on loodud vastama tööandjate praegustele vajadustele ja mis on saadud valdkonna ekspertide tugevast panusest. See annab meie õpilastele enesekindluse teada, et see, mida nad õpivad, on asjakohane ja kasulik ka tasuva karjääri loomiseks.

Tulevik karjäär

Edukad õpilased arendavad mitmekesist ja rahuldust pakkuvat karjääri ruumilise teabe tööstuses, riigi ja kohalikes omavalitsustes, konsultatsioonifirmades, kommunaalteenuste ja teadusorganisatsioonides. Kursuse rahvusvaheline olemus tähendab, et karjäärivõimalused pole piiratud Ühendkuningriigiga. Cranfieldi koolilõpetajad arendavad karjääri kogu maailmas ja seda kursust tunnustavad rahvusvaheliselt tööandjad kogu teaduse, tööstuse ja hariduse kogukonnas.

Varasemad tudengid on jälginud karjääri konsultatsioonitööstuses või valitsuse teadusasutustes; samal ajal kui teised juhivad edukalt oma ettevõtteid.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud kraad asjakohase teaduse, inseneri või sellega seotud distsipliini; või nende Ühendkuningriigi kvalifikatsioonide rahvusvaheline ekvivalent. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem